Kaynana - gelin bayramlaşma

Lal Hazan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2015
9
3
2 senedir kaynanamla sorunlarımız var. Mecburu olmadıkça görüşmüyor ve konuşmuyorum. Aileden birinin doğum günü partisinde felan görüşüyorum.
Sadece selamlaşıyoruz el gün içinde ve bişey sorarsa cevap veriyorum.

Senelerdir yaptıklarını tolere etmiştim ama hamilelikte ve lohusalik döneminde bana yaptıklarını kabullenemedim. Doğumdan 2 saat sonra hastaneye koşup kavga bile etti ben doğum yatağında yatarken. Bu sadece 1 örnek.

Eşim herseyin farkında ve benim tarafımda. Kendisi görüşüyor.

Bu bayram ailecek çok hastalandık yanına gidemedik. Ben uyurken eşim görüşmüş annesiyle, bayramın üçüncü günü geliriz demiş. Oda müsait değilim demiş.

Şimdi eşim görüştü ama ben 1 senedir hiç telefonla görüşmüyorum.
Nasılsa daha gideceğiz diye de aramadım ve mesaj atmak içinden gelmedi.

Biliyorum ki; buna o köpürdü ama daha sesini çıkarmıyor.

Sizce ne yapayım? Bu bayramın son gününde?

2 senedir kaynanamla sorunlarımız var. Mecburu olmadıkça görüşmüyor ve konuşmuyorum. Aileden birinin doğum günü partisinde felan görüşüyorum.
Sadece selamlaşıyoruz el gün içinde ve bişey sorarsa cevap veriyorum.

Senelerdir yaptıklarını tolere etmiştim ama hamilelikte ve lohusalik döneminde bana yaptıklarını kabullenemedim. Doğumdan 2 saat sonra hastaneye koşup kavga bile etti ben doğum yatağında yatarken. Bu sadece 1 örnek.

Eşim herseyin farkında ve benim tarafımda. Kendisi görüşüyor.

Bu bayram ailecek çok hastalandık yanına gidemedik. Ben uyurken eşim görüşmüş annesiyle, bayramın üçüncü günü geliriz demiş. Oda müsait değilim demiş.

Şimdi eşim görüştü ama ben 1 senedir hiç telefonla görüşmüyorum.
Nasılsa daha gideceğiz diye de aramadım ve mesaj atmak içinden gelmedi.

Biliyorum ki; buna o köpürdü ama daha sesini çıkarmıyor.

Sizce ne yapayım? Bu bayramın son gününde?
Bu kaynanalrın genetiğindemi var her şeyi ypaıp yapıp sonra bizleirnd eherşeyi yutmasını bekliyor. Hiç bişey olmamış gibi köleliğe devam edelim oldu paşam. İyi ypaıyon kız helal sana bırak kendi kendine delirsin

Ya doğum yapmış, yavrusuna yeni kavuşmuş bir kadınla ki bu yavru onunda torunu ne bulupta kavga edebiliyorlar

Ya doğum yapmış, yavrusuna yeni kavuşmuş bir kadınla ki bu yavru onunda torunu ne bulupta kavga edebiliyorlar
Zaten hamilelikte başlamıştı, benim tamamen iletişimimizi koparmam çocuğumun cinsiyetini beğenmediğinde başladı.
Kızımız olduğunu duyduğunda hiç memnun kalmamıştı. Bi ton laf edip sonra oğlunu teselli etmişti.

Hazır ortam iyice gerilip ip kopmak üzereyken katiyyen aramayın . Doğum yaptıktan bir saat sonra size satasan birinin tolere edilmesi gereksiz . Ben böyle bir kaynanayi yok sayarım. Ha sivrisinek ha o . Esinizde arkanizdaymis ,muhattap olmayın istemediğini ve sevilmedigini iyice anlasin

Zaten hamilelikte başlamıştı, benin tamamen iletişimimizi koparmam çocuğumun cinsiyetini beğenmediğinde başladı.
Kızımız olduğunu duyduğunda hiç memnun kalmamıştı. Bi ton laf edip sonra oğlunu teselli etmişti.

Terbiyessiz. Ben olsam aramam. İletişiminizin bu seviyesinden memnunsanız hiç bozmayın. Eşiniz gidicek zaten anladığım kadarıyla siz denk gelirseniz merhaba merhaba modundasınız o yüzden aramasanız da olur. Kuduruyorsa kendisi bilir kırarken düşünecekti. Ayrıca cinsiyeti belirleyen oğlu. İlla birisi teselli olacaksa sizi etseymiş(!)

Zaten hamilelikte başlamıştı, benim tamamen iletişimimizi koparmam çocuğumun cinsiyetini beğenmediğinde başladı.
Böyle bir mahluk selamınızı bile hak etmiyor bence, değil ki bayram ziyareti.

Terbiyessiz. Ben olsam aramam. İletişiminizin bu seviyesinden memnunsanız hiç bozmayın. Eşiniz gidicek zaten anladığım kadarıyla siz denk gelirseniz merhaba merhaba modundasınız o yüzden aramasanız da olur. Kuduruyorsa kendisi bilir kırarken düşünecekti. Ayrıca cinsiyeti belirleyen oğlu. İlla birisi teselli olacaksa sizi etseymiş(!)

özel değilse anlatmak ıstersenız çok merak ettım yenı doğum yapmış kadınla ne kavgası ettiler hiçbir şey gelmiyor aklıma.
Görüşmüyoruz diye, çünkü hamilelikte bana bir çok şey yaptı ablasıyla birlikte. Ben ve eşimde mesafemizi koruduk.

X