Kayseri tip fakültesi irfan ozyazgan yorum lutfen

Evet irfan beye gogus kucultme ameliyati oldum 15 gün oldu. Şimdilik hersey yolunda bir problem yaşamadım. Toparlanmasi gogusun şeklini alması 6 ay sürer diyorlar. 1 hafta sıkıntısını çektim ama suan iyiki olmuşum diyorum.

Ama 4 bin liraya mal oldu bu ameliyat.
Bence fiyat çok iyi. Memorial' de 7bin lira dediler. Umarım hızla toparlanırsınız. İrfan bey için önceden randevu aldınız mı ve muayeneden ne kadar zaman sonra ameliyata aldı? Kusura bakmayın sorularımla boğacağım çünkü ben de artık ciddi düşünüyorum ameliyat işini

Evet önce muayeneye gidiyorsunuz. (110 lira muayenesi ) daha sonra size gün veriyor .( bana 1.5 ay sonraya vermişti.) Ameliyat tarihinden on gün önce gidip tahlillerinizi yaptırıyorsunuz.(meme ultrasyonunu özel bir hastanede yaptırdım fakültede uygun güne randevu alamadım ) Eğer tahlillerinizin hepsi uygunsa , ( benim kan değerlerim düşük çıktı , ameliyata girebilmek için kan değerinin yükselmesini bekledim o yüzden ilk verdiği ameliyat günü ertelendi , başka bir güne verdiler.) size verdiği günde yatışınız yapılıyor.( yatışınız yapılmadan ameliyat parasını yatırıyorsunuz.)Fakültede yapıyor ameliyatı. Yatışımın yapıldığı gün ameliyat olamadım doktor bey çok yoğun ertesi gün ögleden sonra girebildim ameliyata , bunu size ameliyat günü verdiklerinde söylüyorlar zaten.
Bu ameliyatta sıkıntı yaşayanlarda var , bazı riskleride var bunları göze alarak girdim ben şimdilik iyi benimki bir problem yaşamadım. Katlanılamayacak bir ağrısı olmadı , ameliyattan sonra çok dikkat edilmeli
Başka sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz bende aynı süreçlerden geçtim anlıyorum sizi.

İrfan bey silikon meme protezi de yapıyormu acaba bilen varmı nasıl doktorluğu iyimi arkadaşlar ?

Merhaba, bende burun ameliyatı olmayı düşünüyorum İrfan bey'e burun estetiğini yaptıran veya bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

bu ay İrfan beyle görüşeceğim ameliyat için ama sıra beklemem gerektiğini söylediler siz ne kadar beklediniz ve ameliyattan sonra memnun kaldınız mı bilgilendirebilir misiniz rica etsem
Merhaba,
Ben gecen yıl haziran ayında sıraya girmiştim bi 8 ay sonra geldi sıra 23 martta oldum ameliyat suan gayet memnunum hiç bi sıkıntım olmadı şükür

Merhaba,
Ben gecen yıl haziran ayında sıraya girmiştim bi 8 ay sonra geldi sıra 23 martta oldum ameliyat suan gayet memnunum hiç bi sıkıntım olmadı şükür
sevindim sizin adınıza geçmiş olsun :) bana da en fazla 5 ay beklersiniz dediler ama çok da uzun sürmez umarım

Merhaba arkadaşlar. Bende irfan beyle kasımın başında görüşüp listeye adımı yazdırdım. 6 ay oldu fakat geri dönüş yapılmadı henüz. Geri dönüş olduğu zaman hemen ameliyat hazırlıkları mı başlıyor? Lütfen yardımcı olur musunuz benim için çok önemli?!!!

Ben 1 ay önce adımı listeye yazdırdım ve 1 yıl bekleyeceğimi söylediler şu an da ameliyat yapmıyorlarmış zaten pandemi dolayısıyla bildiğim kadarıyla. o yüzden 6 ay beklemiş olmanız normal bence umarım daha uzun sürmez :)

X