Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

offfff offf of yokluğumda ne cicilerrr alınmıssss
hepsi cok guselllll bayıldımmmm
allah ıyı gunlerde kullanmayı nasip etsin

$IMAG0029.JPG

Naz'imin hastane cikisi.opuyorumnanaktan

cersuuuu
elifatihefu

kıslar yaa ne tatlı şeyler bunlar.banane yaa bende istiyom.geçen gün kızım beğendi bikaç çift kıs dur alırız acele etme dedim.ama dayanmıycam sizin yüzünüzden hee

cersuuuu
elifatihefu

kıslar yaa ne tatlı şeyler bunlar.banane yaa bende istiyom.geçen gün kızım beğendi bikaç çift kıs dur alırız acele etme dedim.ama dayanmıycam sizin yüzünüzden hee

opuyorumnanaktan sagol sekerim

amin insallah canim. en azindan kizim cibildak cikmiycak hastaneden.kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3
canim aldigin takim cok cici...tam kücük hanim isi schick ve zarif bi takim secmissin
ama bu bebek baska bisey giymicek mi artik alsanda yavas yavas görsek :eek:

wanna çok ciciiii kırmızı benimki dee süpperr
nan ayakkabı alanlar nerden aldınız bu kaa ayakkabıyı yaa ben baktım bugün bir iki çok pahalıydı yaa 40-45 falan

wanna çok ciciiii kırmızı benimki dee süpperr
nan ayakkabı alanlar nerden aldınız bu kaa ayakkabıyı yaa ben baktım bugün bir iki çok pahalıydı yaa 40-45 falan

ne sandim kizim bebek ayakkabilari helede markaliysa büyük insan ayakkabisi kadar pahali...indirimleri takip et ille bulursun biseyler...
bizde yaklasik 20 cift ayakkabi var hepsini zaman icinde aldigim icin simdi hosuma gideni uygun fiyata bulursam aliyorum....

Son düzenleme:
ne sandim kizim bebek ayakkabilari helede markaliysa büyük insan ayakkabisi kadar pahali...indirimleri takip et ille bulursun biseyler...
bizde yaklasik 20 cift ayakkabi var hepsini zaman icinde aldigim icin simdi hosuma gideni uygun fiyata bulursam aliyorum....

oooh sizin evde servet yatıyo nan o zaman delikafadulden
neyse bakalım yavaş yavaş bulursak alalım

işte kızımın yaza giyeceği elbiselerr içine sığar inş.

Son düzenleme:
oooh sizin evde servet yatıyo nan o zaman delikafadulden
neyse bakalım yavaş yavaş bulursak alalım

servet evet satsam mi acaba:jeyyar::jeyyar:
sen benim gecne gün ekledigim son ayakkabilari gördün mü???

bu ciciler cok güzeller yaaa
o elbiseler zara dan mi..
yarin hemen gidiyom indirim btimeden bakayim varsa alayim cok güzellermis
güle güle giydiropuyorumnanaktan
sende de kirmizi hastaligi var heeeenaniknanik

ay çok güzeller kartanesii küçük prensese çok yakışıcak bunlar güle güle giydirirsin inşş

servet evet satsam mi acaba:jeyyar::jeyyar:
sen benim gecne gün ekledigim son ayakkabilari gördün mü???

bu ciciler cok güzeller yaaa
o elbiseler zara dan mi..
yarin hemen gidiyom indirim btimeden bakayim varsa alayim cok güzellermis
güle güle giydiropuyorumnanaktan
sende de kirmizi hastaligi var heeeenaniknanik

gördüm yaa süper ayakkabılar ayakkabı alem dedim ama pahalıydı zaradakiler falan
valla ben de farkında diilim bi çıkıyom bakıyom herşey kırmızı zemuszemus

gördüm yaa süper ayakkabılar ayakkabı alem dedim ama pahalıydı zaradakiler falan
valla ben de farkında diilim bi çıkıyom bakıyom herşey kırmızı zemuszemus

ayy devamida mi var cok güzeller yaaa yazin bunun icinde kucaktan kucaga dolanicak siyrilip firfirli donu görüncek cok güzeller cok....:nazar:
nekadar verdin hepsine

X