kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ya belki hamilelik hormonları falandir ama ne diyecegimi şaşırdım o kadar bebeginizi düşünüp kayınvalidenizin ayagına terlik koymanız şasırttı beni bide ne okuyorum dedim kendi kendime ustunüze alınmayın ben yanlış anlamış ya da okumuş olabilirim

Bebiş olmadan önce aynı hissiyatına kocişkonuza da gösteriyor muydunuz? :) Bu bir sendrom adı da bi tek benim bebişkom olacak, bir tek benim kocişkom var sendromu olabilir.

Yapmanız gereken, kendinizi herkes gibi normal sıradan bir insan görüp ona göre davranmak. Ayrıca kayınvalidenizden haz etmeyip sonrasında yüzüne annişkoo seni seviyoree tarzı konuşmanız da itici. Madem seviyorsunuz o zaman arkasından konuşmayın? Hayır eğer rahatsız olduysanız da mesafenizi belirleyin.

Seviyorum böyle fakeleri bdv'nin olmazsa olmazları
Sana da sesleniyorum tezgahtarmelahat gel artık özletme daha fazla

Yani sürekli karnımı tuttum yere eğildim karnımı tuttum kalktım bebeğime hava aldırmak icin balkona çıktım . Bu kadar derdin varken hiç bir detayı atlamamışsın bence abartiyosun sende çok masum değilmişsin gibi geldi bana bilmiyorum .

Ay bende 20 yaşındayım 7 aylık evliyim bence bana özelden yaz sen benimde evliliğim çok zor şuanda ne yapacağım bilmiyorum bence gerçekten hamilelik hormonlarından oluyordur ama kayinvaldeninde öyle demesi hoş değil bence

KızZzz kayınanneciğin yatırdımı seni tımarhaneye ne yaptın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…