Kaynanam benim için belim gevşek diyor gerçekten öyle mi?

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
553
-1
23
Yani hamile olduğum da filan belim gevşekmis ufacık fazla harekete direk zarar veriyormuş
Bazı gebelikler var dedi oynanlar zıplarlar hareket ederler bir şey olmaz bazıları dedi ufak bir şeyler direk hastanelik olur sürekli yatar bir şey olmasın diye gerçekten öyle mi?
ben yoruldumda az bir şey çalıştığımda filan direk belim ağrıyor buna ne deniyor acaba tıpta

Hamile kalmaya çalışırken stresten uzak kalmak da önemli. Siz kulağınızı tıkayın ve kimsenin sizi germesine izin vermeyin. Biri bir şey derse de ben zaten doktora gittim ve doktorun söylediklerini uyguluyorum dersiniz. O zaman susmak zorunda kalırlar.

Daha yeni gitsem de belki çıkmaz diye hayal kırıklığına uğrarım daha bugün iki hafta oldu ilişkiye girdim günden bugüne 25inden sonra ilişkiler oldu
Adet gününüz geçince test yapın pozitif olursa doktora gidin direk, daha önceki düşüğünüzüde söyleyin gerekli görürse ilaç verir. Gerekli görmezse günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Bel ile alakası yok, mesela ard arda düşük yapanlarda genetik bozukluk yada pıhtılaşma sorunu vardır ama eski zaman kadınları doktor yüzü görmediği için bilmez beli gevşek der ard arda düşük yaptı der. Kimisi düşük yerini hazırlar hemen hamile kalırsın der. Hamilelik ve lohusalıkla ilgili yorumlar bitmez.

Daha adet görmedim ne zaman yapacağım onu da bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…