Kayınvalidem ve tuhaflıkları

Kocayla yetinsinler bi zahmet sonra ondan da oluyorlar. Yaşandı hep gözümüzün önünde.

maddi manevi hiçbir yardımı olmadı :) ne düğünde ne başka şeyde. Manevi olarak hiç olmadı hem de. Buna rağmen görmezden geldim. Bilmediğiniz şeylere boş yorumlar yapmayın :)
Allalla Almanya'dan emekli mühendis kadın oğluna bir bilezik bile takamadı mi yani? Önceki konunuzda da "arabamı satıp size vereyim ev alın dedi " demişsiniz halbuki...Boş yorum demeyelim de istediginiz gibi değil diyelim

Son düzenleme:
Kesinlikle öyle ama insan bir kez de olsa gelmez mi diyor :) bir telefon etmez mi diyor. Üstelik aramızda bir şey yokken. Evet huyu bu sevmiyor diyorum ama tuhaf geliyor
Sadece lafta :) maaşı bizden çok inanın para ihtiyacımız olduğunda bile etmedi. Belki de güzel evi olsun diye ortak alalım diyor ben de bilmiyorum neden öyle istediğini

Salın bı kadını. Üzülürsen üzül yahu. Kadın niye siz üzüpmeyin diye kendisini değiştirsin.

Sadece lafta :) maaşı bizden çok inanın para ihtiyacımız olduğunda bile etmedi. Belki de güzel evi olsun diye ortak alalım diyor ben de bilmiyorum neden öyle istediğini
Henüz yeni evlisiniz ve yazdıklarınıza bakılırsa düğünden hemen sonra evinizi hatta yazliginızi bile alabilmişsiniz, demek ki ihtiyaç sahibi değilsiniz , hele ki bu zamanda , bu yaşta bunları alabilmek...maşallah diyelim

KV bu durumda niye emekli maaşını versin ki size?

Son düzenleme:
Evimiz yok düğün altınlarıyla 1+1 yazlık aldık yatırım amaçlı. Zengin değiliz yani. İhtiyacımız olduğu bir zaman olmustu vermemişti. Acil nakit ödenmesi gereken bir zamandı. Kendisinde oldugu halde vermemişti üstelik maaşı alınca verecektik.

Ben evinizi aldınız üstüne yazlık aldınız diye anladım...istediniz de olduğu halde vermediyse ayıp etmiş ama yatırım amaçlı yazlık almak da çok kötü bir fikir değil mi ya..Neyse konumuz bu değil

Dünürden arkadaş olmaz, zırt pırt görüşmeye gerek yok. Dertsiz başınıza dert arıyorsunuz ailecek...

Kültürlü insanın hali bir başka oluyor işte, ne güzel kvniz gelmiyor gitmiyor öpüp başınıza koyun allahtan belanızı aramayın kocanıza 4 elle sarılın ve şükredin. Kvnizde gerçekten yalnızlığı seviyor olabilir sosyal anksiyetesi olabilir herkese heryere fink fink gezip size gelmiyorsa kişisel algılarsınız anlarımda kadın market dışı hiç bir yere gitmiyorsa sorun yok ortada kadını boşu boşuna konfor alanından çıkartmaya zorlamanız çok ilginç.

İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi deneseniz sürekli kayınvalide konusu açma gerek kalmaz. Şimdi beni de topa tutacaksınız ama gerçekler bunlar.

Kvnizin sosyal fobisi olabilir. Kaçabildiği durumlardan olabildiğince kaçmaya çalışıyor gibi. Bence çok kişisel algılamamaya çalışın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…