Kaynanam evde olup biten herşeyi kızlarına anlatıyor bu normali?

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
731
14
24
Ben de tiordi olduğunu düşük yaptığımı bilemem ne bilemem ne niye söylüyor normal mi yoksa ben mi abartıyorum
Ufak kavga etsek filan yada didişme olsa beni direk kızlarına anlatıp kötülüyor bana bazı şeyler bilerek yapıldığını hissediyorum
Benim en nefretim şey bir yerde bir şey oluyorsa yada konuşuluyorsa dışarıya çıkıyor olması herkes aynı şeyi yapıyor normal annem de yapardı mesefe koydum kaynanam yapınca mesafe koydum bu sefer neden konuşmuyorum diye trip atmıştı sonra geçti tribi

İlk yazdığım yorumu okuduysanız eğer ondan bahsettim. Özet geçmek gerekirse, daha ortada kira yada değil ev bile olmadan evlenme derdine düşen sizdiniz. Çocuk için evlenmeyi bile beklemeden adam akıllı birlikte yaşamadığınız tanımadığınız adamdan çocuk yaptınız. Şimdi de hamileyim de hamileyim :KK70: iki süpürge tutsanız olay çıkartıyorsunuz. Kvnin evine çökmüşsünüz kadına sizden daha çok acıyorum. Size müstehak dedim o yüzden. ( bunları yazmıştım sonra sizi biriyle karıştırdım sanıp sildim sonra baktım ki karıştırmamışım.)

İlk yazdığım yorumu okuduysanız eğer ondan bahsettim. Özet geçmek gerekirse, daha ortada kira yada değil ev bile olmadan evlenme derdine düşen sizdiniz. Çocuk için evlenmeyi bile beklemeden adam akıllı birlikte yaşamadığınız tanımadığınız adamdan çocuk yaptınız. Şimdi de hamileyim de hamileyim :KK70: iki süpürge tutsanız olay çıkartıyorsunuz. Kvnin evine çökmüşsünüz kadına sizden daha çok acıyorum. Size müstehak dedim o yüzden. ( bunları yazmıştım sonra sizi biriyle karıştırdım sanıp sildim sonra baktım ki karıştırmamışım.)
Tanımadım adam mı? Ben mi olay çıkartıyorum ben mi kadının evine mi çöktüm kendisi benim evimde oturuyor 🤣🤣🤣🤣🤣
Ayrıca bir şey yaşanıyorsa benim evimde yaşanıyor birde evimde olup biten en çok ben bilirim eşimi ve ailesini yine ben tanırım olayı ne kadar anlatsam da sadece üstün olarak cevap vereceksiniz

Sizin şu tiroid takıntınız çok garip ya, nedeni ne acaba
Takıntım filan yok genel olarak söyledim herşeyi söylüyor diye kızları benle konuştuğunda bu sefer eleştiri yiyorum bilmeden ve sormadan direk neden düşük yaptığım konuşuluyor sürekli düşük yapmamak için ilaç filan iç denmeye başladı evet bir şey yok belki bunda ama neden düşük yaptığımı anladım en sonunda anlattım herkes sustular ama geri konuşulacak biri bir şey yaşmıyınca insanların konuşması kolay oluyor ben de pıhtılaşma var dedim kan vücudumda hareketlenmiyor hiç duymadım öyle bir şey demeye başladı düşük yapmamak için ilaç iç daha da konuştu orada cevap verecektim kendisin insan bir şey yaşmıyınca konuşması kolay oluyor diye
Benim korktum şeylerden bir tanesi yarın bir gün herşey yüzüme vurumalarından korkuyorum en büyük görümcem öyle maalesef konuşur o yüzden rahatsız oluyorum herşeyi anlatmasından kızlarına

Son düzenleme:
X