Kayserili Hatunlar:))

evet canım haklısın dikkatli olmak lazım a.s
kolay gelsin sana. ben çıkıyorum iyi geceler Şeniz

İyi akşamlarr kaydirigubbakcemile2
Saçlarımı yine boyattım kaydirigubbakcemile3

Hadi ya hangi renk yaptin simdi, aslinda guzel yakisiyordu kiz o sana.
Nerde ve kaca boyattin canim?

Gunaydin hatunlar nasilsiniz.
kaydirigubbakcemile2

günaydın canlarrrr...bakın sabah sabah ne gördüm yaaa..hemen buraya koymalaıyım dedimm...

talasta gördüm bacım yaa...sabah eşimle arabadaydık çekiverim dedimm...ne güldüm nan zabak zabakk

Hehehe adam bagini tarlasini bicmis gidiyor naapsin kimse gormez sabahin gorunde nasil olsa demistir ama sana yakalanmis. kaydirigubbakcemile3

benim gibileri unutmuşşş..ne bilsin garibim foto netlerdeeekaydirigubbakcemile3

Deli kiz, nise buna da katlanicaz artik gulunu seven dikenine katlandigi gibi. :roflol:
Sen olmasan kayseri cok daha az renkli olurdu bu bir gercek. :1hug:

delüüüüü.................ya bakale sensim biş sorcam bi site var sırf ayakkabı satii,ayakkabılar tek fiyat...ya ben hiç internet üzerinden alışveriş yapmadım bu magazada taaa istanbuldaa..üff ayakkabıda bi güsell napcam bilmiomm..

Bende bilmiyorum canim ya burda o islerin nasil oldugunu eger guvenilir olduguna inaniyorsan siparis et istanbulda olmasi sorun degil kargo ile gonderirler canim.

bendenizcim hoşgeldin canımm..üf sensim bilmiomki ayakkabı tam istediğim gibi ama yinede içim rahat deelll....bakale esmeralda varya hani o bu cumartesi kayseriye geliomuşş..ayyu etiler yada nişantaşı ona yakınmıdır acaba...aklıma gelmio deel valla.keşke dilom istanbula gittiginde aklıma gelseydi yaaa

Bendeniz hosgeldin canim bu aralar bizim ucumuzden baska birisi kalmasi sabahlari burada.

tatlicik sorabilirsin canim, birde burda havale ile olmuyor mu ki?

tatlıcık hoşbulduk canım. sende mi ayakkabı bağımlısı hatunlardansın. daha öncede ayakkabı muhabbetin olmuştu :))

üff hemde nası sorma yaaaaaa.....ayakkabı diince akan sular duro vallaa

sensicim hoşbuldum canım. evet burayı biz şenlendiriyoruz bugünlerde gamyoncuiremsu

X