Kayserili Hatunlar:))

canlar ben kaçar...bugünlük bukadar ekşın yeter..yoosam bu sinirle birilerine toslıcam yada birileri bana.....nese herkese ii akşamlar diliorumm

Hadi ya hangi renk yaptin simdi, aslinda guzel yakisiyordu kiz o sana.
Nerde ve kaca boyattin canim?

delikafadulden evde arkadaşım boyadı.
Koyu kumral ama şimdi daha iyi oldu :)
Hemde yavuklumunda gönlünü yaptım.vereliniortak iyi oldu ya iyi yerimseniben

günaydın canlarrrr...bakın sabah sabah ne gördüm yaaa..hemen buraya koymalaıyım dedimm...

delikafadulden delikafaduldendelikafadulden kayseeeerriiiiiii hay gözüğü sevem senin :roflol:
Çok komik olmuş bee iyi yakalamışsın :)

bendenizcim hoşgeldin canımm..üf sensim bilmiomki ayakkabı tam istediğim gibi ama yinede içim rahat deelll....bakale esmeralda varya hani o bu cumartesi kayseriye geliomuşş..ayyu etiler yada nişantaşı ona yakınmıdır acaba...aklıma gelmio deel valla.keşke dilom istanbula gittiginde aklıma gelseydi yaaa

Ayakkabı mı kıızz sen kaç numara giyiyodun :uhm:
Benim ayakkabım sana feda olsun İstanbula giderken aldığım anlattım ya bi kere giydim.
Üstünde halay bile cekmedim al giy olursa
Amma 35 numara :eek:
Ayrıca esmeralda mı gelioooooooooooooo
La benim nie haberim yok Çok üzgünüm çoook

günayyydınlarrrrr canlarımmm...dilom 35 numara bana olmaz kardeşim yafff ben 37 giyiomm ama yinede saol canım benimmmm..herkese hayırlı cumalarrr

slm mıllet kımse yokmu ne temizlik yaptım gebrdım ha bu arada sıbel canın son albumunu dınlıyorum süper olmuş:teytey:

Gunaydin kizlar nasilsiniz. kaydirigubbakcemile2

Hehe evet ya insani oyle yoruyor, sibel can yeni album mu cikartmis?

Kiz sende nerelerdesin bakim bi geliyorsun sonra hemen gidiyorsun bugun yarim gun mu calisiyorsun.

evet canımda yarımgünüme daa çok var..doktordu yemekti misafirdi derken çıkıom burdan...onun için ceeeee yapmış kimin oluom...

ya sensiiiiimm ben bu ayakkabıdan istiomm...ammaaa taa istanbullarda bilmiomki varmı kayseride bu tip bi ayakkabı..hem bunun fiyatı 44 lira burdakiler 100 den aşağı vermezler bu ayakkabıyı..üff yaaaaaaaaa

O fiyata guzelmis tabi, bukadar icine oturduysa bari internetten siparis ver ne olabilir ki?

Bende bugun senin dedigin korku filmlern birkactane alacagim. CADIARZU

bak canımm ii filmler ama kötü olanada kötü dedim boşver onları...nise ya bu aykkabıyı sipariş veririmde benim marul kafa giidirirmi..hoş gösterttimde resmi oda begendii..ammaaaaaan adan kendi aldıgı ayakkbıyı giidirmio bunumu gidirecekk..heves benimkisi iştee

Canim belki biraz da ulasamadigindan gozunde buyutuyorsun ulasabilsen bukadar heves etmezsin birde boyle dusun. :1hug:

belkide canım yaa..ama çok hoşuma gitti bu ayakkabı..aman nese boşver yaaaaaaa

kızlaaaaaar opuyorumnanaktankimse varmıhihoyyytnörüyonuz

esmeralda arkadaşımız kayseriye geliyooooooorrr :eek: delikafadulden

X