Kayınvalidem ve Yeni Komşu

casmınal bu arkadasın dedıklerıne alınma sen hasta bu hasta sızofrenı olabılır olmayan seylerı olmus gıbı anlatır takma canım yanı salal gıtsın :))) haklısın sen de gec

Kayınvalidenize fazla yüz vermişsiniz anlaşılan. Ne demek tanımadığı birine düşman gibi davranmalar? Annemin mahallesindede iki komşu gelin aldı, bende sevinmiştim arkadaş geldi diye. Kayınvalideleri oturma yapmayı sevmediklerinden (ev kirleniyormuş vede masraf oluyormuş) onlarıda engellediler, akşama kadar kendi başlarına oturuyorlar. Komşu lazım bazen, bunu aklınızdan çıkarmayın.

bence kayınvalidenin canı sıkılıyor ve biraz hayatına ''action'' katmak istiyor

Kaynananın derdini anladım ben gelen kadının dış görüntüsünü beğenmedi ve anında dışladı biz geçen yıl müstakil ev yaptık bu yan komşu ne hayırlı olsuna geldi ne de geçmiş olsuna kızım hastalanınca ,böyle insanlardan nefret ediyorum onun kötü ve iyi günündede bende bulunmuyacağım kaynanan o insanı tanımadan onun hakkında kötü konuşuyor birgün o sevmediği kadına muhtaç kalabilir bu kadar yaşlı olup yüreğinde insan sevgisi olmayıp kuran okumaya gidiyor ,hayret doğrusu!

Kaynananın derdini anladım ben gelen kadının dış görüntüsünü beğenmedi ve anında dışladı biz geçen yıl müstakil ev yaptık bu yan komşu ne hayırlı olsuna geldi ne de geçmiş olsuna kızım hastalanınca ,böyle insanlardan nefret ediyorum onun kötü ve iyi günündede bende bulunmuyacağım kaynanan o insanı tanımadan onun hakkında kötü konuşuyor birgün o sevmediği kadına muhtaç kalabilir bu kadar yaşlı olup yüreğinde insan sevgisi olmayıp kuran okumaya gidiyor ,hayret! doğrusu!

casmınal bu arkadasın dedıklerıne alınma sen hasta bu hasta sızofrenı olabılır olmayan seylerı olmus gıbı anlatır takma canım yanı salal gıtsın :))) haklısın sen de gec

çok komiksin bence benim ruh ve akıl sağlığım yerinde çok şükür şizofren filan da değilim öyle olsa meltem hanıma yazardım halisülasyonlar görüyorum diye konu açardım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…