Kaybettim...

Inşallah ya inşallah inanın bulayım yapmicam koycam kenara hatta isteyene vericem beni her şeyden çok kendim aptal kafamla çöpe felan attıysam diye yiyip bitiriyorum kendime inanın şuan birinin kulağında görsem rahatlarım o derece yedim bitirdim kendimi
Inşallah bulursunuz😊

Bende taşınma aşamasında yaklasik 3 bin liralık bilekligimi kaybetmiştim ama nedense çok üzülmedim sonra bir yerde karşıma cıktı poşetin içine atmışım öyle hiç farkında olMadan iyi bakın her yere ama peceteye sarılı ise çöp sanıp atma ihtimaliniz yüksek.

Arkadaşlar altın küpelerim vardır yaklaşık bin lira değerinde sanırım kaybettim ya da istemeden çöpe atmis olabilirim. Ama halen bulacağıma dair umudum var. Umarım bulurum...

Sizden ricam bildiğiniz kayıp duası felan var mı bana en azından manevi olarak destek olacak bulmama yardımcı olacak cunki inanın çok üzüldüm sürekli kendime kızıp duruyorum bulursam kocaman bir oh çekicem
Küçükken annemin telefonunu kaybetmiştim. Annemin işten gelmesine 1 saat vardı. Evi aradım taradim yok. Sonra aklıma yasin süresi geldi. Biseyi kaybolan okursa bulunur diyordu. Hızlı hızlı okudum. Bi yandan korku vardı. Annem duyarsa kızacaktı. Annem gelene kadar bulmam lazımdı. Tam okudum bitirdim annem kapıyı çaldı eyvah dedim kapıya koşarken yerdeki sert bişeye bastım ayağım acısı yatağa düştüm. Yatagin üstünde yorgan birden açıldı bir de baktımki telefon orda. Elimde telefonla annemin kapısını açtım 😄

Küçükken annemin telefonunu kaybetmiştim. Annemin işten gelmesine 1 saat vardı. Evi aradım taradim yok. Sonra aklıma yasin süresi geldi. Biseyi kaybolan okursa bulunur diyordu. Hızlı hızlı okudum. Bi yandan korku vardı. Annem duyarsa kızacaktı. Annem gelene kadar bulmam lazımdı. Tam okudum bitirdim annem kapıyı çaldı eyvah dedim kapıya koşarken yerdeki sert bişeye bastım ayağım acısı yatağa düştüm. Yatagin üstünde yorgan birden açıldı bir de baktımki telefon orda. Elimde telefonla annemin kapısını açtım 😄
Ay ne güzel bir haber ama benimkisi zaman aşımına uğradı keşke sizin gini sevinci yaşayabilsem

X