Kayınvalidemi kaybettik kızlar:((((

Ardayasbu

ARDA & ADA
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.850
75
[
SIZE="2"]
Arkadaşlar bilenler biliyor kayınvalidem 6 aydır akciğer kanseri teşhisiyle tedavi görüyordu. baştan beri doktorlar bizi ümitlendirmemişti zaten. son bir aydır tedavi kesildi ve evde kalıyordu. benim alt katımda oturuyordu kendisi. gün geçtikçe kötüye gitmeye başlamıştı. doktorun tavsiye ettiği serumları ve ilaçları verip az da olsa nefesini açmaktan ve morfin vererek ağrısını dindirmekten başka hiç bir faydamız dokunmuyordu malesef. dün akşam üzeri 17:00 sıraları Ardamı uyutp yanına indim. Yasemin bana serum tak nefes alamıyorum dedi.serumu takmaya çalışıyorum ama bir türlü damara giremiyordum. en az 5-6 defa aynı damara girdim çıktım birşeyler ters gidiyordu ama anlayamadım. daha sonra ayaklarını elledim buz gibiydiler.bileğinden nabzını ölçmek istedim alamadım. o arada yasemin çabuk ol beni sabaha çıkarmayacaksın kızım dedi. anne dayan dedim.biraz kendime gelmek ve hava almak için balkona çıktım eltime annem bugün çok kötü hayırdır inşallah diyordum ki kaynım ağlayarak odadan çıktı. canım annem meğerse son nefesini veriyormuş arkadaşlar. her ne kadar beklenen bir ölüm olsa da ölümün her türlüsü çok acı.Hala kendime gelemedim.bugün defnettik anca fırsat bulup yazabildim. bir hafta boyunca nete girebileceğimi zannetmiyorum. sizlerle paylaşmak istedim sadece. hepinize hayırlı geceler.
[/SIZE]

Mekanın Cennet Olsun Nur İçinde Yat Annem

Son düzenleme:
Canım ßaşınızz sağolsun ..
Rabbim dayanma gücü versin
Mekanı Cennet Olsun...

ölümün nasıl bir acı olduğunu çok iyi bilirim...
başınız sağolsun...
Allah sabırlar versin...
Eşine destek olmak için güçlü olman gerek onun için bu durum daha zordur...

canım çok üzüldüm
başınız sağolsun
kadıncağız kurtulmuş oldu aslında:çok üzgünüm:
mekanı cennet olsun
allah size sabır versin

başınız sağolsun nur içinde yatsın anneciğiniz..
mekanı cennet olsun...

cok uzuldum canim,,,senağlama
mekani cennet olsun:Saruboceq:
RABBIM rahmet eylesin:Saruboceq:
kalanlarina sabir versin:Saruboceq:

senağlama ahh güzelim ahhh ben bu dediğin sahnenin aynısını ve aynı illet hastalıktan kendi anacığımda yaşadım allah eşinin yardımcısı olsun sabrını versin mekanlaı cennet olsun bitanemm anneciğimi çk özledimmm :çok üzgünüm:

Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin..
Allah günahlarını affetsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…