kaybetme korkusunu nasıl hissettirebiliriz? ayrılık sınyallerı nasıl verilir?

bu konuda uzmanım işte kaybetme korkusu öncelikle kendine güven hiç çekinmeden düşüncelerini rahatça söylemek,hayatın sadece ondan ibaret olmadığını ve arkadaşların sosyal bazı etkınlıklerin olduğunu belli etmek ,bunu ona kabul ettırmek sana cevrene ve düşüncelerine saygı duymasını sağlamak,izin almak yerine haber vermek (aşırıya kaçmamak kaydıya)çok sık aramamak,o her aradığında ses tonunu yüksek güzel tutmak,artık şikayet ettiğin konularda şikayet etmemek,artı llütfen kıskandırmaya çalışmayın erkekler bunu itici buluyor,kendini önemse kendini beğen ona iltifat etme ve daha bir sürü şey....

yukardaki arkadaşın izin alma haber ver lafına kesinlikle katılıyorum, şikayet etmemek lafına sonsuz katılıyorum
ayrıca benim extra fikirlerim hep meşgul görün, nasılsa uzaksınız ne bilecek, evde oturmuş olsan bile arkadaşlarla çarşıya çıktık falan de, kızlı erkekli arkadaş grubunla ne kadar eğlendiğini falan söyle abartmadan tabi bi cümleyle falan.
Ayrıca msn mail olayını kes bi süre msn em bozuldu falan de, bu mesajdı msn eydi ilişkiyi çok mekanikleştiriyor, seni özlemeye fırsatı olmuyor ki adamın.
hayatının merkezine hiçbir zaman sevgilini ilerde eşini oturtma, herkesin kendine özel bir hayatı var, biz tek kişi olduk bir elmanın iki yarısıyız gibi şeyler tamamen fantastik, insan hiçbir zaman bireyselliğini yitirmemeli.

bi de kendine güven çok önemli, artık erkekler eskisi gibi muhtaç kadınları değil, güçlü kadınları seviyor, kimse dadılık yapacağı biriyle ilgilenmez.
ışin yoksa acil bi iş bul böylece hayatının merkezi sevgilin olmaz

Son düzenleme:
chess çalışıyorum ben ama onerılerın gercekten cok mantıklı tesekkurler
bugun denedım zaten hıc gırmedım
dıger onerılerınızı de basta sıkayet etmemekten baslayıp denemeye devam edecegım

onda bırde ankaradan ayrılmadan once
sen benı ıstanbulda ıken uzaga dayanamıyorum deyıp bırakacaksın dıye bır dusunce vardı

sonra ankarada bır ıs olmayınca ben cok destek oldum gorusmeye de bu kadar heveslı olunca benı bırakmaz dusuncesı yerlestı ıyıce

İplerin bir kısmını eline almalısın Şuandaki halinizi bilmiyorum ama
İlişkide seninde sözün geçmeli bigün gidebileceğin bilmeli mesela
Şu izlenimi ona verme sensiz yapamam,yada sensiz ben ne yaparım
O olmasa onsuz yaşanır ama olur sada daha güzel olur gibi davraopuyorumnanaktan

ilişkide benım sozum gecmıyor canım
ıstedıgını yaptırabılenlerden de degılım
zaten oda bıraz ınattır bırazda sert bı kısılıktır
bılmıyorum sonumuz ne olacak

ilişkide benım sozum gecmıyor canım
ıstedıgını yaptırabılenlerden de degılım
zaten oda bıraz ınattır bırazda sert bı kısılıktır
bılmıyorum sonumuz ne olacak

öncelikle gerçek bir sevgi varsa sonunuz umarım hayırlı olur
malesef arayamesafe farklı şehirler girdiği zaman ilk başlarda durumlar böyle olabiliyor
bende nişanlıyımnişanlım farklı şehirde ilk gittiği zaman bizde de butür problemler oldu..
işleri çok yoğundu bazen çok sık görüşemedik ...çok sık gelemediği zamanlar oldu...
yıprandık zor dönemlerdi ama hiç bir zaman ipi bırakmadık direndik bir o asıldı bir ben...
yoksa bırakdığın ana ip kopuyor sana tavsiyem seviyorsanız biraz sabır...

nişanlanacak kadar hayatıma alsam o kadar emın olsam belkı sabretmek daha kolay olabılırdı

canim ayni donemlerden bende geciyorum erkek arkadasimla su an...hatta siz gibi evlilik dusunuyorduk ciddi ciddi ama son donemlerde eskisi gibi ilgili degil cunku oda cok mesgul isleriyle bende..bende onun bana davrandigi gibi biraz ilgisiz ama sanki hic bisey olmamis gibi davraniyorum ki hic kavga etmesken son zamanlarda kavga etmeye basladik ve ben sabrediyorum ve seni merak etmesini sagla cok ilgi gosterme ama sanki hic birsey yokmus gibi normal davran..insallah hersey daha iyiye gider :)

Offf offff nasıl bir derttir bu böyle yaaaa yalnız değilsin bu konuda canım üzülme lütfen....mafoldumben

inan hiç umudum yok ....:umursamaz: ama inş sen kurtarabilirsin ilişkini tavsiye vermek isterdim ama kel ve ilaç meselesi işte .....:gitme:

canım senın nasıl bır sorun var
yani ben kaybetme korkusunu aşılamak istiyorum çünkü gereksız kavgalarımızdan biraz kendini geri çektiğini düşünüyorum

benim sorunum büyük canım yani bitti anlıcan dile gelmesede öyle çünkü bıktım artık sorumsuzluğundan şımarıklığından gerçekten illallah ettirdi ya ayrılıcam diyince nasıl yapabilirsin ki yapabilecekmisin benden başkasıyla diye mavalllarından bıktım aradığımda bulamamaktan bıktım hiç bir zaman önceliği değilim bıktım anlıcan herşeyden bıktım canımdan bile .......:umursamaz: en kötüsüde hep böylelerinin beni bulması çooook sitemliyim kadere pırlatacım daha neler neler hiç sorma gitsin anlıcan .....mafoldumben

canım ne kadar berabersın
bak burada arkadaslare cok guzel onerılerle geldıler ben yavas yavas uygulamaya calısıyorum sende uygulasan
sende mı ayrı sehırdesın

evet bende ayrı şehirdeyim 1 yıldır çıkıyoruz aman yaaa yetti artık burama geldi yani ......:umursamaz: onun sevdiğine bile inanmıyorum çoktaaaan bitti bu iş geçmiş olsun kendi adıma mutluyum hiç bir soru işareti kalmadı içimde ben elimden geleni yaptım değerini bilseydi nelerini çektim ya ahh ahhhh sen sen ol asla kendini ezdirme üzdürme .....

Son düzenleyen: Moderatör:
biraz uzaklaş değişik yerlere git izin alıp kendini dinle ilişkini gözden geçir bu arada onuda kaybetme

biraz uzaklaş değişik yerlere git izin alıp kendini dinle ilişkini gözden geçir bu arada onuda kaybetme

canım maalesef işlerım cok yogun deıl ızın almak , 1 saat bıle kımıldayamıyorum bu donemde

ılıskımı gözden geçirdikçe boğuluyorum geçmişe dair hatalarım var

işte bende hani ya hep ya hiç var ilgiyi kesersem direk keserim onu da kaybederim biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…