Kayserili Hatunlar:))

üffff bende 1 ay soraa 1 sene olucak evleneli..bebiş konusunda kesin olmamakla beraber bi istek sözkonusu ama kayınvalidemle beraber oturuorum daha maddi imkansızlıklardan dolayı....daha var ozmaan yapalım diorum ama ..şimdi ben istemiom ya sonrada olmazsa die korkuorum vallaaaamafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

kıss bendeniz azönce varya saray sarması yedim...nan ne ka cisel birşeymiş..
o nası bişe. hiç görmedim dee. adından baya jan janlı bişe olduğu belliicokacimcoook
canım hemşerilerım ben 3yıllık evlıyım bursada oturuyom gelmez olaydım buralara:) ıkı yıl once bi düşük yaptım bi sorunumuz yok şükür ama olmuyor şimdide iğne tedavisine başladık işte ben 25 yaşındayım eşimde 28

canım bu durumda moral tedaviden daha önemli. kendine sitres yapmamkla çok iyi ediyorsun. yaşında daha çok genç zaten. allah gönlüne göre versin

divandan almıştım yoo öle şerbetli falan deel anam..tavuk göğsü kimin birşey..ahan buda resmiii

vuuu benim bildiğim saray sarması baklavanın bi çeşidi anam memleketten uzak kalınca ipiy bi şey gaçırmışım en kısa zamanda geleme lazım belkim sizinlede görüşürz ne dersınız arkadaşlar

tatlıcık saray sarması diyince yaprak sarması gibi bişe sandım :roflol:
demek tatlımıymış buuu ayyy çokta güzel görünüyooo delikafaduldencokacimcoook

gız ben bunu bılıyom bıldıgın tavuk göğsü yapıyon sonra ortasına ceviz koyup sarıyorum sonra hindistan cevizine buluyosun adını bılmıyordum ama

dün anlatamadım kımse yok dıye yıne kımse yok barı anlatıyımda sabah okuyun...
ercandan ayrıldım dünn:KK43:

:1shok: :1shok: ben burdayım anlatabilrsin istersen tabi.:teselli:
Yaaa neden diye sormak istemiyorum :KK43:
Üzme kendini fıstığım lütfen.:teselli:

:1shok: :1shok: ben burdayım anlatabilrsin istersen tabi.:teselli:
Yaaa neden diye sormak istemiyorum :KK43:
Üzme kendini fıstığım lütfen.:teselli:

bende üzülmek ıstemıyorum cunkı ayrılma kararını alan benımm..
ama yınede verdıgımm emege gıden 3yılıma üzülmuyo degılımm

bende üzülmek ıstemıyorum cunkı ayrılma kararını alan benımm..
ama yınede verdıgımm emege gıden 3yılıma üzülmuyo degılımm

Ya canımsın yaa haklısın 3 yıl ama olsun belki böylesi daha hayırlıdır.Zamanla alışır kendine yeni bi yol çizersin :KK43:
Sen güçlü kızsın canım kalkarız altından.
Hep kafanı dağıtırız takıl bize yerimseniben :teselli:

Ya canımsın yaa haklısın 3 yıl ama olsun belki böylesi daha hayırlıdır.Zamanla alışır kendine yeni bi yol çizersin :KK43:
Sen güçlü kızsın canım kalkarız altından.
Hep kafanı dağıtırız takıl bize yerimseniben :teselli:

sagolasın bebışımmm

bugun baya duygusal takıldımm mudurun davetıyelerı geldı allahım bı aglamaya basladım ayrılıgın yan etkılerı

bugun baya duygusal takıldımm mudurun davetıyelerı geldı allahım bı aglamaya basladım ayrılıgın yan etkılerı

ya kıyamam ben sana yyaaaaa Şeniz
Müdür bu sana izin vermeyen müdür demi hani su buluşma topiğinde benim yalakalık yaptığm kaydirigubbakcemile3
Okadarda yalakalık yaptım seni yollamadı ask olsun ona ask mafoldumben
Esraaaaa şekerriiiiim persembe günü izinlisin demiii :kedi:

:1shok:canım benim derdimi dinleyen yok mu yazını gördüğümden beri hep aklımdasın. hatta yarın işyeine gelmeyi düşünüyordum. tatlım hakkında hayırlısı olsun :teselli: biz hep yanındayız bunu unutma a.s

ya kıyamam ben sana yyaaaaa Şeniz
Müdür bu sana izin vermeyen müdür demi hani su buluşma topiğinde benim yalakalık yaptığm kaydirigubbakcemile3
Okadarda yalakalık yaptım seni yollamadı ask olsun ona ask mafoldumben
Esraaaaa şekerriiiiim persembe günü izinlisin demiii :kedi:

evet canım izinliyım

:1shok:canım benim derdimi dinleyen yok mu yazını gördüğümden beri hep aklımdasın. hatta yarın işyeine gelmeyi düşünüyordum. tatlım hakkında hayırlısı olsun :teselli: biz hep yanındayız bunu unutma a.s

merhaba canım.kaydirigubbakcemile5
Evet kuşum biz senin yanındayız üzme kendini.
takıl bize hayatını yaşa :jeyyar:
Bendeniz bu yavru kuşu himayemiz altına alalım mı :jeyyar:

sagol bıtanemm :1hug:
ılk defa onsuz uyudum onsuz uyandım zor oluyomuss beee

X