Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

canım iyi günlerle kullanırsınız inşallah. bebek arabanız çok güzelmiş nerden aldınız ve ne kadar bende bebek arabası istiyorum ama bir türlü karar veremedik

sağol canım amin. walla bizde sizin gibiydik bi türlü karar verememiştik. eşimin kuzeni bu arayışımıza son verdi. amerikadan getirdi bu hafta, bizde bayıldık tavsiye ederim tekerlekleri çok rahat dönüyo. orda buraya göre yarı fiyatına geliyomuş, burda biraz pahalılar sanırım canım ama tam bilmiyorum.

Filizzzz bayıldım opuyorumnanaktan O ne güzelliktir öyle Rabbim sağlıkla kullanmanızıda nasip etsin :Saruboceq:

zeytüüüün çok beceriklisin vallaha tebrik ederim
çok güsel olmuşlar terliklerde güselmiş nan yenidenmi alsam kaydirigubbakcemile3
hepsini güle güle kullan canım opuyorumnanaktan

wannacım
filizcim
güle güle kullanın
hepsini çoooook beğendim :nazar:
wanna annenin bebek battaniyesi süpermiş yaa

ay benimkide duruo bazen şal olarak atıorum üstüme
ama seninkinin örneği gerçektende çok güsel bayıldım

resimde cok belli olmuyor ama her motifin ortasinda boncuk var. baya emek verilmis zamaninda ve annem senelerce saklamis. oglumda da kullandim, simdi kizima nasip olucak insallah. Insallah bende kizimin yavrusuna saklayabilirim.

ne guzel seninkide duruyormus, seninde kuzuna kullanmak nasip olucak insallah.opuyorumnanaktan

resimde cok belli olmuyor ama her motifin ortasinda boncuk var. baya emek verilmis zamaninda ve annem senelerce saklamis. oglumda da kullandim, simdi kizima nasip olucak insallah. Insallah bende kizimin yavrusuna saklayabilirim.

ne guzel seninkide duruyormus, seninde kuzuna kullanmak nasip olucak insallah.opuyorumnanaktan

belli canım zaten ne kadar emek verildiği inşallah canım amin

kızlar taç aldım sonunda

sd530014400x533.jpg

Wannacım cnm güle güle kullan battaniyeler çok cici.hele senden kalma olan ne kadar manevi değeri oluyo demii benimkinide saklamış annem bende kullanıcam oğluşumaa :lepi:
Zeytünüm marifetli anneeciikk :nazar: şkerlerine zaten bayılmıştımm,terliklerinide güle güle giy cnmm :Saruboceq:
Filizcim oyyyy arabaya bittim vallaa :nazar::nazar: taşıma cantanızda süper inşallah güzel günlerde kullanmak nasip etsin rabbiim :Saruboceq:
Cersucum taçlarını sevsinlerr kaydirigubbakcemile3 bende alıcam kırmızı kırmızı kaydirigubbakcemile5

Eki Görüntüle 23902

bunu ben aldim.

Eki Görüntüle 23903

bunu ananemiz aldi.

Eki Görüntüle 23904

Eki Görüntüle 23905

bunlari yazliktan donerken aldim.

Eki Görüntüle 23906

bunlarda battaniyelerimiz. 3 bebegi buyutecekler insallah.
çok tatlı ve güseller.güle güle giysin,kullansın bebişin...
s6300488.jpg

bunlarda benim muya terliklerim
kenyacım ya seninkilerden bulamadım çok baktım buralarda da
mecburen bunu aldım 15 ytl ama rahatlar
anacım bir de ceyodan bir tane baktım sanki ayağında yok gibi pek bir rahattı ama 45 ytl dedi abowwww
hemşire olsaydım kesin alırdım sositososito
güle güle giy tatlımmm
s6300530.jpg
görümcemin diktirdiği battaniyeler
s6300534u.jpg
sonunda bebek şekerlerimi de bitirdim.60 adet yaptım kıslar yeter herhalde
oy maşallahh zeytınım ya ne kadar beceriklisinn,harıkasın tatlımm..ipek kızımızın çok hamarat bir annesi varopuyorumnanaktan
dscf5044.jpg

dscf5045.jpg

bu kızımızın arabası...
puset.jpg

bunu da dün aldık, çok sağlam bi şeye benziyo çok beğendik :)
çok güseller gercekten güle güle kullanın canım
kızlar taç aldım sonunda

sd530014400x533.jpg
çok güseller yaaaaaazemuszemus tak takıştır kız çok yakışır valla güle güle kullan canım
bende birazdan bıkaç bişi eklıcem bide zeytınım gönderdıklerını eklıyeyım:CüvCüv:

X