kayseri acıbadem dr mustafa taş

mrvmrvv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
52
18
27
ben nisan ayında tedavi için gittim. buraya yazıp yazmama konusunda çok kararsız kaldım. sonra verdiğim parayı tekrar bir araya getirip başka doktora gidemeyeceğim için çok üzüldüm. benim gibi bir araya getirmesi çok zor olan kişiler için yazmaya karar verdim. bütçenizi buraya ayırmayın tedavinize en az sizin kadar önem veren yerlere gidin. evet hastane çok güzel çok temiz ama inanın bunların hiçbir önemi kalmıyor. doktoru sadece ilk muayenede ve şanslıysanız yumurta toplamada görüyorsunuz birde transferde. aradaki muayeneleri başka birisi yapıyor ve tek muhatabınız hemşireler. bana ilk çatlatma tadavisi uygulandı hemşireler yüzünden yanlış doz kullandım. sonra tüp bebek tedavisine geçildi. devamlı kullandığım ilacı nerde kullanıp nerde keseceğime hemşire kafasına göre karar veriyor sanırım. doktora sormasını ısrarla istediğim zaman soruyor ve kendi söylediğinin aksi cevabını veriyor doktor. ilk pozitif sonucu aldım anında instagramda reklam oldu. sonra bebeğin kalbi durdu kimse umursamadı tekrar yaparız dedi doktor. tabi doktorada zor ulaştım. hemşirelerin telefondaki değişik tavırları doktorun tekrar yaparız derken ki rahatlığı çok trajikomik doğrusu. çektiğim o kadar acı bi yana tekrar yaparız cümlesindeki maddiyatın artık olamamasının acısı bi yana. yorumlardan gördüğüm kadarıyla benimle aynı durumu yaşayan bir sürü insan var. bende hakkımı helal etmiyorum…

X