Kaynanam neden sürekli yalan söylüyor sizce?

Hepsini okumadım ama bakmak zorunda değil diyenler olmuş yazmışsınız. Sizi çok iyi anlıyorum dışarıdan bakanlar böyle şeyleri asla anlamazlar. Bazen ne yazık ki büyükler büyük gibi davranmıyor. Sonra canımızın sıkıldığını dile getirince saygısız oluyoruz. Ben henüz anne değilim ama bazı annelerin tavrını anlayamıyorum. Kendi çocuğu için insan her türlü fedakarlık yapabilir bence aynı şekilde torun da öyle. Evet gezmek isteyebilir sağlık sorunları olabilir onlar ayrı mevzu. Ama sağlığı yerinde yaşı genç ben anlam veremiyorum böyle şeylere. Dediğim gibi bi anne baba önce çocuğunu düşünür. Benim şahsi fikrim.

Yine de içinde olmadığım hayat hakkında çok yorum yapmak, kimseyi kötülemek istemem.

O da oyle bir kadin demekki sizin demenizle degismez. Bosverin. Yokmus gibi davranin. Samimi arkadasiniz varsa onan yardim isteyin . Kayinvalideniz kendini 20 yasinda saniyir

Neden 20 yasında olmayınca gezilip, kendine vakit ayrılmıyor mu?
Mesele o değil. Bakmak zorunda degil katiliyorum. Ama torunu atesliyken de bakmam demek o yaşin verecegi olgunluk degil. Her yasta gezilir ama mesele o degil.insan sosyal varliktir aile uyelerinin birbirine ihtiyaci oldugunda destek olunmalidir. Her yasin da bir olgunlugu olur. O yasta biri torununun hastaligini daha onemli olarak degerlendirmeli. Zaten zorla yaptiramaz konu sahibi. Benim anneannem de boyleydi sonuc olarak şimdi de biz pek gorusmuyoruz

Belirli bir yaştan sonra artık insanlar kendi çocuklarını evlendirip rahata ermek istiyor haklı olarak . Bakmak istemeyebilir , bakmak istemeyene de zorla baktırılmaz .

Sizin söylediğiniz bambaşka birsey “Kendinş 20 yaşında zannediyor “ diyorsunuz , ben de diyorum ki sadece gençler mi gezip tozabilir ?
Torun torba sahibi olunca gezip , tozmak ayıp mı karşılanıyor?

Millet mesafe ister kadin mesafe koymus niye sorguluyorsunuz birakin bu cok guzel birsey
Illa neden anne kiz olmak zorundasiniz keske benimkinin de esma kankasi olsa beni biraksa

Eşinizle hiç konuştunuz mu bu durumu , eşiniz ne diyor torununa bakmak istememesine , çocuk ateşliyken arkadaşları ile gezmesine ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…