kaybetme korkusunu nasıl hissettirebiliriz? ayrılık sınyallerı nasıl verilir?

tulayankaracım
bence sen bıras farklı ortamlara gırdıgını hıssettır
sıkayet etme ve neselı ol takmadan devam et
o ılgısızlıge ragmen sende nese olması gezıp tozman onun kafasını bulandıracaktır emın ol

teşekkür rderim canım. burda beni analyack birinin olması çok gzüel. adam ilgilenmiyorki. aradım dünden beri 50 kere yok cevap.ben msn de başka bi adresle ona yazdım. acaba ben olduğumu anladı. diey emrak ediyorum. ama haketti. baştya kızla yazıştı ya günlerec. sonra ben teelfon açtırdım acaba uyandımı diye meraklandım

Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye
İşte ben onlardan değilim..
Ben sensiz de yaşarım
Ama seninle bir başka yaşarım..:)

işte ünlü şairimizden sornuzun cevabı...:)))

aramız çok iyi değildi bayadır
dün tel de konuştuk biraz uzun bi zamandır aramıyoruz birbirimizi...dün ben aramıştım hasta olduğu için dayanamadım.. bugün hala ses yok.. ayrılık sinyalleri kapıda mı...sürekli bu korkuyu yaşamak zorunda mıyım..benden ayrılmayı mı düşünüyor kiii eyvahedigeldismile.. ben aramak istemiyorum artık :umursamaz: mafoldumben

esdi canım ınsallah sızın ıcın en hayırlısı olur
bende bıraz dusuncelerdeyım
buradakı onerılerı tekrardan uygulama zamanım geldı benımde

bugünler de canımı en çok sıkan konu bu ilgisizlik.biz de temmuzda nişanlandık aralıkta nikah oldu bu eylül düğünümüz var.nişandan sonra askere gitti günde 1 kez anca konuştuk.gelince hemen iş başladı.işten çok geç çıkıyor hafta içi görüşemiyoruz. hafta sonu da 1 hafta birlikteysek öbür hafta bir işi çıkıyor. ben sürekli çıkmayacak mıyız diyorum ben arıyorum .sürekli ilgisizliğinden yakınıyorum ama umrunda değil.aramasam aramıyor hiç sürpriz yapmıyor değişik bir yerlere gidip değişik bir şeyler yapma hevesi yok. güya nişanlıyız ve en güzel günlerimiz ama ben bu günleri hep yanlız geçiriyorum ve onun umru değil sanki 40 yıllık evli çitiz. uzk durup geri çekilmeyi de yapamıyorum.tel de neşeli olmam da sözkonusu değil.şu an o kadar kızgınım ki konuşmak bile istemiyorum.bugün de arkadaşlarımla yalnız buluştum o bir akrabasına yardım etmeye gitti ve tartıştık öğlen. bir daha da aramadı..bizim olan 2 günün biri yine gitti...ne yapsam da artık o benim peşimden koşsa dert etse....

amin cnm. gerçekten bana fazlasıyla güveniyor sorun burda diyeceğim ama sevdiğinle vakit geçirmek istemek içten gelen bir şey bunu engelleyemezsinki.bir yerlerde bir yanlışlık var ama...

ben herşeyi denedim, önce kıskandığımı belli ettim , sevdim ben içimden geldiği gibi yaşamak istedim aşkımı, baktım olmuyor adam kendini naza çektikçe çekti, bu sefer kendimi geri çektim böyle de birişe yaramadı kızgınlıkları daha da arttı dahada uzaklaştı .... ve onun düşüncesizlikleri beni yordu aynı onun gibi davranmaya başladım..olmadı olmuyor... en son 3gün önce konuştuk normal kapattım telefonu , ben zaten sorun çıkaran sürekli kapris yapan biri değilim .. konuşmam da normaldi en son..bilemiyorum ne olacak böyle.. mafoldumben
gerçekten istediğim sadece beni sahiplensin , değer versin bunun dışında bi istediğim olmadı ki ondan

esdi canım sızın ılıskınız ne kadarlık
aynı sehırdemısınız
nıye boyle davranıyor kı sevgılın burcu ne
bı kavganız varmı buyuk bısı felan boyle davranmasına yol acacak

bizim 1 seneyi geçti, genelde bi ilgisizlik vardı hep aslında, şimdiye kadar aynı şehirdeydik şu an değiliz arık bundan sonrada belli değil aynı şehirde olup olmayacağımız.. bizim enteresan tarafı kavga etmemiz gerektiği anda kabuğumuza çekilip birbirimizi arayıp sormuyoruz ..işte en son da büyük birşey değildi gene bi ilgisizlik umursamazlık problemi oldu en son. bilmiyorum sevgide sorun var galiba

sevgılın ole davrandıgı ıcın sende oyle davranıyor olabılır mısın
ondan uzum uzume baka baka durumu olmus olabılırmı
bılmıyorumkı tatlım alıp karsına ıyıce konussan

evet aslında ben çok kırıldığım için elimden başka birşey gelemediği için öyle davrandım ona, ayrılamıyorum da yapamıyorum o da demiyor birşey bana acaba diorum benden mi bekliyor , o da söylemiyor , böyle işte offfff offfffffff... alıp karşıma konuşacam az kaldı görüşmemize gelsinde hayırlısı ile

canım bence al karsına uzun uzun konusun
bı defa ıcındekı herseyı dök anlat ayrılık tehdıdı olmadan
duzeltırse kalıcı bı sekılde oyle duzelıtır bence

evet bende öyle düşünüyorum,
böyle kızgın konuşmayı düşünmüyorum
yapıcı bir şekilde anlatıcam rahatsız olduğum şeyleri ama hiç bu kadar olmamıştı
bu sefer yaklaşık 10 gündür hiç birşey yok nerdeyse. ama bi durum olsa söylerdi yani ayrılmak isteyen adam duramaz ki söyler dimi.. ayrılık korkutuyor beni mafoldumben

canım benım herseye hazırlıklı gıdersen daha ıyı olur
bunu ayrılık sezdıgım ıcın degıl
sadece sen kendını daha guclu hıssetmen ıcın soyluyorum
belkıde adama gore hıc sorun bıle yok
bılıyorsun erkeklerın jeton 15 bın köşeli saatlerce düşmüyor

ben uzun zamandır hep düşünüyorum
herşeye hazırlıklıyım zaten de işte bu sessizliği , kabuğuna çekilmiş halinden nefret ediyorum
belirsizlik yoruyor , kahrediyor beni
bakalım hayırlısı umarım ilişkilerimiz yoluna girer :Saruboceq:

ınsallah tatlım
belköıde yapı olarak duygularını bellı etmeyen bı adamdır
konusmanızda hersey ortaya cıkar canım merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…