Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

yesinler o ablayı harçlıklardan hediye mi alırmış oy oyy kuzum yaa çok tatlışlar gıı

seninkileride unuttum sanma cokgüzeller giüle güle kullanin

heee ceyiz ki ne ceyiz valla evlenip gidesiye kadar bidaha dolap almam
benim yatak odam kadar pahali kizim verdim mi bikere vereyim adam gibi bisey olsun istedim

ama uyku setimiz krem acik yesil pembe renklerde..hem bugün cok tatli bi halida begendim..
pembesi cok yesili az olucak zaten öyle düsünüyorum

hepsi cok güzel canim güzel günlerde giydir

sağolun canlarım.
harçlığına kolay kolay kıyamaz nasılsa pek bi heveslendi bişey demedim bende.

cerincim senin cicileride gördüm.çok şekerler.

ya şu chiicconun emzik ne kaa yazıyo üstünde fiyat 2.90 mı 7.90 mı şaşı olacam nan
ben nuk aldım yenidoğan ortodontik 5 tl idi kazık mı yidim ki

saol fundacım en son resimdeki kilotlu çorap patik ayakkabı ve yelek kartanesinin tatlış ona aldım angaradan kazıklanmak istemiyom dedü de :)

edooşşş gıı bak egeme aldığım maviş tulumnan mavi ayakkabıııı

maviege.jpg

buda yelee ve kilotlu çorabı kaydirigubbakcemile3
tikli karuu bide çamaşır yıkama filesi aldımm sağa ege için küçük bişi ama sen zaten makine doldurmuyomuşun anca yeter sana lülülülülülü

egeyeiil.jpg

maviege.jpg

tikli karuu bide çamaşır yıkama filesi aldımm sağa ege için küçük bişi ama sen zaten makine doldurmuyomuşun anca yeter sana lülülülülülü

egeyeiil.jpg

alaahıııımmm Şeniz
canııımm çok teşekkür ederim yaaa süperleeerrr
senağlamasenağlama çok duygulandımm

melek annee,mart ve funda cicişleriniz süpermişş :lepi: allah güle güle giydirmeyi nasip etsin :Saruboceq:
Elif kızz çok güzel odanızz valla çok kullanışlı hemide genç odası gibi :lepi:

maviege.jpg

egeyeiil.jpg

iste teyzeleri balli kizimin oda takimi aynen bu sekilde ve bu renklerde ismarladik.....cok kullanisli kardesi olmazsa( ki insallah olur) bu oda takimini senelerce kullanabilcek minnosum
eylül ayinin ilk haftasi getircekler ben öyle istedim ozamana kadar odasini boyariz halisini falan aliriz...bende kiyafetlerini yikar ütülerim oda geldimi herseyi hazir olur

dsc00650xql.jpg
dolabimiz

dsc00651hof.jpg
alt degistirme komidinimiz

dsc00652toz.jpg
yatagimiz

dsc00653q.jpg
burda hepsinin bir arada görüntüsü

dsc00654joz.jpg

dsc00655h.jpg

farkli acilardan cektim resimlerini, icinin takimlarina ve mavi kombine edilmis olmasina bakmayin ben bu odayi pembe ve acik yesille kombine edicem zemuszemus

güle güle kullansın bebişleriniz ii günlerde inşallahhhopuyorumnanaktan

kız öle demeee erkeklere de süper serseri kıyafetleri var gömlekler montlarbak sen de indirimlerden bulursun

aseba erkekler için de çok cici şeyler var artık... ayy çok tatlı ayakkabılar vardı pantolonlar gömlekler falan çok hoştu.....

asebem saol tatlum
biz alacazda çeşit çeşit masrafımız olacak zevk için
halbuki erkeklerde en azından az masraf olcek bi de böle düşün cnm
ama erkekler içinde çok şirin şeyler var alabilrsin delüüü

yaww var erkekler içinde emme kızlarda olduğu gibi çeşit yok
karazeytünüm senin dedğinde doğru kız olsaydı çoşardım ben herhal
süsleyecem deyüü abartır alırdım erkek çeşidi az olunca masraf azalır tabüüü
sağ salim doğsunlarda önemli değil ben oğluşumuda süslerem erkek gimin giydirrim kaydirigubbakcemile3

:sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif: mafoldumben :çok üzgünüm:
anam topicte şuanda cıbıldak birtek benim kızçemmi kaldı yane yavruceğizimin henüz heçbirşeyi yok :sinifsinif:
yokk len bende varım çıplak erkekim var benimde aman alırız inşallah
kızlar sizler alışverişe çıkıyosunuz canım istiyooo ama benim çıkmam imkansız
buralar felaket sıcak evde zor duruyom kii dışarı naal çıkam :sinifsinif:

sgumus, cerin, nehriver, annembirmelek, mart, elif, funda cicişleriniz hayırlı olsun
gülegüle giysin bebişler elifim hayırlı olsun takımınız
sgumus tulumların bi harika yaaaa
bütün bebişlerin yani cicileri hayırlı olsun canlar

sağolun kızlar allah hepimize aldıklarımızı içimize sindirerek sağlıkla bebişlermize giydirmeyi nasip etsin
:Saruboceq:

bu bebişimin uyku tulumu aslında hazırınıda almıstım ama o kısa kolluydu diye halam bir tanede kendisi örmüş,
diğeride karısık birseyler işte:)
canım bu uyku tulumu bi harika yaaa maş.güzel günlerde kullansın:nazar:
iste teyzeleri balli kizimin oda takimi aynen bu sekilde ve bu renklerde ismarladik.....cok kullanisli kardesi olmazsa( ki insallah olur) bu oda takimini senelerce kullanabilcek minnosum
eylül ayinin ilk haftasi getircekler ben öyle istedim ozamana kadar odasini boyariz halisini falan aliriz...bende kiyafetlerini yikar ütülerim oda geldimi herseyi hazir olur

dsc00650xql.jpg
dolabimiz

dsc00651hof.jpg
alt degistirme komidinimiz

dsc00652toz.jpg
yatagimiz

dsc00653q.jpg
burda hepsinin bir arada görüntüsü

dsc00654joz.jpg

dsc00655h.jpg

farkli acilardan cektim resimlerini, icinin takimlarina ve mavi kombine edilmis olmasina bakmayin ben bu odayi pembe ve acik yesille kombine edicem zemuszemus
maş.canım yaaaa çok güzel ve çok kullanışlı güzel günlerde kullansın bebişimiz allah nazarlardan korusun:nazar:
bunlarıda biraz önce boynerden alduuuk.kızım aldı.ablasından hedayeeee.parası vardı ordan aldı.illa ben hediye alıcam diye inat etti.hadi al bakalım dedim.yerüm ben bu ablayı.
ciciler061.jpg

ciciler058.jpg

ciciler053.jpg
ayyyyyyyy yerim ben o ablayı büyümüşte kardeşine hediye alıyormuş maş.hepsi çok güzel sağlıcakla giysin bıdığımız:nazar:

bu ayakkabılarıda amcamız almış sağolsun...
NEHİRİVER tatlım bana bu konuda çok yardımcı oldu.ona burdan bidaha teşekkür ediyorumm.bütün gece başının etini yedım nasıl emzık olsun,saç fırcasıdır,emzik kutusudur ama sağolsun tek bişi demedıı..canım yaaazemuszemus

bu bebişimin uyku tulumu aslında hazırınıda almıstım ama o kısa kolluydu diye halam bir tanede kendisi örmüş,
diğeride karısık birseyler işte:)

bunlarıda biraz önce boynerden alduuuk.kızım aldı.ablasından hedayeeee.parası vardı ordan aldı.illa ben hediye alıcam diye inat etti.hadi al bakalım dedim.yerüm ben bu ablayı.

hayırlı olsun cicişleeer....:nazar:

cerin senin mureda ve kartanesine aldıkların da çok tatlış...

anammmmmmmmmm ne güzel seyler nan onlar dibim düştü heee :kedi: bayıldım hepsıne gül egüle giysın bebeısler elıfcım senın takımda sade cok hos hihoyyyt

Elifim Süper Süper Süperrrrrrrrrrrr Allahım sağlıkla gelsin ıngalarıyla şenletsin inşallahhh o güzel oday:nazar:

Fundacım yaa çok zevklisin sende nekadar güzel şeyler almışsın..Güle güle giydirmek nasip olsun inşallah..:nazar:

Cerincimm valla seni tutabilene aşk olsun artıkınnn kızlara aldıklarında çok çok güzellermiş..Hepinizin sağlıkla giydirin inşallahh:nazar:

kızlar hayatta kimseden yardım almadan ördüğüm ilk örgü biraz acemi işi oldu ama başardım hihoyyythihoyyythihoyyyt

kyafet403.jpg

kyafet404.jpg

kyafet406.jpg

ayyy ayy Nehir ellerine sağlık pek bi ciciş olmuş bu patik kızlar eklemişti kayıt ettim bende örneklere..Sağlıkla giysin canım yavrun :nazar:

maviege.jpg

egeyeiil.jpg
sende amma alisveris yapmissin he bana yetistin masallahzemuszemus
yien aldiklarin cok güzel canim iyi günlerde kullan

Elif kızz çok güzel odanızz valla çok kullanışlı hemide genç odası gibi :lepi:

güle güle kullansın bebişleriniz ii günlerde inşallahhhopuyorumnanaktan

y

yokk len bende varım çıplak erkekim var benimde aman alırız inşallah
kızlar sizler alışverişe çıkıyosunuz canım istiyooo ama benim çıkmam imkansız
buralar felaket sıcak evde zor duruyom kii dışarı naal çıkam :sinifsinif:

sgumus, cerin, nehriver, annembirmelek, mart, elif, funda cicişleriniz hayırlı olsun
gülegüle giysin bebişler elifim hayırlı olsun takımınız
sgumus tulumların bi harika yaaaa
bütün bebişlerin yani cicileri hayırlı olsun canlar

maş.canım yaaaa çok güzel ve çok kullanışlı güzel günlerde kullansın bebişimiz allah nazarlardan korusun:nazar:QUOTE]

hayırlı olsun cicişleeer....:nazar:...

anammmmmmmmmm ne güzel seyler nan onlar dibim düştü heee :kedi: bayıldım hepsıne gül egüle giysın bebeısler elıfcım senın takımda sade cok hos hihoyyyt

Elifim Süper Süper Süperrrrrrrrrrrr Allahım sağlıkla gelsin ıngalarıyla şenletsin inşallahhh o güzel oday:nazar:
hepnize cok tesekkür ederim teyzeleriopuyorumnanaktan
begenmis olmaniza cok sevindima.s.

kızlar hayatta kimseden yardım almadan ördüğüm ilk örgü biraz acemi işi oldu ama başardım hihoyyythihoyyythihoyyyt

kyafet403.jpg

kyafet404.jpg

kyafet406.jpg

ayy bende yapicam bundan ama yünüm yok kopyaladim pc de duruyo...
kolay yapimi demi...cok güzel yapmissin iyi günlerde sicacik tutsun yakisiklinin ayaklarinizemuszemus

sende amma alisveris yapmissin he bana yetistin masallahzemuszemus
yien aldiklarin cok güzel canim iyi günlerde kullan

maş.canım yaaaa çok güzel ve çok kullanışlı güzel günlerde kullansın bebişimiz allah nazarlardan korusun:nazar:QUOTE]

hepnize cok tesekkür ederim teyzeleriopuyorumnanaktan
begenmis olmaniza cok sevindima.s.

ayy bende yapicam bundan ama yünüm yok kopyaladim pc de duruyo...
kolay yapimi demi...cok güzel yapmissin iyi günlerde sicacik tutsun yakisiklinin ayaklarinizemuszemus

çok kolay valla benimde ilk denemem saol canım opuyorumnanaktan

nehircim gece yılmadın bitirdin demek örgünü de
haçen bunun teki yoğmu
sek sek mi oynatacan yavrunu yoksam
eferin gı becermişsin ayy ben de utandım şimdi
kızım için heç bişey örmedim sonra bana kızarsa sen benim için bişey yapmmaışsın deyü
aman bağane yaaa doğurcam ya yeter herşeyin hazırları var

X