Kayinvalidem ve gorumcem ile birbirimize girdik !!!!

Adam aşşırı kıymetli yav. Hayret bişiy.

Belki kendine görümce ondandır.

Savunmuyorum sadece tarafsiz yorumlamaya calisiyorum. Dedigim gibi buyuk nişan degildi diye bahane bulmuş, nişani begenemediyse yorumumda yazdigim cevabi verirdim ben olsam.

"kendimiz yaptik, kimseyi ilgilendirmez sizden bir beklentimiz yoktu zaten der geçerdim."
Bu cevap yeterli olurdu.

Gorumce boşatir bence de doğru demiş. Adam zerre değer vermiyor zaten konu sahibine neden boşatamasin, bir şey biliyor ki soyluyor.

Zavallı kocam şöyle kıymetli olamadı
ya o koca kıymeti değil ya anne babaya değer vermeme iki memur çalışıyor daha mutfak masrafını babası karşılıyor ay babam yapsa utanırım bazen sorar bana ihtiyacın var mı kızım diye uzakta oturuyor kabul edemem yani benim koca sülaleyi besleyecek beni dövecek küfür edecek bizde ailecek köle olacağız bu artık tapmak oluyor

Konuyu okurken konu sahibinden çok annesine üzüldüm ben de. Yazık kadına maddi manevi sömürülüyor damat tarafından
Üstüne yanında küfür ediyor damadı kızına. Bir anne için buna şahit olmakta çok üzücüdür.
bir taraftanda eş ailesinin ihtiyaçlarını karşılıyor ne değerli kocaymış altından herhalde..
Kocası gitmiş annesinden özür dilemiş ama lütfen,kaz gelecek yerden tavuk esirgememis haşmetmeapları.

yaa görüyormusun Paşa hazretleri özür dilemiş tüh
kıyamam ya
karısı da zaten bi kaç gün sevişmeyecek sonra köleliğe devam

Kocası gitmiş annesinden özür dilemiş ama lütfen,kaz gelecek yerden tavuk esirgememis haşmetmeapları.
Bu özürden kendi ailesinin haberi yok ama. Konu sahibi bişey denesin, kaynananın kulağına bi kaçırsın sonra neler oluyor görür.

Ben teyzeyi tanısam
Senin damattada kızındada iş yok teyze dön evine derdim.
Yazık yaşlı kadına neler çektiriyorlar

Başkasının malından hisse beklemek, buna da hak demek çok nahoş. Orada sizin hakkınız yok.
Ama gorumceyle çıkan kavga iyi olmuş haddini bilsin. O kocanin da yüzüne bakmamak gerek. Ha adamın kültürü odur, gordugu bildiği odur, yaşam şekli odur, ona da size de annene de normal geliyordur, onu bilemem

İyi de bunları yapmak onların görevi değil ki, eşinizle konuşup anlasmaliydiniz. Eğer bir yerde biz yaptık derlerse hayırdır diye sorarsınız... Ama sorumlu olmadıkları bir şey için kavga çıkarmaya hazırlanmak asıl haksızlık.

Konu komple falsolu. Yani ben şeyi anlamıyorum ona yaptı bize yapmadı, öbürüne para verdi bize vermedi falan.. size ne ki insanların kendi parası istediğine verir istemediğine vermez. Eşinizin bu durumla ilgili Bi sıkıntısı yok belli ki size laf düşmez yani yıllarca bunun için kinlenecek Bi durum yok.
Sizin sorununuz çok başka ama siz onu görmemek için başka dertler arıyorsunuz kendinize. Eşiniz size herkesin içinde hatta annenizin yanında ağzına s*çarım diyor. Çekip gidiyor sizde ana-kız hala görümce ile kavgaya devam ediyorsunuz. Sonra sizden değil anneden özür diliyor, anne de bunu kabul ediyor. Hayır bu adam doğru Bi adam olsa neyse ama size daha önce şiddet uygulamış. Aile olarak mezhebiniz ne geniş içinde at koşturuyor. Ayrıca iki memur çalışıyorsunuz evin ihtiyacını babanız karşılıyor. Ne kadar kıymetli kocanız varmış maaile adama nasıl yaranacağınızı şaşırmışsınız. Bi de kıymet bilse adam evinin eksiğini kayinbabaya karşılatıyor ordan arttırdığı para ile kendi ailesine yardım ediyor. Aynen böyle devam edin bakalım. Bizim orda Bi laf vardır "Bi kulağımın arkası kaldı" derler. Sizin o da kalmamış belli ki

Sende kufur etseydın .Iyı etmışın .Terbıyesız.Ona ne oluo be .Sen kımsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…