kayınvalideye hediye önerileri

Çanta, tesettürlü ise eşarp şal, ev eşyası olarak evinde olmayan bişey, manevi şeyleri değer veriyorsa aile fotoğrafının çerçevetilmesi vb.

Çiçek seviyorsa evde beslenecek çok güzel saksı çiçekleri var
Devasa deve tabanı, yukka çiçeği, kalp şeklinde düşen sarmaşıklar falan :) hem hep evinde olur
Aklıma Atatürk çiçeği geldi. Renkli yaprakları o kadar güzel ki, ben de kayınvalide ile ilk tanışmaya giderken ona almıştım. Yüzüne bile bakmadı meymenetsiz kadın. O nedenle önermekten vazgeçtim.
Çok imreniyorum şöyle tatlı kayınvalidelere ya.
Bende iki tane oldu, al birini vur ötekine.

Aklıma Atatürk çiçeği geldi. Renkli yaprakları o kadar güzel ki, ben de kayınvalide ile ilk tanışmaya giderken ona almıştım. Yüzüne bile bakmadı meymenetsiz kadın. O nedenle önermekten vazgeçtim.
Aaa bende ilk tanışmaya giderken Atatürk çiçeği almıştım 😀

Kendi büstünüzü yaptırın, kayınvalidesine hediye alan gelin kalmadı, bari sizin heykeliniz dikilsin. ☺️
Niye ki ya ben hep alırım
İnsanları sıfatlarına göre ayırmak bana itici geliyor
Onun sevdiği yada onun tarzında birşey görüyorum alıyorum
Kaynanama hediye alıyorum diye değil yani
Şahsınıza söylemiyorum sohbet ediyorum sadece

Çiçekleri çok severim çok çiçeğim var bende birtek onu sevemedim nedense

Ay bende düşünüyordum 5 yıl oldu öyle bir ponçikime çiçek alsam diye Atatürk çiçeği alayım bari 😇😍 öyle bir anlattınız ki yapraklari falan orkide almaktan vazgeçtim 🤭

Hediye önerisiyle başlayıp kayınvalideye sövmeyle biten muazzam yorum 😂

Niye ki ya ben hep alırım
İnsanları sıfatlarına göre ayırmak bana itici geliyor
Onun sevdiği yada onun tarzında birşey görüyorum alıyorum
Kaynanama hediye alıyorum diye değil yani
Şahsınıza söylemiyorum sohbet ediyorum sadece
Biz de size bakıp bakıp imreniyoruz işte. Bizim karşımızdaki neanderthaller insanlıkla alakalı olmadıkları için, hediye alma isteğimiz içimizde patlıyor. 😂

Aaa bende ilk tanışmaya giderken Atatürk çiçeği almıştım 😀
Sonra ne oldu?

Hediye önerisiyle başlayıp kayınvalideye sövmeyle biten muazzam yorum 😂
Hahaha ne yapayım, karşımda benden sebepsiz nefret eden kv'ler var. Ben de duyguları karşılıksız kalmasın diye tüm kalbimle nefret ediyorum:)

Son düzenleme:
Benim kayınvalidem örgü yapmayı sever, ipler çok pahalı yılda iki kez toplu ip alışverişi yaparım ona çok sevinir, belli bir kumaştan başörtüsü kullanır ondan alırım, farklı bitkiler sever saksıda çiçek alırım, uyumlu giyinmeyi sever alt-üst takımlar alırım, şöyle bir bakarım evinde neyi eksik diye mesela yeni eve taşındılar perdesi yoktu evinde güneşlik kullanıyordu perde almıştım, yatak örtüsü- yatak başlığı- battaniye- nevresim takımı almıştım farklı zamanlarda, saklama kabı be fırın kabı olmadığını söylemişti bir sohbette bir ay saklama kabı diğer ay fırın kabı almıştım, yılda birkaç kez farklı şehirlere gidiyor bir valiz görmüş çok beğenmiş çok pahalı bu kadar olur mu ya filan diye söylenmişti bir sohbette o valizi almıştım
İlla bu tarz olmasına gerek yok bence, biz kahvaltılığımızı toplu alıyoruz aklıma gelirse onlara da alıyorum, sebze meyve alışverişi yapınca bazen onlara da yapıyorum, kasap alışverişi yapıyorum yatıya misafiri geleceği zaman bayram öncesi filan
Bilmem örnek oldu mu

X