kaynanalar neden gelinlere istedikleri gibi davranırlar

eger sana esin destek veriyorsa ki veriyor hic kayanan falan dinleme aileme giderdim sende git arkadasim:)

arkadaşım mesafeni koy.. prensiplerinden taviz verme.. eşinde desteklemiş.. gidin annene iftara ne demekmiş cnm annenleri yoksaymak o dedi diye.. sakın taviz verme sakın..

arkadaşım mesafeni koy.. prensiplerinden taviz verme.. eşinde desteklemiş.. gidin annene iftara ne demekmiş cnm annenleri yoksaymak o dedi diye.. sakın taviz verme sakın..

annenize gidin bence
onlar gelmiyo diye gitmemezlik yapmayın
misafirlerinide kendileri ağırlasın.....

Ben olsam yardıma giderdim...
Ama kendi anneme...
Madem çağırmış kayınvalidem gelmiyorsa keyfi bilir der...
Eşime de durumu izah eder annemlerde alırdım soluğu...
Daha neler...

Kesinlikle bende anneme giderdim bile b,le misafir çağırıyosa ağırlamasınıda bilsin.
Annenlere gitmemek için kadın planlar yapmış buna senide dahil etmiş ohh ne güzel.
Altlı üstlü oturmak çok zor helede böyle tavizkar olursanız hayatınız zamanla çekilmez olur.

Ben olsam anneme giderdim. Gitmemekle hata yapmışsın, annende üzülmüştür bu duruma. Kusura bakam ama eşin bile arkandayken ve annen seni iftara çağırmışken gitmemen hata olmuş.
Kayınvalidenler ister gelir ister gelmez. Kayınvalidenin yaptığı hiçte hoş olmamış açıkcası.

Kayinvaliden cok ayip etmis gercekten kocaman yasli basli kadina hic yakismiyor ama bence sen dahada cok ayip ettin...

Ne olursa olsun gelen gelsin gelmeyen gelmesin der giderdim...:dilcikar:

arkadaşlar desteğiniz için çok sağolun anneme gitttim yupiiiiii
tavrımıkoydum kaynanamda bana tavır koymuş geldiğimde pekyüz vermedi bende hiç oralı olmuyorum ben haklıyım çünkü gelinin fendi kaynanayı yendi

iyi yapmışsın bence. annen seni çağırmış sen de gitmicekmişsin öyle mi_? yok öyle yağma!
arada bi gerekli bu tavırlar

şakkıdıen önemlisi eşinin seni dstekliyor olması canım e madem eşin yanında ne diye daha kayınvalidemlere gidicem diyorsun anlamadımki valla git güzelce annene ye yemeğini hem annende zaten senin için çağırmıştır onları ne güzel gelmiyorlarmışta otur eşin ve ailenle iftarınızı yapın paşa paşa:enbuyukkk:

bu kaynanaları çokmu ciddiye alıyosunuz ne ? duymamazlıktan görmemezlikten gelin çokmu zor

bekarsınız ama biraz önce de hamilelik ile ilgili bir başlıkta ahkam kesmişsiniz...
başa gelmeden hiçbir şeyi bu kadar hafife almayın derim..
ne derler hani kınadığın şey başına gelmeden ölmezmişsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…