Kaybetme korkusu?

domdom12

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
264
243
24
Kızlar selam,

Erkek arkadaşımla uzaktan ılişki yürütüyoruz. Şimdi benim ailemle tanıştı, ailesi beni biliyor ve erkek arkadaşımın beni anlatması üzerine çokça seviyolar. Birşey olsa mesela beni haklı buluyolar hatta. Ailesi yazdı. Sen ne istiyorsan adetleriniz neyse ona göre gidelim diye. Kültür farklılığı var. Bunları genel yorumlamanız için yazdım. Şimdi şu var. Böyle beni aramayınca felan takıyorum. Mesela ailemle tanıstı en son. İşte yakın bi tarihte isteme vs. dedik. Ama belki olmaz diye kimseye söylemiyorum. Son ana kadar bekletiyorum. Böyle aşırı kaybetme korkusu var bende. Aman olmazsa şeysi var. Ciddi bişey olursa herkese süpriz olacak( ailem dışında bir de yakın arkadaşım) Ya ben bu korkuyu nasıl yeneceğim? Ya diyorum vazgeçerze vs bilmem ne. Erkek bulamayacak biride değilim. Ailemle tanışmış, beni ailesi tanıyor diyorum sonra. Bende ki bu özgüvensizlik mi yoksa garanticilik mi bilmiyorum. Uzun süre aramazsa niye aramadı diye söyleniyorum.

Simdi böyle ama belki sen istemeyeceksin 2 ay sonra? Kaygıların yersiz vazgecerse gececektir sıkarak durumu düzeltemeyiz akısına bırakıp yasamak gerek.

Sen bu kafayla çok üzülür, burada kocam aldatıyor boşanmak istemiyorum diye konu açanlar gibi olursun…

Biraz kendine güvensen hani? Acaba karşı taraf senin kadar kaybetme korkusu yaşıyor mudur?

Bari bu yaşadığın korkuyu ona hissetme, tüm ipler benim elimde hissi verme çocuğa ve ailesine…

Sen bu kafayla çok üzülür, burada kocam aldatıyor boşanmak istemiyorum diye konu açanlar gibi olursun…

Biraz kendine güvensen hani? Acaba karşı taraf senin kadar kaybetme korkusu yaşıyor mudur?

Bari bu yaşadığın korkuyu ona hissetme, tüm ipler benim elimde hissi verme çocuğa ve ailesine…

Evet boş boş kafa yapısındayım

Erkeke bulamayacak biri de değilmişsin o yüzden kaybetme korkun olmasına gerek yok. Sonuçta erkek bulabilecek birisin.

X