Kayınvalidemi kaybettik kızlar:((((

Allah sizlere sabır versin, kaybınıza da rahmet etsin inşallah.....allah başka acı göstermesin...

Başınız sağolsun, mekanı cennet olsun inşallah.
Allah sizlere dayanma gücü, sabır versin.

arkadaşlar anca fırsat bulup yazabildim. cevap yazan , baş sağlığı dileyen ,acımızı paylaşan hepinize çok teşekkürler ediyorum. yavaş yavaş yokluğunu daha fazla hissetmeye başlıyorum. Allah sevdiklerimizden bu kötü hastalığı uzak etsin inşallah.

a.s.

basiniz sag olsun canim, benim kayinpederin durumunu da biliyorsun icler acisibi sey yani, Allah geride kalanlara sabir versin,
mekani cennet olsun topragi bol nur icnde yatsin insallah :KK43:((

canım arkadaşım kayınvalidenin mekanı cennet olsun allah size sabır versin ne kadar beklenen bir ölüm olsa da insan konduramıyor çok acı bişi

allah tahsiratını affetsin

tekrar hepinize teşekkürler arkadaşlar. az da olsa paylaşılınca acılar azalıyor. kayınvalidemle olumsuz şeyler yaşamadık evliliğim boyunca. 3 senelik geliniydim zaten. allah mekanını cennet etsin. hepinize sevgilerimi iletiyorum. kk sayesinde kafamı dağıtıyorum. iyi ki varsın kk

canım çok üzüldüm rabbim mekanını cennet etsin sevdiklerine de sabırlar versin inşallah

yaseminim eşinin ve senin başınız sağolsun canım, allah sabır versin geride kalanlara. ne yazık ki ölüm karşısında çaresiziz işte, elden bir şey gelmiyor.. mekanı cennet olsun..

X