Kayınvalide sorunsalı

Elf2020

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
113
-77
25
Kızlar başıma bugün bir olay geldi anlatmak istedim ve fikirlerinizi almak istedim
Öncelikle kayınvalidem bana bir olayda önemli birseyi halledeceğini söz verdi ama yapmadı avutmak için söyledi açıkçası çok üzüldüğüm bir mevzuydu ve baya bi ağladım strese girdim kendisi bana kaç defa sen merak etme ben yapicam dedi ve yapılmicak bişey değil manevi olan birleydi sonuç olarak yalan dolan yapmadı ve bugün aynı sorunu yaşadı Allah yaşattı işte demekki neymiş hamileyi ciddi anlamda üzmicekmişsim beddua tabikide etmedim Allah korusun ama çok üzüldüm hep aynı yalan ve kandırdığı için söylüyorum şimdi sorum şu sizce ben bunu bir fırsat olunca söylesem mi bak beni takmadın tamam tamam dedin başına geldi diye yoksa susup izlesem mi sadece çünkü beni aşırı derecelerde üzdü güvendim ona güvenilmez biri olduğunu bildiğim halde fikirleriniz nedir ? Ek olarak kendi başına gelince koşa koşa halletmeye gitti 😅

Vallaha kayınvalidenle aranız nasıl bilemem, bu konu üzerinden de kötü diyemem.
Ama benim en sinir olduğum insan tipi bişeye alınıp kırılıp söylemeyendir. Yani karşı tarafın hatası varsa zaten niye kırıldığını ve beklentilerini söylemeyesin ki? Söyle rahatla.
Belki onunda kendine göre sebepleri vardır, belki canı istememiştir. Herşey olabilir.
Kafanda kurmaktansa sor, konuş

Vallaha kayınvalidenle aranız nasıl bilemem, bu konu üzerinden de kötü diyemem.
Ama benim en sinir olduğum insan tipi bişeye alınıp kırılıp söylemeyendir. Yani karşı tarafın hatası varsa zaten niye kırıldığını ve beklentilerini söylemeyesin ki? Söyle rahatla.
Belki onunda kendine göre sebepleri vardır, belki canı istememiştir. Herşey olabilir.
Kafanda kurmaktansa sor, konuş
Vallaha canım benim bir kaç sefer oldu kaç sefer yalanını yakaladım söyledim ama umursamaz biri ve lafları çeviren tipten söylesen bile anlamayanlardan kabul etmeyenlerden istemiyor olabilir tabiki ama söyledim 3 defa ben halledecem sen takma demesi peki demesin o zaman zorla değil ve önemli bir mesele sallanılmayacak bir şey değildi aramız iyi ama yalan yuva yapmış ağzına maalesef yorumun için yinede teşekkür ederim 🙏

bilmem ama kadın kötü bir sey yasamış siz de oh olsun demek için elleri sıvamışsınız gibi. hamileler üzülmesin ama sizin kalbiniz bana cok saf gelmedi. sorry. aha ben de hamile üzdüm bak basima bi sey gelmesin 🙄

bilmem ama kadın kötü bir sey yasamış siz de oh olsun demek için elleri sıvamışsınız gibi. hamileler üzülmesin ama sizin kalbiniz bana cok saf gelmedi. sorry. aha ben de hamile üzdüm bak basima bi sey gelmesin 🙄

Çok saçma bir yorum aynı şeyi yaşadım beni takmadı kendi başına geldi koştu diyorum sen ne diyorsun bacım senin yorumuna üzülcektw değilim Allah korusun diyorum zaten bence tekrar oku ve anla sağlıkla kal.😘

Çok saçma bir yorum aynı şeyi yaşadım beni takmadı kendi başına geldi koştu diyorum sen ne diyorsun bacım senin yorumuna üzülcektw değilim Allah korusun diyorum zaten bence tekrar oku ve anla sağlıkla kal.😘
cünkü önce can, sonra canan kfkfk. sorun görmedim ben. Allah herkese kalbi gibi bir ömür versin. byee.

X