kayinannem ben odada yokken gozunu belerterek cikcikcik yapti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Düşünüyorum da 19 yaşlarında böyle miydim diye yok ya karnını ört kesinlikle bebek üşümesin

Konu sahibi banlanmis konu fake konu sahibi fake
Cok sacma anlatim tarzindan belli degil mi

Annem , sana hamileyken temizliğe giderdim karnım burnumda cam silerdim derdi.
ev işini daha 13 haftalıkken ağır görmeniz, Bana geçinmek için çalışan annemi hatırlattı. teşekkür ederim.

Gerçekten Allah eşinize kaynananıza sabır versin. Bende hamileyim mutfak dolaplarımı boyuyorum ve yapmadığım iş yok ilk bebeğimde de öyleydi şimdide ki kızım bir yaşında. Lütfen bu kadar çıt kırıldım olmayın. Doktor demedikçe de bu kadar her işinizi millete yaptırmayın annenizde olsa. Doğum yapana kadar biraz geliştirin kendizi bebeğin altını dahi değiştiremezsiniz yoksa.

Bundan sonra ben dr kayınannem bir şey yaptıgında kendimi yatağa atip gelen giden var mı diye beklıycem. Bununla da kalmayıp bebitoma haba aldirmaya cıkcıam balkona. Hamıle degilim ama olsun. Sonucta onlar daha karnımızda olusmadan bunu hissedebilirler. Kayınannemlerin zamanında hissedemezlerdi ama artık oyle değil.işte bunı kayınannem anlamıyor benı kocama kotulıyor. Az sonra uyurken sesli sesli ağlıycam kocam uyansa bari.

ağlayan konu sahibiydi, peki ardından seni seviyore diyen de mi oymuş ben anlamadım. Eğer öyleyse “kayınanne” haklı biraz

Eski konuymus ama çok güldüm :)) 19 yaşında bebek beklemek nedirnya hangi devirde yaşıyoruz çocuk yapıyorsan evinin ısini de yap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…