kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah saglıkla kucagınıza koysun ama karnınızı tutunca ne oluyor bırde bıraz fazlamı samimi olmaya calısıyorsunuz anniş ne ya :)ben kanamalı hamilelik geçirdim ona rağmen yapabildiğim kadar işimi yaparıdm 9 ay yatark geçmez ayrıca karnınızdaki armut değil hop diye düşmez öyle olsa ınsanlar saatlerce sancı çekmez KV nizin yaptığı yanlış ama ben bir bayan olarak bu kadar nazlı bir insanı şu hayat yorgunluğunda çekemezdim:) birde bebeği arada yıkayın sadece havayla olmaz:)

Kayınvalıdenize katılıyorum.

Sızın ıcın bu kadar onemlı degılse, bastan olayı buyutmeseydınız.
Bırde ne yalan soylıyım , cok komıksınız ama soyle. Komık oldugunuz gıbı degıl guluncsunuz

Şimdi size abartıyorsunuz derdim ama 19 yaşında hamile olsam ben de böyle olabilirdim belki. Yine de bulaşık, çamaşır gibi işler ağır ii değildir, yapmak sizi zorlamaz. Özellikle düşük tehlikeniz yoksa hareketli olmanız doğumunuzda ve sonrasında rahat etmeniz işin çok önemli. Kayınvalidenizin söylediklerini falan unutun ama bebeğinizin sağlığı için sizin kadar hassas olmak zararlı olabilir. İçiniz rahat etmiyorsa doktorunuza gittiğinizde danışın bir, belki ondan duyunca ikna olursunuz.

Pamuk prenses bile geyik avlıyor bilmem ne yapıyor, sizinki aşırının da aşırısının aşırısı olmuş 😂😂😂😂😂 Allah çevrenizdekilere bol sabır versin, şu halinizle bırakın ömrü bir gün geçirmek zor... keşke büyümeden evlenmeseydiniz.

aklıma istemsizce
dün gece resmini öptüm de yattım
geldi 😂😂😂
esimde uyanmadi ben karnimin üstünü örterek uyudum inşallah bebegime zarar gelmez

tam cumle bu sekıldeymıs.

Tam sonunda kocamın uyuması bana batıyor ben hamıleyken yazısınıda senden okudum, bende gozden gecırmısım.
Dusundumde bende bebek emzırırken kocamın uyuması hıc hosuma gıtmıyordu ve benı hıc anlamıyordu kocacım :cool:

annişşş herzamann gel seni seviyoree
kinoalı cay yapıcam bize
ama kayinannemin gözünü belertmeleri ve kocamin uyumasi gozume cok batiyor ben hamileyken

okurken, yorumları göz ucuyla gülerek incelerken ve geçirdiğim şoku atlatmaya çalışırken tam 10 dakika harcadım. bu süre hem mesaimden hem de sabrımdan gitti, çünkü ben senin gibi karnımı tutup evde salınamıyorum, çalışıyorum ve 7 haftalık hamileyim. "bebişime" zarar gelirse seni bulur 1 fincan kinoalı çayını içerim küçük hanım..

sabır yarabbim :kızgın:

Hem kadına bir ton laf saymissin
Hem arkalarından gelmelerini beklemiştim
Hem de uğurlarken hiç birşey olmamış gbi davranmissin
Hem eşinin telefonuna dinleme programı yuklemissin

Ve burda kendinizi cidden haklı mı goruyorsunuz ? Peeesss.

kocasına da o HAMİLEYKEN uyuyor diye kızgın üstelik..Haklı kadın, ben mesela FBI dahil olmak üzere tüm resmi kurumları nöbete dikiyorum gece uyumadan önce :rolleyes:

Nayır nolamaz diye camı çerçeveyi indirseydin uyumazdı öyle . Bi daha öyle yap olur mu? Ay çok komik yaa bir an yatağa kendini attığın ama arkandan kimse gelmeyince kalkıp hiçbir şey olmamış gibi kayınvalideciğini uğurlaman gözümde canlandı. Kuzum sen şaka mısın ya

kayınannişi lütfen, ifadelerimize dikkat edelim kız hamile..

Kırk yıllık Türkçe öğretmeniyim, içgüdümlemesini yeni duydum 😳
Aa nasıl bilmezsiniz...
İçgüdümlemesinin H2O ile tepkimesinden ortaya çıkan daha derin bir içgüdümleme algı organlarında baskı meydana getirir, buda gaz yapar, ama midede değil beyinde :/ sonrasında insan böyle bir konu açabilecek kıvama geliyor.
Güzel kafa yapar tavsiye ederim :KK66:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X