Kavuşmuyor düğmeler :(

Cikolata35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2015
106
33
36
90 beden göğüslerim var çok rahatsız edici bisey büyük göğüsleri küçük göstermenin bir yolu var mi ameliyat dışında.toparlayici sutyen aldım dahada büyük gosterdi

Bence çok güzel birsey.

Ama tavsiye istiyorsanız yine de şunu söyleyeyim. Hani sırf dantel sutyenler varya içi boş yani dantel direk dikmisler işte onlar hem çok güzel gösterir hem de oldugundan daha küçük gözükür.

Kilo vermek maalesef ve o bölge icin hareketler yapnak benim de buyuk ama kilo verince makul düzeyde su an siritmiyor Seni cok iyi anliyorum bir de her marka sütyen iyi degil bazilari cidden toparliyor denemeden alma toparlayici diye.

Ewet o dantellilerde daha küçük gösteriyor.ama tişört giyince ucu belli oluyo oyuzden giyemiyorum

kestirip kurtulacaksın canım.maddi olarak sıra gelmedi bende hiç sevmiyorum ilk fırsatta küçültüp dikleştirmek hayalim.ama kilo verince birde göğüs hareketleri yapınca biraz iriliği gitti.

Cesaret edemem ve de pahalı bi operasyon diye tahmin ediyorum..=( sen arastirdinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…