Kaygı bozukluğu depresyon olanlar buraya

Yok kuzum tedavi görüyorum miyom var 3 ay sonra falan ameliyat olacam inşallah olur evim şuan yok ev bitince olsa benim için daha iyi olacak
Çok geçmiş olsun kuzum inşallah arka arkaya mutluluk yaşarsın ikimizede nasip olur inşallah hayırlı sağlıklı evlatlarkuzum c life diye bi macun var onu bi araştırsana kiste felan iyi geliyor kimine hemen etki ediyor kimine yavaş yavaş bi bak instada da burda çok kullanan var bende kullandım hormonlarımı düzenledi benimde

Yok kuzum tedavi görüyorum miyom var 3 ay sonra falan ameliyat olacam inşallah olur evim şuan yok ev bitince olsa benim için daha iyi olacak
Eşin felanda gözüktümü kuzum benimki gitmedi bende bişey yok dedi sonra benim doktorum seninde tahlil vermen gerekiyor dedi birsürü sorun çıktı ondada bide benim bir tüpüm tıkalı yani yok yok ama inşallah Rabbim nasip edecek bi gün 26 yaşındayım şuan daha fazlada beklemek istemiyorum ilk çocuk için ama işte olmadı

Valla çok zor canım ama insanin en çok zoruna giden iyilik bilmemeleri ne yaparsan yap iyilik bilmiyorlar kaynanalar malasef sende çok muhatap olmamaya bak aranı bozuyorlarsa konuş ama bence çok fazla yaklaşma bi gelini daha var o uzakta ve uzakta olduğu için çok kıymetli bütün işini yapan ben kıymetsiz malasef işte dünyanın kuralı bu gözlerinde hep gelinler kötü demiyorlarda bizim hatamiz ne diye rabbim yardımcımız olsun rabbim herkese huzur ihsan etsin o kadar zor bi durum ki ne söylüm bilmiyorum

Sağol kuzum Allah razı olsun inşallah rabbim nasip etsin TM bi araştırayım kuzum sağol balım

Eşim gözüktü canım sıkıntı yok onda bende bi bu sıkıntı çıktı bende 25 yaşındayım kafaya takma kuzum inan olacağına umudunu kaybetme inşallah olur dua et bol bol benimde artık dualarım seninle inşallah olacak inanıyorum ben hem kendime hem sana

Aynen öyle canım bilmezler iyi olanıda kötü derler o yüzden çok fazla uğraşmayacan nasıl olsa iyi demeyecekler eşin beğeniyorsa hiç takma benim eşimde başta göremedi bir arada olunca iyi olunacak zannetti gelinleri yanlarında olsun istedi ama görüyor artık gerçek yüzlerini bunu bende fark ediyorum inanıyorum bi gün yapıp edip pişman olduk demelerinedr kanmayacak.

Uzaktaki kıymetli olur kuzum senede bir gelir yanında olana da değer vermezler inşallah eşin görür bazı şeyleri eşin kaç yaşında benimki şuan 32 oldu 30 undan sonra bi değişimler başladı

İyi kuzum çıkmasın onların nazını çekmek daha zor biz nelere katlanıyoruz halbuki
İnşâAllâh canım benim ben aşırı istiyorum benim psikolojim de o yüzden de bozuldu

Adetim gelmedi geçen 5 inde kan vermiştim negatifti adet tarihinden önce vermiştim düzenli değil adetim ama tedaviye başlayınca düzene girmişti 34 günde gelmesi lazımdı 36 gün oldu dünde peçeteye kan değdi çok açık renk az sürekli de karın ağrım oluyor ped koyuyorum bişey yok umutlansammı umutlanmasammı içimden bi ses mucizelere inan diyor geç döllenme olurmuş öyle bişeymi yaşadım ki diyorum kasıklarım sızlıyor bişeyler oluyor da valla negatif çıkınca testede gitmedik eşim gitmek istemiyor artık yıldı oda iyice

Aynen kuzum öyle bende artık evim ayrı olunca kıymetimi anlar diye düşünüyorum kaynanamın evim bitince fazla muhatap olmuyacam elimden geldiğince anlasin kıymet bilsin biraz senede bir geliyor zaten adını yazdırıyor gidiyor eltim olan bize oluyor eşim 33 yaşında kuzum belki ilerde aklını başına alır oda bana toz kondurmaz

Çok takma kuzum inan olacağı varsa oluyor kendini yıpratma boşuna çok takma adet günlerinede çok takma olacam mı olmayacam mı diye inşallah birgün ummadığın bir anda mucizen seni bulur rahat olmaya çalış

İnşâAllâh kuzum benim herkes bi gün herşeyi anlar bazı evlilikler imtihan evliliği oluyor inşallah sonu şükürle biter evine geçince rahat edersin bide 8 yıl olmuş iyice de onları tanıyıp nasıl davranacağını öğrenmişindir sana değer vermeyenlere sende verme ben eşininde değişeceğine inanıyorum öyle olmasa ayrı ev felan yaptırmazdı oda bıkmıştır bazı şeylerden sen içini ferah tut Rabbim kimsenin hakkını kimsede bırakmıyor

İşte elimde olmuyor ki kuzum mesela dünki kanama neydi sadece bir damla gerisi yok hayırlısı inşallah takmayacam kuzumda sorandan edenden iyice bıktım

Aynen öyle kuzum herşeyin hayırlısı olsun inşallah dediğin gibi olur aynen kimsenin hakkı kimsede kalmaz

Merhaba hâlâ yaşıyor musunuz? Bende de çok ağır var. Sürekli birileri ölecek diye korkuyorum daha önce sevdiklerimden çok kayıplar yaşadım. İlk duydugum anları unutamıyorum o acıyı. Sürekli yalnız kalıcam ya çocuğum da yalniz kalırsa ya ona bir şey olursa ya bize bir şey olur da o kimsesiz kalırsa. Ya sevdiklerimden birisi ölürse diye yaşamak çok zor. Hiç çıkmıyor aklımdan. Her telefonum çaldığında kalbim çarpıyor

Evet hala yaşıyorum bende de aynı sorunlar var malasef bu türlü kurtulamadim gitti aynen bende öyle sevdiklerimi kaybetme korkusu çok yoğun insanın elinde değil tabi

Evet hala yaşıyorum bende de aynı sorunlar var malasef bu türlü kurtulamadim gitti aynen bende öyle sevdiklerimi kaybetme korkusu çok yoğun insanın elinde değil tabi
Ben çok fazla kayıp ve hastalıklarla geçen bir çocukluk yaşadım ondan olduğunu düşünüyorum

Merhaba nasıl oldunuz, azaldı mı biraz anksiyeteniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…