Kaygı bozukluğu

Bende babamı aniden kaybettikten sonra başlamış aslında farketmemişim hiç.kötü evlilik ve riskli hamilelikle iyice yaşayamaz olmuştum.çok terapi aldım işe yaramadı ama emdr terapi ve ilaç tedavisi birlikte alarak çözdüm.boşanınca da neredeyse yok oldu.Arada tetikleniyorum tabiki ama eskisi gibi dünya başıma yıkılmıyor atlatması daha kolay.

Bende babamı aniden kaybettikten sonra başlamış aslında farketmemişim hiç.kötü evlilik ve riskli hamilelikle iyice yaşayamaz olmuştum.çok terapi aldım işe yaramadı ama emdr terapi ve ilaç tedavisi birlikte alarak çözdüm.boşanınca da neredeyse yok oldu.Arada tetikleniyorum tabiki ama eskisi gibi dünya başıma yıkılmıyor atlatması daha kolay.
Geçmiş olsun

Başınız sağolsun
Bende babamı aniden kaybettikten sonra başlamış aslında farketmemişim hiç.kötü evlilik ve riskli hamilelikle iyice yaşayamaz olmuştum.çok terapi aldım işe yaramadı ama emdr terapi ve ilaç tedavisi birlikte alarak çözdüm.boşanınca da neredeyse yok oldu.Arada tetikleniyorum tabiki ama eskisi gibi dünya başıma yıkılmıyor atlatması daha kolay
BAŞINIZ SAĞOLSUN

BAŞINIZ SAĞOLSUN

Maalesef bendede var bu aralar dahada artti ilaç verdi doktor ama kullanmaya korkuyorum kullansam faydası olurmu sanki bir cilmazdayim

X