Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

olleeyyy derdimden anlayan biri çıktı sonundaaaa
ben de öle diyooomm yaa üzerlerindekifiyatlar 40 falaaan iyi ki almışım iştee sositososito sositososito

iyi ki almışsın canım... güzel günlerde giysin minnoşun

aslında benimde çok eksiğim varmış cnm
dün baya kafama takıldı
listeledim eksiklerimi bakalım nasıl tamamlayacaz
bizde ramazan ayında bita gideriz diyom canım
alırsınız sizde daha çok zaman var

evet kartanesinin dediği gibi bayramdan sonra gider herbişeysini alırız...hihoyyyt

sgumus , cerin hayırlı olsun aldıklarınız... sağlıkla giysin yavruşlar....

işte bu pembiş tulum pofuduk içi 10 tl kartanesi bundan sağa da aldım gıı işte bak

ben de istereeeeemmmm:sm_cool:delikafadulden

cerin bu tulum çok gözelmiş yaaaa.. ben burda nasıl bulcam böle ucuza böle güsel tulumuuu:çok üzgünüm: kıskandım haaaaa:CüvCüv:

zeren ne bülem anam bileydim ondan bitanede sağa alurdum bi tane kaldı zate ben iki tane alınca

aslında dünkü gazla ben bugunde eminönüne giderdim de abartmıyam yawrumu yormiyam dedim

valla cerin bu bebek işini çok ucuza kapatacak... ben şimdiden söyliyim...harikasın cerin böyle devam et canım...kaydirigubbakcemile5

hadi yavrular ben giyindim kaçayım piyasaya akayım kaydirigubbakcemile3

zeren ne bülem anam bileydim ondan bitanede sağa alurdum bi tane kaldı zate ben iki tane alınca

bak o tek kalan da benim kısmetimmiş kııızz.kaydirigubbakcemile3... sağol canım yaaaa bunu sölemen bile yeterŞeniz..

şaka bir yana çok güzeller gerçekten.... tekrar hayırlı olsun...

DENİZ'imizin cicleri teyzeleri ayakkabıları cumartesi aldım oğluşuma ilk aldıklarım tulumlarımızıda halamız almış

oy maşallahh yaaa çok güsel hepsi minicik kız o ayakkabılarr sağlıkla güsel günlerde giyin canımmm

işte bu pembiş tulum pofuduk içi 10 tl kartanesi bundan sağa da aldım gıı işte bak

arı mayam sarı papatyam için hastane çıkışımız teyzoşlarrrrrr 25 tl

teyzoşlar bu da polar montu kış bebesi olcak die nerde pofuduk şey var aldım falla :)
anammm maşalahh yaaa cerin hepsi inan birbirinden çok güselll...ne güsel şeyler bulmuşsun güle güle güsel günlerde giyinn canımmmm
Ve KARTANESİ ve KARAZEYTIN kızlar sizin aldıklarınız çok cici anamm paniğe kapılıyom yaa oğlum kıyafetsız kalcak die görünceee....güle güle giysin bebişlerrrr

hazır vakıt bulmuşken son aldıklarımı eklıyorum kızlar buyrun Poyrazımın cicilerineeeopuyorumnanaktan

bu alt acmamız ve battanıyesi.ayıcıklı çok hoşuma gitti ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman hepsine bayıldım canlarım yaaaaaa, süper valla bebişleriniz saglıkla giysinler insallah bende bari bişiycik alamıyom örülenleri ekleyeyim, daha onlarıda görmedim banada sadece resimleri geldi:)

bu ayakkabılarıda amcamız almış sağolsun...

NEHİRİVER tatlım bana bu konuda çok yardımcı oldu.ona burdan bidaha teşekkür ediyorumm.bütün gece başının etini yedım nasıl emzık olsun,saç fırcasıdır,emzik kutusudur ama sağolsun tek bişi demedıı..canım yaaazemuszemus

oyyyyyyy yerim bu cimbomlu bebişi maş.tatlım hepsi birbirinden güzel nazarlardan korusun allahım

bu bebişimin uyku tulumu aslında hazırınıda almıstım ama o kısa kolluydu diye halam bir tanede kendisi örmüş,
diğeride karısık birseyler işte:)

Eklentiler

• $IMG_0889.JPG
    17,8 KB · Görüntüleme: 24
  • $IMG_0892.JPG
    22,8 KB · Görüntüleme: 29
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…