kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bisey soyleyecegim siz anne degilsiniz sanirim bilmessiniz annelik icgüdümlemesiyle insanın aklına herkes geliyor belki abartiyorum ve iniaşşah zamanla aşacağım bunları neden bu kadar kırıcı ve eleştirelsiniz !!!!

Seni kınıyorum kayinannen annen gelmiyor mu olacak gibi degil ya bebisini balkona parka hava aldirmaya cikarmiyorsun da is güç peşinde kosuyosun bu nasil annelik bak konu sahibine bebisini tüm dunyadan nasil koruyor
harbiden ya çocugu bir kere bile balkona parka bir yere çıkarmadım
bide duşta alıyorum inanırmısın
kayınanneciğimin her akşam yemek yemeye gelin teklifinide reddediyorum ne biçim gelin ne biçim anayım ben

söylediğiniz şeylerin aksini düşünmüyorum.Bazı 18 yaşındaki çocuklar evlenebilir gibi bir iddiam yok, konuya göre yorumladım evlilikten ayrık olarak.13 yaşındaki konuşma tarzı, garip bir kendine yetememe durumu var anlatımda, bahsettiğim konu evli olmasının dışındaki kişilik özellikleriydi sadece.Konuya inanmadığımı ilk sayfada yazdım zaten.Hiç bana ait olmayan bir görüş üzerinden daha fazla tartışmak istemiyorum açıkçası.Çünkü öne sürdüğünüz tez bana ait değil.Bunu kim savunuyorsa onunla bu konuda tartışabilirsiniz, ama o kişi ben değilim.

Daha kendin çocukken neden anne olma görevine soyundun ki? Valla şaşırarak okudum yazdıklarını

bişey söyleyecegm siz saniyomusunuz ben 18 yasinda kendi tercihimle evlendim cok sevmis asik olmus olmama ragmen benim tercihim degildi bizde gelenek gorenek boyle erken yasta kiz da erkek da evlendirilir babam verdi bende kabul ettim ki zaten hayir demek saygisizlik olurdu...
lutfen benim kisisel durumumu tartismayin burda cok rencide edici bisey bu

Anne olup olmamamla ne alakası var? Hareketlerinizin mantıksız olduğunu anlayamıyor muyuz acaba doğurmadan?
İçgüdümlerinizle hareket edin o zaman.

Gerçek olmadığın kanaatinde olduğum için konuna çekilmeyeceğim, sadece anlatım olarak 18 yaş anlatımı olduğunu düşünmüyorum.Biraz daha konu üzerinde düşünerek yazarsan, gelecek konuda belki daha inandırıcı olabilir.

neyse konuya geleyim ben okuyorken yarida evlendik üniversite en büyük hayalimdi ne yalan söyleyeyim öyle doktor mühendis olamazdım belki ancak kendimi gelistirmek bir alanda bir bilgi edinmek istiyordum ama olmadi asik oldum
Hala kendini geliştirebilirsin hatta bence kesinlikle geliştirmelisin. İşe dilbigisi ve imladan başlamaya ne dersin tatlı anne?

Bir anne olarak eleştirel olabilir miyim?
Hamileliğimde de lohusalıkta da böyle saçma sapan davranmadım.
Siz kendini daha çocuksunuz Allah çevrenizdekilere sabır versin. İşleri zor sizle.
Ben burdan ayhh dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…