Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

eliif süpermiş nan genç odası gibi valla yıllarca kullanabiliir bi yatağını değiştirirsin olur biter valla
hazırlayınca da koy foto

elifcim yatak odası sade ve şıkmış.güle güle kullanın canım benim.bende bu ay sonu alıcam kısmetse.

elifcim güselmiş valla ben sade şeyleri çok severim zaten
güle gülekullnsın yatsın büyüsün kızın

eliif süpermiş nan genç odası gibi valla yıllarca kullanabiliir bi yatağını değiştirirsin olur biter valla
hazırlayınca da koy foto

mercü sekerimopuyorumnanaktan
burda genelde bu tarz odalar öyle cicili picili olanlarida var tabiki ama onlari en fazla okula baslayana kadar kullanabiliolar..bende böylesini sectim tam düsündügüm renklerde de ismarladik...bitmis halinide eklicem tabiki

elif benim kızımın odasına benziyo.
istikbalden aldık.
aynı renkler...
sade ama şık...

gerçi odam dar diye 2 kapaklı gardolabı.

elif gııııııııııı maşallahh çeyiz almış sanke düğün ne zaman gııı kaydirigubbakcemile3
çok şık çok zarif güle güle kullansın yavruşun işallahhh güzel güzel uyusun da büyüsünnnnn

elifcim yatak odası sade ve şıkmış.güle güle kullanın canım benim.bende bu ay sonu alıcam kısmetse.

elifcim güselmiş valla ben sade şeyleri çok severim zaten
güle gülekullnsın yatsın büyüsün kızın

elif benim kızımın odasına benziyo.
istikbalden aldık.
aynı renkler...
sade ama şık...

gerçi odam dar diye 2 kapaklı gardolabı.

mercü sekerlerim

opuyorumnanaktan
güzel günlerde güzel güzel uyusun minnosum icinde insallah

ayyy şu madlen kim yaa ne kaa kötü bi isim bu aklım başımdan gittiiiii cokacimcoook
ay şimdi nerden bulam ben madleni olum normal çukuta kesmes şindi beni ei mi :roflol:

ay elifcim süper canım
çoooook beğendim
uzun yıllar kullanır kızın valla
renk olarak tek seç canım fazla karışık olmasın sade daha iyi olur
çünkü mobilyanda kahvernegi de var
sadece pembe ve tonları kullanmanı tavsiye derim

bunlarıda biraz önce boynerden alduuuk.kızım aldı.ablasından hedayeeee.parası vardı ordan aldı.illa ben hediye alıcam diye inat etti.hadi al bakalım dedim.yerüm ben bu ablayı.

ayyy şu madlen kim yaa ne kaa kötü bi isim bu aklım başımdan gittiiiii cokacimcoook
ay şimdi nerden bulam ben madleni olum normal çukuta kesmes şindi beni ei mi :roflol:

nan kıyamam sana yaaaaa
benim komşum olsaydın çikolata manyağı yapardım seni
nefis terbiyesi yap azcık :roflol: :roflol:

bide almışken arada sırada bezlerinide atayım kenara dedim.bezle ıslak mendilde aldım.ne kadar pahalanmış bu bezler yaaa ayvayu yedüük :roflol:

yesinler o ablayı harçlıklardan hediye mi alırmış oy oyy kuzum yaa çok tatlışlar gıı

seninkileride unuttum sanma cokgüzeller giüle güle kullanin

heee ceyiz ki ne ceyiz valla evlenip gidesiye kadar bidaha dolap almam
benim yatak odam kadar pahali kizim verdim mi bikere vereyim adam gibi bisey olsun istedim

ama uyku setimiz krem acik yesil pembe renklerde..hem bugün cok tatli bi halida begendim..
pembesi cok yesili az olucak zaten öyle düsünüyorum

bunlarıda biraz önce boynerden alduuuk.kızım aldı.ablasından hedayeeee.parası vardı ordan aldı.illa ben hediye alıcam diye inat etti.hadi al bakalım dedim.yerüm ben bu ablayı.

hepsi cok güzel canim güzel günlerde giydir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…