Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

kızlar ne güsel cicişler bunlar yaa bayıldım hepsinee...ayy nasıl yetişcem diye korkmaya başladım.Rabbım sağlıkla giymeyi nasıp ettirsin güzel günlere canım arkadaşlarımmmm

nehiriver canım ohhh misler gibi koksun bebişin aldıkalrınla inşallah allah sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah tatlım

dilmuh,cerin,incisu,nehiriver,tuğbaseker,eliffatih
bütün cicişlere bayıldım yaavv,allah sağlıkcakla giydikleri günleri göstersin :Saruboceq:

güle güle kullanın kızlar

İncisu ,Nehiriver,Dilmuh,Cerin,Elif kızlarrr hepiiinizin herşeyi süperrrrr
baya yol katetmişsiniz yawwww bakalım biz ne yapacaz....

kızlar ne güsel cicişler bunlar yaa bayıldım hepsinee...ayy nasıl yetişcem diye korkmaya başladım.Rabbım sağlıkla giymeyi nasıp ettirsin güzel günlere canım arkadaşlarımmmm

saolun kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yağmuruma bi yelek ördürsem anneme
giydirir misin nazlım Şeniz

:kedi::kedi::kedi:
Ben nasıl giydirmem gülüm ya el emeği göz nuru..Ama anneciğine zahmet olmasın ..Kıyamam yaa öperim onun ellerinden.Ya bu kız seni gördümü bırakmayacak bak demedi deme hoş artık kızımmı annesimi tam emin değilim amaa neysekaydirigubbakcemile3

Canımsın zarif düşüncen ve tatlı öpücüklerin için opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Kısaca iyiki varsın cnm yaaaŞenizŞeniz

zahmet olmaz annesi
annem çok sever bebek şeyleri yapmayı
bide çok güzel yapar sölemesi ayıp zemuszemus
ördükleri ile büyüttü bizi opuyorumnanaktan
yamuruma ördürürüm.
ama renklerini ben seçecem tabe teyzesi olaraktan kaydirigubbakcemile5

Şeniz Şeniz Şeniz Tamam cnm peki ozaman anlaştık çok ama çok teşekkür ederim güzel yüreğine..Renkler teyzesine ait bak ben sustum bile :1ninca:Canımsın düşünmeniz yeterdi ne desem az :asigim: :1hug: Şeniz opuyorumnanaktan

oh iyi yapmışın canım güle güle kullanın.nasıl yumuş yumuş dimi yaaaa.
İncisu ,Nehiriver,Dilmuh,Cerin,Elif kızlarrr hepiiinizin herşeyi süperrrrr
baya yol katetmişsiniz yawwww bakalım biz ne yapacaz....

yok canım ya daha bi ton eksik var.yetiştiremeyeceğim diye korkuyorum

Poyrazımın cicileri canlarımm bende eklıyorum sonundaaa

bunu babası aldı

ve arkadaşlarım bu kıyafetler çok özel ve anlamlı benım için.Rahmetli anneciğim 20 yıl önce almış bunları bebek kıyafetlerini saklamış.ondan sonrada ben sakladım bebeğim giyer diye.Poyrazıma nasıp olucak Allahın izniyle...Nur içinde yat canım annemmm...

rabbim güzel günlerde giydirmeyi sağlıkla giymeyi nasip etsin canım.çok güzeller.
anneciğininde mekanı cennet olsun.
:Saruboceq:

eliiiif canım çok güzelmiş cicileri çok beğendim.güle güle giydir inşallah meleğine.

tuğba_şeker
incisu
cerin

çok güzelmiş sizinkilerde.yaa bu bebiş cicileri ne tatlı oluyo.gözüm doymuyo hepsini alasım geliyo mağzaya girdimmi.iyi günlerde kullanın kıslar.

ay ne güzel cicişler cnm bunlar allah sağlık sıhhatle giydirmeyi nasip etsin canımcımmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

dilmuhh seninkilerde çok güzelmiş yeni gördüm.yawww bak bak bitmedi kıslar neçok şey eklenmiş.

kızlar geri dönüp nostalji yapayım dedim geçen sene bende sizin gibi heyecanla dolup taşıyodum şimdi oğluşum 8 aylık oldu bile.nekdar çabuk geçti zaman.allah sizlere de yavrularınızı sağlıklı mutlulukla kucaklarınıza almayı nasip etsin

saol canım allah oğlunuda sana bağışlasın opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…