kaynanam ve oğlu

prensim_geldi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2013
91
0
Bayanlar merhabalar.Benim derdim kaynanamla daha doğrusu ona bağlı olarak eşimle..Evliliğimin başından beri nedenini anlamadığım bi tavrı var kaynanamın.Kısaca şöyle anlatayım;

1-hamilelik haberime sevinmedi
2-hamileyken 2 ay yatakta yatmak zorunda kaldım bana eşim baktı 5dklık mesafeden gelip bir corba yapmadı
3-doğumdan 3hafta önce hastanede yattım5 gün,ziyaretime gelmek yerine komşunun mevlütüne gitti üstüne üstlük annem neden gelmediniz sizi bekledik ben kızımı size emanet ettim vs dedi ve kv olcak kadn aksamına eşimi eve cagırmıs ve bana hakaret ettiler demiş eşim beni hasta yatagmda aradı bi hışımla daha ne olup bittigini sormadan agzına geleni saydı bende kv'yi aradm niye yanlş konustun eşime ne söyledinde delirdi dedm bundan sonra sen bizi unut cocugunuda ananda dogur dedi
4-doğumuma kadar evimin her işini ben yaptım en son temizliğimide tek basıma yaptım kv dediki ben kadın cagıracaktm ama dogurdun !
5-Yeğeninin ölmüş bebeğinin kıyafetlerini ogluma vermeye kalktı!
6-doğum yaptım,yemek yaptım diye 2 tane köfte getirdi ailemde vardı rezil oldum herkese
7-oglumun kırkı cıktıgında neden kırklamaya ona götürmemişim diye eşime tavır alıp aramızı actı karakolluk olduk onun yuzunden
8-oglum hastanede yattı bir defa arayıp sormadı 7ay boyunca merak bile etmedi
9-eşimin zorlamalarıyla görüştüm ettim ama kadında hep bi anlamsız tavırlar aynı sekilde görümcede öyle
10-öyle böyle zaman geçti ama hep benim ailem vardı yanımızda hep onlar destek oldular ama kv olacak kadın 5 dklık yerden gelipte kızım napıyon yemegin varmı yada ben torunumla ilgileneyim sen işini yap demedi.Evde tek basıma hep kendim mucadele ettim
11-en son onlara gittiğimde kocasıyla kavga etmiş (bu arada heryerinde hastalık var aşırı yaglı tuzlu yemekten) neyse güle güle cıktık evden baktık 10 gun oldu yıne aynı seklde arayıp sorma yok ayagım agrıyo deyip gezmelere gitmiş vs eşim aradı neden böyle yapıyosun sen yine noldu dedi biz ayagının duzelip duzelmedigini,kocasıyla barısıp barısmadıgını merak etmemişiz,biz 10 kere gidiyosak o 1kere gelirmiş,ben hep anneme gidiyomusum neden gidiyomusum saydı durdu eşimde aksama gelin oturalım konusalm dedi naz niyaz tamam dedi
12-ben camasırları asıyordum onlar geldiğinde bebegimde uyuyordu onların sesine uyandı aglamaya basladı bende aldm kucagıma korktu galiba birden dedim odasına götürdüm ve şok oldum
13-arkamdan diyoki eşime 'bu böyle bana laf sokuşturdukca ben gelmek istemiyorum' ..eşimde sasırdı sana simdi ne dedi kız ya sacmalıosn dedi
14-basladı saydırmaya bende içeri girdim kusura bakmayında sizin içiniz fesat herseyi yanls anlıyosunuz dedm esas senin için fesatlıklarla dolu dedi bana bende sinirlendim iyice inşallah senin kızının basınada senin gibi bi kaynana gelirde görürsün o zmn tabi evlenebilirse dedm
15-iyice delirdi bu cocugumun yuzune bakmadı cay koydu eşim içmedi bende kayınpederle mutfakta konustum adam bana hak veriyo tek kelime etmedi bana napayım bu yastan sonra nası deiştireyim hastalk hastası oldu iyice dedi.
16-biz bu olaydan sonra eşimle tartıstık annem geldi ve onun gozu onunde olay buyudu ıyıce ben bu sefer şikayetci oldum eşimden kollarımı sıktıgı için darp raporu aldm savcılıga sevk edildik
17-sonrasında 1 hafta annemde kaldm eşimle otrup konustum sinirlerine hakim olamıyorsun birlikte psikiyatriye gidelim dedim tamam biliyorum gerekirse gidelim dedi ve ben döndüm eve
18-sizlere sormak istediğim şey şu ki ben cocugumu oraya göndermek istemiyorum cunku görümcem cok salakca davranıyo cikolata vs yedırmeye calısıyo bu arada oglum 1 yasnda,kv zamanında 3 cocugunuda düşürüp gözlerini kaydırmış,sizce nasıl engel olabilirim bu durumlara.babannelik adına hiçbişey yapmamıs bi kadına torun göndermek istemiyorum.ama evlerine gidin bakın heryer oglumun resimleri dolu göstermelik!!
19-olan bana oldu annemle aram acıldı bitek ondan destek goruyodum oda yok suan belli bi zamanda olmayacak gibi.Kv desen kıcını kaldırıp asla yardm etmez bana ölsem kalsam bakmaz ona göre hep uyuyorum ben (1 yasndaki cocukla ogleye kadar uyuyormusum:)
20-bide mahkemeden ben vazgecsem bile kamu davası acılıyormus ve ortada darp oldugu için eşime para cezası kesiliyormus bunun gercekliği nedir yada bundan sonraki süreç nasıl işleyecek bilgisi olan varsa yazsın lütfen

uzun oldu biraz ama cok doldum hakkınızı helal edin :KK17:

Bayanlar merhabalar.Benim derdim kaynanamla daha doğrusu ona bağlı olarak eşimle..Evliliğimin başından beri nedenini anlamadığım bi tavrı var kaynanamın.Kısaca şöyle anlatayım;

Kayinvaliden cok huysuz, huzur bozan bir kadin belli. Ama siz de cok fevrisiniz. Kayinvalidenizin ne oldugunu biliyorsunuz, arada 5 dakika mesafede oturuyorsunuz, belliki yuzyuze gelmek zorundasiniz, duymazdan gelmek yerine kavga arayan kadinin agzina laf veriyorsunuz, cok fesatsin diyerek. Gidip gelmeyin, duymayiverin soylediklerini olsun bitsin. Bir de esinizi savciligia vermissiniz kolunuzu sikti diye ve sonra geri donmussunuz esinize, simdi de sonuclarindan cekiniyorsunuz. madem cekinicektiniz niye sikayet ettiniz. Cok fevrice olmus. Bence hakliyken haksiz durumuna dusurmussunuz kendinizi kayinvalidenizle cok yuzzgoz olarak. Y tamamen ipleri koparicaksin yuzgoz olup, yada duymamazliktan geliceksin yuzunu gormeye devam ediceksin.

kendi annenle aran niye bozuldu ? Fevrilik yaptin diye mi ?

canım kvler hep böyle zamanıda annemde çok çekti kardeşim doğdu çorba bile getirmediler kızının çocuklr geldimi pervane olurdu aldırma boşver

bebısını onlarla tek basına bırakmamak ıcın sende gıdeceksın mecbur .konuşma yuzgoz olma pek ama gıt.tek baslarına kalmasınlar bebekle.aynı zamanda bır nevı ıntıkamın olur bu ( bakınız ben:KK1: )
kamu davası sonucunda esın para cezası alabılır evet.ama oda buyk ıhtımal ertelenır

Durumun vahim valla. Tek cevabim ben cocugumu onlara kendim goturur gozumun onunden ayirmadan geri getirirdim. Esim degil kimseyle bensiz o eve yollamazdum

Yanlis anlama da, kaynana gelsin diye beklenti icine girmissiniz simdi de uzaklasmaya bakiyorsunuz. Kadin gelmezse gelmesin hic yok yere huzurunu bozmussun.

tam ayrıntıları yazmaya kalksam sayfa sayfa sürer o yuzden kısaca basından beri yasadıklarımı yazdım ben zaten bundan sonra asla suratlarına bakmam evimede sokmam.oglumu arayıp sordukları yok gelip gördükleri yok cagırmıyolar bile getir görelim diye eşimi,ama eşim götürcem diye tutturuyo ben bunu kabul edemiyorum.Annem eşimin yaptıklarını gördüğü için kızgın bana boşanmamı istedi geri dönme dedi ama oglum cok küçük ve sırf kaynanam yuzunden kavga ettik biz basından beri normalde kendi içimizde cok iyi anlasan bi çiftiz ama kv olacak seytan ortada hiçbi sebep yokken evime gelip tartısma cıkardı bende susamadım artık çünkü eşime karsı hep beni kötü göstermeye calısıyo.ne olcaksa olsun deyip içimi döktüm ki o gün tartısırken bile basımın ustunde yeriniz var dedim hala bana demediği kalmadı kadının seytan görsün yüzlerini ama işte eşimin anası babası kardesi at diyemem ama cocugumuda onlara tek göndermek istemiyorum içim içimi yiyor ordayken acaba ne yedirdiler ne yaptılar şapur şupur öpüyolar cocugu bi keresinde grip geçirdiler sabah 4lere kadar acillerde süründüm güzel bi dille uyardım ama kadın yine ogluna beni kötüledi çok çok fena bi kadın allah dusmanıma vermesin. 5dklık yerde oturuyo ama 2.5 senedir sokakta en fazla 3 kere karsılasmısımdır!

Canım bende kv yüzünden boşanmaya kadar geldim eşim şiddet uyguladı bende karakola şikayet ettim aize devlet kamu davası açıyor evinize kapıt gelcek mahkemeye çıkçaksınız mahkemede hakim soruyor şikayetçimisin diye ben şikayetçi değilim affettim dedim 3000 tl para cezası verdi ama 5 yıl içinde herhangi bir olay olursa hem para cezasını ödücek hemde hapse gircek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

2-hamileyken 2 ay yatakta yatmak zorunda kaldım bana eşim baktı 5dklık mesafeden gelip bir corba yapmadı
3-doğumdan 3hafta önce hastanede yattım5 gün,ziyaretime gelmek yerine komşunun mevlütüne gitti üstüne üstlük annem neden gelmediniz sizi bekledik ben kızımı size emanet ettim vs dedi ve kv olcak kadn aksamına eşimi eve cagırmıs ve bana hakaret ettiler demiş eşim beni hasta yatagmda aradı bi hışımla daha ne olup bittigini sormadan agzına geleni saydı bende kv'yi aradm niye yanlş konustun eşime ne söyledinde delirdi dedm bundan sonra sen bizi unut cocugunuda ananda dogur dedi
4-doğumuma kadar evimin her işini ben yaptım en son temizliğimide tek basıma yaptım kv dediki ben kadın cagıracaktm ama dogurdun !
6-doğum yaptım,yemek yaptım diye 2 tane köfte getirdi ailemde vardı rezil oldum herkese
7-oglumun kırkı cıktıgında neden kırklamaya ona götürmemişim diye eşime tavır alıp aramızı actı karakolluk olduk onun yuzunden
9-eşimin zorlamalarıyla görüştüm ettim ama kadında hep bi anlamsız tavırlar aynı sekilde görümcede öyle
10-öyle böyle zaman geçti ama hep benim ailem vardı yanımızda hep onlar destek oldular ama kv olacak kadın 5 dklık yerden gelipte kızım napıyon yemegin varmı yada ben torunumla ilgileneyim sen işini yap demedi.Evde tek basıma hep kendim mucadele ettim
11-en son onlara gittiğimde kocasıyla kavga etmiş (bu arada heryerinde hastalık var aşırı yaglı tuzlu yemekten) neyse güle güle cıktık evden baktık 10 gun oldu yıne aynı seklde arayıp sorma yok ayagım agrıyo deyip gezmelere gitmiş vs eşim aradı neden böyle yapıyosun sen yine noldu dedi biz ayagının duzelip duzelmedigini,kocasıyla barısıp barısmadıgını merak etmemişiz,biz 10 kere gidiyosak o 1kere gelirmiş,ben hep anneme gidiyomusum neden gidiyomusum saydı durdu eşimde aksama gelin oturalım konusalm dedi naz niyaz tamam dedi
12-ben camasırları asıyordum onlar geldiğinde bebegimde uyuyordu onların sesine uyandı aglamaya basladı bende aldm kucagıma korktu galiba birden dedim odasına götürdüm ve şok oldum
13-arkamdan diyoki eşime 'bu böyle bana laf sokuşturdukca ben gelmek istemiyorum' ..eşimde sasırdı sana simdi ne dedi kız ya sacmalıosn dedi
14-basladı saydırmaya bende içeri girdim kusura bakmayında sizin içiniz fesat herseyi yanls anlıyosunuz dedm esas senin için fesatlıklarla dolu dedi bana bende sinirlendim iyice inşallah senin kızının basınada senin gibi bi kaynana gelirde görürsün o zmn tabi evlenebilirse dedm
15-iyice delirdi bu cocugumun yuzune bakmadı cay koydu eşim içmedi bende kayınpederle mutfakta konustum adam bana hak veriyo tek kelime etmedi bana napayım bu yastan sonra nası deiştireyim hastalk hastası oldu iyice dedi.
16-biz bu olaydan sonra eşimle tartıstık annem geldi ve onun gozu onunde olay buyudu ıyıce ben bu sefer şikayetci oldum eşimden kollarımı sıktıgı için darp raporu aldm savcılıga sevk edildik
17-sonrasında 1 hafta annemde kaldm eşimle otrup konustum sinirlerine hakim olamıyorsun birlikte psikiyatriye gidelim dedim tamam biliyorum gerekirse gidelim dedi ve ben döndüm eve
18-sizlere sormak istediğim şey şu ki ben cocugumu oraya göndermek istemiyorum cunku görümcem cok salakca davranıyo cikolata vs yedırmeye calısıyo bu arada oglum 1 yasnda,kv zamanında 3 cocugunuda düşürüp gözlerini kaydırmış,sizce nasıl engel olabilirim bu durumlara.babannelik adına hiçbişey yapmamıs bi kadına torun göndermek istemiyorum.ama evlerine gidin bakın heryer oglumun resimleri dolu göstermelik!!
19-olan bana oldu annemle aram acıldı bitek ondan destek goruyodum oda yok suan belli bi zamanda olmayacak gibi.Kv desen kıcını kaldırıp asla yardm etmez bana ölsem kalsam bakmaz ona göre hep uyuyorum ben (1 yasndaki cocukla ogleye kadar uyuyormusum:)
20-bide mahkemeden ben vazgecsem bile kamu davası acılıyormus ve ortada darp oldugu için eşime para cezası kesiliyormus bunun gercekliği nedir yada bundan sonraki süreç nasıl işleyecek bilgisi olan varsa yazsın lütfen

valla banca birazını okuyabildim ama şunu söyleyim arkadaşım bunları bu akdar içinde tutmaa sana zarar... affetmeyi unutmayı öğrenmeliyiz birazcık yoksa alnımızdaki çizgilerin haddi hesabı olmaz. yok ymek getirmedi, yok gelmedi yok aramadı bunları unut artık geçmiş bitimiş yapacak şey yok.
ayrıca kvden ne kadar kötü olursa olsun lütfen artık şu kvlerden beklenti içinde olmayı bırakalım. hamililiğimde temizliğimi ben yaptım, yemeğimi yaptım falan. arkadaşım gözün yemiyorsa kalkışmıyacaksın. yaparsa mutlu ol yapmıyorsa beklenti içinde olma. olursan yıne üzülen sen olursun. ne annelerimiz ne kvlerimiz bizede çocuklarımızada hizmet etmek zorunda değil.
ama kvnde az değil yinede allah sabır versin. sadece dediğim gibi lütfen beklentileirni az tut. unutma ne kadar az beklenti o kadar çok mutlulukkk..:KK1::KK1:

tam ayrıntıları yazmaya kalksam sayfa sayfa sürer o yuzden kısaca basından beri yasadıklarımı yazdım ben zaten bundan sonra asla suratlarına bakmam evimede sokmam.oglumu arayıp sordukları yok gelip gördükleri yok cagırmıyolar bile getir görelim diye eşimi,ama eşim götürcem diye tutturuyo ben bunu kabul edemiyorum.Annem eşimin yaptıklarını gördüğü için kızgın bana boşanmamı istedi geri dönme dedi ama oglum cok küçük ve sırf kaynanam yuzunden kavga ettik biz basından beri normalde kendi içimizde cok iyi anlasan bi çiftiz ama kv olacak seytan ortada hiçbi sebep yokken evime gelip tartısma cıkardı bende susamadım artık çünkü eşime karsı hep beni kötü göstermeye calısıyo.ne olcaksa olsun deyip içimi döktüm ki o gün tartısırken bile basımın ustunde yeriniz var dedim hala bana demediği kalmadı kadının seytan görsün yüzlerini ama işte eşimin anası babası kardesi at diyemem ama cocugumuda onlara tek göndermek istemiyorum içim içimi yiyor ordayken acaba ne yedirdiler ne yaptılar şapur şupur öpüyolar cocugu bi keresinde grip geçirdiler sabah 4lere kadar acillerde süründüm güzel bi dille uyardım ama kadın yine ogluna beni kötüledi çok çok fena bi kadın allah dusmanıma vermesin. 5dklık yerde oturuyo ama 2.5 senedir sokakta en fazla 3 kere karsılasmısımdır!

canim o zaman sen de gidiceksin, muhattap olmicaksin fazla, yarim saat kalip geri doneceksin. Ve kaynana guler yuz gostermiceksin, ama evine gelmek istersede mecbur kabul ediceksin ama kendi sartlarinda. hir gur olur bir sure sonra hersey rayina oturur.

yaşadığın bazı şeyleri Allah'a havale etmen gerektiğini düşünüyorum. hepsini içine atmışsın...

ayrıca beklentin çok fazla.. beklentini düşür...

k.validen yüzünden neden eşinle tartışıyorsun ki oda tanık. kimse annesini seçerek dünyaya gelmiyor... ikili tartışmaya girmezsen sıkıntı olmaz. daha sonra güzelce konuşabilirsin....

bebeğini göndermek istemiyorsan seninde gitmen gerekir... sonuçta onların torunları... görmeye hakları var.

Kv gicik bi tip de sen de az degilsin, neler demissin neler yapmissin pes.. Kadina cok agir hakaretler etmissin, baska koca olsa bosar gecbilirdi esin kabullenmis zavalli yine. Kim bilir anlatmadigin neler yapmissindir da..

Ayrica surekli yok gelsin yemegimi yapsin yok bilmem ne.. Bir ev bi bebeyi idare edemeyecektiysen dogurmayaydin, hizmet etmek zorunda degil sana

Son düzenleme:

İyi tamam haklısın da,sana uymayan,anlaşamadığın kayınvalidenden ne den bu kadar beklenti içerisine giriyorsun.Kapını kapar oturursun.Mesafeni korursun.Geldi,gelmedi,çorba yaptı yapmadı....yani sonuçta insanların bırak kayınvalideyi,anneleri olamıyor yaında.Tek başına büyütüyor.Çocuğun hastayken hastaneye gelmediyse kocan görsün.Kocan söylesin lafını.Sen umursama bile.Glene ağam,giden paşam.
Görümcen için,daha doğrusu her ne olursa olsun bir enç kız için temennilerin hoş olmamış.Yanlışı vardır,cahildir,suçludur,annesinin etkisinde kalıyordur ama yine de hoş olmamış.Deme kimse için.Senin de evladın var.Kendin görüşmek istemiyorsan çocuk babasıyla gider görür gelir.Göstermemek,evinin içinde daha çok huzursuzluğa sebep olur.

Kaynanan ne kadar manyak belli ama sen de yanlis davraniyorsun.bu tip insanlar ne laftan anlar ne kotekten.evet efendim,sepet efendim he he diyecen ama bildigini yapucan.hiiic cevap vermicen.birak o cemkirsin.saysin sovsun.
Bi yerden sonra esin de anlar.
Cocugunu tek yollama sakin.cok kucuk.basina bi is gelirse yanarsin.git selam ver bir saat otur yeter.

Evet beklenti içine girdim çünkü başta çok iyiydik ne olduysa ben hamile kaldıktan sonra oldu,birden tavır almaya başladı bana ve oğluna naz yapmaya basladı,sanki o gelin oldu ben kaynana oldum.Ben daha neler etmişim acaba kadıncagıza keşke herseyi yazabilsemde okumaya vaktiniz olsa.Madem torunu görmeye hakkı var oda babanneligini oturdugu yerden yapmasın evimi karıştırıp karıştırıp oglumu göremez,benim annem babam torunları için deli oluyolar,eşimin aileme etmediği laf kalmadığı halde,birgünden birgüne annem asla tavır alıpta kucagına cocuk beklemedi..
Benim gönlüm rahat değil cocugumu tek göndermeye bende oraya gidersem somurtup oturcam asla muhatap olmam bu sefer eşim böyle yapcaksan gelme dicek.Ne yapıcam bilmiyorum,şuan için götürcem vs demedi ama yakındır.

Kv gicik bi tip de sen de az degilsin, neler demissin neler yapmissin pes.. Kadina cok agir hakaretler etmissin, baska koca olsa bosar gecbilirdi esin kabullenmis zavalli yine. Kim bilir anlatmadigin neler yapmissindir da..

Ayrica surekli yok gelsin yemegimi yapsin yok bilmem ne.. Bir ev bi bebeyi idare edemeyecektiysen dogurmayaydin, hizmet etmek zorunda degil sana

ne kadar cadıymışım ben:) nası bu şekilde görebildiniz valla şaştım kaldım.Ben kimseye yemeğimi yap gel buraya temizliğimi yap demem insanda biraz düşünce olur ilk torun ilk heves üstelik oglum kac kere hastanede yattı hiç oralı olupta bi telefon acmadı.Onun hizmeti onun olsun zaten ben 1 yıldır ogluma tek basıma bakıyorum evde,evimede,kocamada,bebeğimede evelallah bakabiliyorum,ama siz anlamak istediğiniz gbi anlamışsınız.Kaynanama acıyorsan al senin olsun

canım kvler hep böyle zamanıda annemde çok çekti kardeşim doğdu çorba bile getirmediler kızının çocuklr geldimi pervane olurdu aldırma boşver

Bana hamileyken çok çektirdiler bende bekliyorum onunda kızının başına gelecek bunlar o zaman ne yapacak cok merak ediyorum..Bi gün sordum dedim ki senin kızına bunlar yaşatılıyo olsa üzülmezmisin dedm üzülürüm dedi..daha ne diyeyim ben bu kadına.kendi kızına yapılmasnı istemediği herseyi bana yaptı hemde hamile halimle,eşimle aramı açtı neymiş kırkında yıkamamış e geleydin de yıkayaydın ben zaten o zmn dikişliydim hiçbişey yapamıyordum bide cocugu hergün ona taşımamı bekledi bi corba yapmadın bana diyo o halimle benden neler bekledi ya..Şimdi kalkmış tavır yapıyo bide utanmadan,neyin kafasını yaşıyor bu kadın bilmiyorum.Bir defa oglumu arayıp sormaz ama sorsan cok sahane babannedir herseyin en iyisini o bilir.3 cocuk büyüttüm ben diyo nası büyüttüğün belli biri dışarlarda tek basına mucadele vermiş calısmıs,birini okuldan almıslar evde dantel örsün diye,biri zaten kafadan catlak alkolik olmuş 2sinin gözünü kaydırmış daha neler neler..ben bile bu genc saglıklı halimle cocukla ugrasırken yoruluyorum o her fırsatta hastayım ben diyo benim cocuguma nasıl bakacak nasıl sevecek nasıl ilgilenecek asla güvenmiyorum ama o igrenc evede gitmek istemiyorum napcagımı sasırmıs durumdayım..

Bence bu sizin 2. üyeliğiniz. Biri daha vardı böyle kaynanam şöyle böyle diyen oradan çıkarı yapmadım da aynen olan bir cümlesi vardı kaynanam düşürmüş çocuğunu gözlerini kaydırmış diye dün gibi hatırlıyorum o cümleyi bir konuda. Yapmadıysa yapmadı, sevinmediyse sevinmedi kendisi bilir. Sizin eşinizle kv yüzünden neden kötü oluyorsunuz ki. Ben hiçbir beklentiye girmem açıkçası. 5 gün hastanede yatmışsınız bir gün gitmiş mevlide. Anneniz yanınızdaymış sanırım ona hak vermiyorum tabii ki ama beklentiye girmeyin. Torununu görmek hakları. Aranızda ne yaşanırsa yaşansın çocuğunuzun babaannesi. 3 çocuğu da düşürüp gözlerini kaydırması abartılı bir tabir geldi bana. Eşinizle gönderir tembihlersiniz. Uzak tutmaya hakkınız yok siz de mesafe koyarsınız bundan sonra.

Bence bu sizin 2. üyeliğiniz. Biri daha vardı böyle kaynanam şöyle böyle diyen oradan çıkarı yapmadım da aynen olan bir cümlesi vardı kaynanam düşürmüş çocuğunu gözlerini kaydırmış diye dün gibi hatırlıyorum o cümleyi bir konuda. Yapmadıysa yapmadı, sevinmediyse sevinmedi kendisi bilir. Sizin eşinizle kv yüzünden neden kötü oluyorsunuz ki. Ben hiçbir beklentiye girmem açıkçası. 5 gün hastanede yatmışsınız bir gün gitmiş mevlide. Anneniz yanınızdaymış sanırım ona hak vermiyorum tabii ki ama beklentiye girmeyin. Torununu görmek hakları. Aranızda ne yaşanırsa yaşansın çocuğunuzun babaannesi. 3 çocuğu da düşürüp gözlerini kaydırması abartılı bir tabir geldi bana. Eşinizle gönderir tembihlersiniz. Uzak tutmaya hakkınız yok siz de mesafe koyarsınız bundan sonra.

daha önce bahsetmedim ben bu konudan..görümcemin gözü yamuk eşiminkinide kaydırmıs gözlükle düzeltmişler kac sene sonra belki abartı gelebilir ama gerçek bu yani.Torununu görmek istemiyo kadın işte sorun orda.benim annem kavgalıda olsak hergun arar oglumu sorar yeri gelir eşimi arar,ama kv olcak kadın cok gamsız,rahat,evimi karıştırıp kenara çekildi şimdi hiç sesi cıkmıyo bekliyoki eşim alsn oglumu götürsün onlara o yine yapacagını yapsın ben kötü olayım onlar yine iyi olsun bunu bekliyor o seytan kadın.eşimi bile aramıyor hadi beni geçtim oglum napıon torunum nası getirde bugun görelim demiyor ben smdi oglumu merak etmeyen görmek istemeyen insanlaramı göndercem tamam görmek hakları ama oglumu istenmedigi yere göndermeyi içim almıyor benim,eşimde tutturuyo istemesinler ben götürürüm diyo bu mantıgı anlamıyorum ben

Canım anlıyorum seni ama beklentin olmasın hiçbişekilde bende iki kızımı tek başıma büyüttüm annemgil Türkiyede kv desen hastaydı sağlamkende umrumda olmazdı sağlığına dikkat et varda yoksa kendi başın
Sen Gül ve mutlu yaşa oda delirsin dursun

X