Kayinvalidem ve gorumcem ile birbirimize girdik !!!!

Haklısınız eşimle konuşmuyorum zaten ama ailem yanimda olduğu için bir şey de demiyorum çünkü onlarda sabaha kadar uyumadılar üzüntüden. Bu kadar büyümesinin sebebide eşim zaten ondan güç aldılar ama kendileri bilir artık

Aman Allahım
Gorumce hic alakasi yokken kalkip sana takilmadi cunku sen de nisan yapmadin ama kardesime sunlar bunlar takilacak diyorsa resmen kavgayi fitillemektir bu.

Evet herkes evladina veya istedigi evladina istedigi mali mulku istedigi kadar vermekte veya vermemekte ozgurdur ama boyle goze sokulur ya da nispet yapilir gibi olursa, buyuk nisan yapmadin diye olmadi denilip burun kivirarak yapilirsa kim olursa olsun, maldan mulkten bagimsiz, degersizlik hissiyle ofkelenebilir.
Kaldi ki gorumce kim ki

Esiniz de sizi susturmak icin berbat bir yol izlemis, cok cok kotu
Kizip gidecegine, onlar esinizin ailesi cunku, gorumceyi hadsiz hadsiz konusurken susturacak olan, en olmadi ortami yumusatacak olan kisi esinizdi

K.valide ile toparlamissiniz zaten, gorumcenizinki birakin daginik kalsin
İki dudak arasinda ne varmis, bir gorsun bakalim.

Seviye yerlerde. Bu tabiki yapilmaz. Çünkü eşi yaptirmaz. O diğer çocuklar ve eşleri neden değerli? Çünkü zamaninda bağirmadan çağirmadan sınırlarini gösterdiler.

Sanirim konu sahibide, eşide çok genç ve toy. Adam ana kuzusu. Konu sahibide eş kuzusuydu. Kvdeye hizmet ederekte o eltilerinden daha iyi olacağini düşünmüştür. Nişanliliktan beri bir anneciimm durumlari kesin olmuştur. Bu şekilde hatta ego durumlari olmuştur, eltilerinden kendini daha iyi his etmiştir.

Bu olaylarda tokat gibi geri gelmiştir konu sahibine.

Eşimi sevdiğim için ailesinede çok değer vermeye çalıştım
Kendi ailem kardeşlerim geldiğinde ne kdr iyi davranıyorsam onlara da aynı şekilde gittim .Ama olmadı. Görmedikleri için zoruma gitti

Aynen öyle eşime içim dogrulmuyor sadece üzülüyorum

Bence tüm olanları toplayın, eşininizin size söylediği laf ve gösterdiği tepki karşısında çok küçük kalır. Kv miş, görümceymiş sorun yaşasanız konuşmasanız nolur. Ama eşiniz resmen ailesine prim yapmak adına size hakaret ve küfür etmiş. Hem de annenizin yanında!
Tamam eşinize illaki kırgınsınızdır ama ben hala olumsuz duygularınızı yanlış kişiye yönelttiğinizi düşünüyorum. Eşinizin size söylediği şeyler aman ailem var huzursuzluk olmasın VS diye bir kaç gün küsmeyle geçiştirilecek cinsten değil. Ha böyle yaparsanız tekrarı neden olmasın. Mis gibi de olur.

Başka ne yapabilirim ki ?

Kayin ailesinin ne yapip ettigine bu kadar takilmayin , bu yuvayi kuran da içinde yaşayan da sizsiniz onlar degil.
Kimse size bir şey yapmak zorunda degil kayin ailesi diye mecbur degiller.
Kendinizi başkalariyla kiyaslamayin herkesin ilişkisi yakinligi farkli.
Ayrimcilik yapildigini dusunuyorsaniz mesafeli iliski kurarsiniz.
Ki zaten kayin ailesi ile en saglikli iliski mesafeli olandir.
Görümcenize verilecek tek cevap hadsiz.
Gorusmeyin iki duduaginin arasindaki kelimeleri kendine birakin agzina tıkmış olursunuz zaten

Merhabalar, zor şeyler yaşamışsınız.
Tartışmalar, edilen laflar hiç hoş değil. Öncelikle kv kp size ne vaad ederse etsin takmamalısınız. Söylediklerini yapsalar bu sefer de başınıza kalkabilirlerdi. Bilemezsiniz. Boşverin, ne güzel kendi imkanlarınızla yapmışsınız. Biz de her şeyi dişimizle tırnağımızla yaptık kimse de diyemez şu bizim sayemizde diye.
Burada en büyük hata eşinizde. Valla kafasında tabak mabak kırardım heralde. Görümcenizin de yüzüne bakmayın. Uzak durun. Kimi boşatıyormuş? Orada milletin yuvasını bozmaya yeltenirken kendi yuvası dağılırsa görür gününü.

Evet çok doğru söylediniz. Gorumcem bitti artık evime asla almam annemde dedi kızım bak senin de yuvan var yanlış konusuyosun ahımı alma dedi gorumcem de ben susuyorum bana bir şey olmaz diye ahkam kesti

Kadının ailesi gelip torun bakıyor yardımcı oluyor, adamın ailesi gelip postu seriyor yiyor içiyor, ne konu sahibi ne ailesi ne oluyoruz demiyor. Ne kıymetli adam vay anasını.

Bu kaynanaların bazıları nedense kendine her şeyi hak görüyor. Para da istiyor, izninize de karışıyor, nereye tatile gideceğinizi de o biliyor, hatta size aylık ne kadar para lazım olacağını bile onlar bilir.

Çok karışmak istiyor ama karışamıyor.

Kadının ailesi gelip torun bakıyor yardımcı oluyor, adamın ailesi gelip postu seriyor yiyor içiyor, ne konu sahibi ne ailesi ne oluyoruz demiyor. Ne kıymetli adam vay anasını.
Annemle babam
Elimden gelen konuşmamak odaları ayırmak

kv ile her konuda kavga edilir ama bana niye onu almadın, bunu takmadın diye kavga edilmez bana göre. benim elti falan yok, ne yaptılarsa eşimin ablasına yaptılar. hatta onun için kredi çekip sıkıştık diye bize ödetmişlikleri var. geç farkettik ne güzel işte maddi olarak kime destek olduysa ona gitsin, ondan hizmet beklesin benimde kafam rahat olsun diyorum ben. bir kere kvlerde akraba ortamında açıldı konu, direkt canım x annecim hiç yapmaz bana öyle şeyler, çünkü klasik bir gelin-kv ilişkimiz yok. öyle bir ilişki isteseydi baştan bilezikleri dizerdi koluma değil mi ama diye sahte sahte gülmüştüm. 3 gün durmadan kavga etsek bu kadar net sonuç alamazdık. görümce kv falan hikaye bana eşim herkesin içinde küfredecek, annemde yanımda olacak, bana kalmadan annem ortamda onun ağzına öyle bir mıçardı ki kv-görümce değil yedi sülale elinden alamazdı. görümcenin iki dudağının arasına sokardı anacım damadını. sizde hadsizlik yapmışsınız, onların aile içindeki para mevzusu siz bunun hesabını soramazsınız, adaletsizlik yapıldıysa eşinize yapılmış. ama size böyle hakaret edip kendini haksız duruma düşürende eşiniz. hiç bir koşulda içinde bulunmak istemeyeceğim konular, ortamlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…