Kayınvalide ile anlaşamadığımız bazı konular

Ondan once gecip oturmalisin .anne ben oturayim sen arakada rahat otur diyeceksin

Kayınvalidem evlendiğimizden beri arabamıza hiç binmedi sanırım ya, hatırlayamıyorum. Onların arabasına bindiğimde ben arkaya oturmuştum ama.

Aile büyüklerine kendim teklif ederim ön koltuk biraz daha rahat oluyor yer acisindan. Büyütülecek bir konu degil bence. Ha insanlar bunu güc kavgaya dönüstürse kücüklük onlarda kalsin

Nekadat bos mevzular one oturmak bir basarimi sizin icin? Heryere birlikte gitmediginize gore birakin otursun siz ondeyseniz onu aliyorsaniz arkaya otursun ayni anda biniyorsaniz one o gecsin basit seylere cok anlam yuklemeyin ya
Sizin için boş olabilir ama belki benim için veya başkası için önemlidir. Yinede yorumunuz için teşekkür ederim. Sevgiler

Nekadat bos mevzular one oturmak bir basarimi sizin icin? Heryere birlikte gitmediginize gore birakin otursun siz ondeyseniz onu aliyorsaniz arkaya otursun ayni anda biniyorsaniz one o gecsin basit seylere cok anlam yuklemeyin ya

Yüzeysel olarak basit bir konu ama derinlere inince hiçte basit bir konu olarak kalmıyor…

M madamt verme kız. Ön koltuk senin…

Araba zaten benim hep ben oturuyorum arada sırada da yaşça büyük olan annelerin rahat etmeleri açısından önde oturmaları bana normal geliyor. Koltuğa taht muamelesi yapmamak gerek.

Cidden sinir krizi geçirme sebebi üstelik bende bi erkek annesi olarak söylüyorum ay ne yani oğlumun yanına tabiki karısı oturacak ya ben ne yapim karısı varken

Boşanma avukatı mısınız? Kesin bosarsiniz

Kv kiloluysa kilolu insanlar için ön koltuk daha rahat olabiliyor. Çünkü arkada oturunca kiloluların bacakları rahat etmiyor.

Ben arkayı daha çok seviyorum. Çünkü daha rahat ediyorum. Ön koltuğa oturunca kendimi bazen muavin gibi hissediyorum.

Eşime bu şikayetimi belirttiğimde arkada oturamıyor bunalıyor hep o önde oturuyor ve o bizim büyüğümüz saygı bakımından onun oturması gerekiyor diyor
Kayınvalideniz toplu taşıma kullanınca ne yapıyor? Şöförün arkasında oturan varsa kalkın ben darlanıyorum mu diyor? Uçakta ekstra para verip geniş koltuk mu satın alıyor ?

Ben de böyle şeylere hiç takılmam isteyen istediği yere otursun ama eşinizin bunu normalleştirmesi, sizi hizaya sokmaya çalışması çok sinir bozucu.

KV otursa ne olacak, nikahınız mı düşecek? Çok saçma geliyor bana, hiç bu konuda savaş vermedim bilmiyorum yani.

Siz cocuk gelin mısınız?

Arabayı ben kullanıyorum herkes istediği yere oturuyor :)

Ben özel arabada kim nereye oturmuş takılmam ama toplu taşıma da tekli koltuk boş ise otururum. Şehirler arası yolculukta da özellikle ön ve tekli koltuk alırım. Bunlar benim tercihim

Ben özel arabada kim nereye oturmuş takılmam ama toplu taşıma da tekli koltuk boş ise otururum. Şehirler arası yolculukta da özellikle ön ve tekli koltuk alırım. Bunlar benim tercihim
Tamam işte kayınvalide hanım da parasını verip koltuk seçiyorsa, toplu taşımada da bu şekilde davranıyorsa eyvallah. Ama sırf geline üstünlük için yapıyorsa tatlış olmuyor, o bakımdan dedim.

Anam kvden benden 4 yas buyukben bu konuda hic problem yasamadim, her zaman esimin yaninda oturdum, bu yonde bir mevzu ya da inatlasma da olmadi.oglumun esi olsa ne on koltugu ne arka koltugu valla basimda tasirim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…