Kaybettim...

Kazandibi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
1.011
1.442
Arkadaşlar altın küpelerim vardır yaklaşık bin lira değerinde sanırım kaybettim ya da istemeden çöpe atmis olabilirim. Ama halen bulacağıma dair umudum var. Umarım bulurum...

Sizden ricam bildiğiniz kayıp duası felan var mı bana en azından manevi olarak destek olacak bulmama yardımcı olacak cunki inanın çok üzüldüm sürekli kendime kızıp duruyorum bulursam kocaman bir oh çekicem

Arkadaşlar altın küpelerim vardır yaklaşık bin lira değerinde sanırım kaybettim ya da istemeden çöpe atmis olabilirim. Ama halen bulacağıma dair umudum var. Umarım bulurum...

Sizden ricam bildiğiniz kayıp duası felan var mı bana en azından manevi olarak destek olacak bulmama yardımcı olacak cunki inanın çok üzüldüm sürekli kendime kızıp duruyorum bulursam kocaman bir oh çekicem
Bol bol Salavat oku birde Rabbi yessir ve La tuassir Rabbi temmim bil hayr zikrini oku insaAllah bulursun çalınmış olabilir mi

Canım 7 kere duha suresi duymuştum bende oku üfle inşallah bulursun

Bol bol Salavat oku birde Rabbi yessir ve La tuassir Rabbi temmim bil hayr zikrini oku insaAllah bulursun çalınmış olabilir mi
Umarım çalışmamıştır cunki peceteye sarıp makyaj çantama koymuştum birinin içinde küpe olacağını bilmesi zor kendim bile unutup çöpe atmis olabilirim

Benmde pahali bi kolyem vardi.. esimin ilk hediyesiydi nisanliyken.
Ama zirt birt tasinmaktan helak oldu bulamiyorum.. neler okudum ama gelmedi

Gözümün önünde alyansim tuvalete slap diye düştü suan o hissiyatinizi çok iyi anlıyorum
Eger nasibinizde varsa bulursunuz veya başka biryerden Allah rizkinizi verir dua edin inşallah elinize geçer yeniden :)

• Beğen
Reactions: H M
Ben de alyasimi düşürmüştüm yıllar önce yeni evliyken hem de... Çok üzülmüştüm

Gözümün önünde alyansim tuvalete slap diye düştü suan o hissiyatinizi çok iyi anlıyorum
Eger nasibinizde varsa bulursunuz veya başka biryerden Allah rizkinizi verir dua edin inşallah elinize geçer yeniden :)
Inşallah ya inşallah inanın bulayım yapmicam koycam kenara hatta isteyene vericem beni her şeyden çok kendim aptal kafamla çöpe felan attıysam diye yiyip bitiriyorum kendime inanın şuan birinin kulağında görsem rahatlarım o derece yedim bitirdim kendimi

İnşallah çöpe atmamışsındır canım atmadıysan mutlaka evdedir iyice ara tara her tarafı kıyıyı köşeyi. Bende geçen sene altın alyansımı kaybetmiştim dışarda bol geliyodu biraz parmağımdan kayıp gitmiş hiç anlamamıştım ama sonradan aynı model alyanstan bulup aldım

İnşallah çöpe atmamışsındır canım atmadıysan mutlaka evdedir iyice ara tara her tarafı kıyıyı köşeyi. Bende geçen sene altın alyansımı kaybetmiştim dışarda bol geliyodu biraz parmağımdan kayıp gitmiş hiç anlamamıştım ama sonradan aynı model alyanstan bulup aldım

Iki farklı otel değdirirdim bu süre zarfında evde olsa on sene sonra da olsa çıkar diye rahatlicam ama evde olmama ihtimali çok yüksek sanırım denizde aramak gibi bi sey bu benimkisi

X