kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu da dert mi diyeceğim de.. bence kayınvalideniz dertlenmeli 9 ayı sizinle geçiren eşiniz dertlenmeli.. Normal zamandaysa böyle biriyseniz sizinle ömür geçmez cidden

Hamileyken benim kadar ağlayan olmamıştır bebeğe renk bşy olmadı çok abartıyorsunuz ya yok çocuğa hava aldırayım yok gözünü belerti

Elem ve keder icimi bir kor gibi yakti kocamda tosur tosur uyududan sonrasina konsantrasyon kalmadi ki okuyayim
Ama baslik 10 numara

riskli bir hamileliğim var ona rağmen yatamıyorum ben ya günde minimum 7000 adım yürüyüş yapıyorum temizliğimi herşeyimi kendim yapıyorum.şuan 24+3. balkona kendim hava almaya çıkıyorum ama bebeğe hava aldırmayı hiç düşünmedim.o görev plesenta ve göbek kordonuna ait.içerideki amniyon sıvısı ise stabilizedir.soğuk su içmenle,sıcak yemek yemenle,göbeğini örtmenle bağımsız bir durum.hamilesin hasta değilsin.seni silkelesinler kendine gel diyeceğim ama bebek düşer diye ağlarsın yapma

Bence psikolojik bir destek almalısınız ennkisa zamanda. Gecmis olsun.

"esimin telefonuna yükledigim call record adında telefon konusmalarını kaydeden bi uygulama var ordan dinledim "aman yarabbim sizden korkulurEşiniz size böyle yapsa ne hisseder ,ne düşünürsünüz acaba,lütfen buna cevap verin,normal mi bulursunuz?

ses kayit programini bende kullandim.ekranda kirmizi bi uyari veriyor kaydedildi de diyor.kocan bunu farkedemedimi ekranda hic inanmadim uydrulmus konunun bi yerlerini acikta koymayin

Öyle bir anlatıyorsunuz ki, sanki herkes eşinin telefonuna dinleme programı yüklermiş de akşam eşi yatınca açıp dinlermiş gibi. Gerçekten evlilik böyle birşey mi bilemiyorum.
Ben cesaret edemezdim herhalde. Yakalanırım korkusu bir yana, her akşam telefondaki bütün konuşmaları dinlesem, mutlaka canımı sıkacak birşeylere denk gelirim diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…