Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

ebiscem çok şirinler canım
kız şekerleri renklimi aldın
ben beyaz aldıydım
birde hepsini yaptıysan bir poşete sar canım
şeker bayatlarmış ben öle yaptım çünkü
ayy bide loğusa şerbeti için bardakları süslemek lazımmış
şimdide aklım onda kaldı ne etcez kızzzz siz bişey hazırladınız mı
anaaa bayatlar mı gıı fisfisfis cnm şeker içi çikolata badem sariim bi poşete barii şerbeti bardaklara koyunca üstüne badem kavurup konuluyomuş cnm bi dene istersen
ebişiimm çok cici olmuş şekerlerrr :lepi:
sepettimizide biliyom zaten Arda kardeşiyle Elif teyzesinin oğluma hediyesinin aynısııı ŞenizŞeniz
iyi günlerde kullanırıs inşallah cnm sen şeker işini naaptın?

ebiiiişşşşş bayıldım sepeteeeee opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayyy bunlar şeker malzemeleri satan yerlerde mi var... ayyy cumt.ye kadar azcık düzelse bari belim yaa.... mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

zeytin sen allah aşkına konuşma daha ...ne zaman ağzını açsan kendimi bişey yaparken buluyorum kaydirigubbakcemile şimdi de bardak süslememe mi çıkardııınnnnnnnnn :eek:klava:

resim001ho.jpg

alttaki çocukları çoğaltıcam elele bi sürü çocuk yapıcam.... :)

ayy uniişimm çok tatlı olmuş ellerine sağlıkk şık ve cicişşşşşşş maşallahhh kıı
ne kaa becerüklü hatınlasınız hee zavallı benim özgem yaa anası bi moktan annamıyy :1no2:

ebiiiiiiiiiii çok tatlılar canımmmmmmmmmm aziziiiiiiiiimm dehşet güzel yauwww maşallahhhhhhhh
o sepet 20 liradı gı eminönünde ona niyetlendim ama sora caydım pek bi datlumuş gıı şekerler de öleee çok beğendimmmmmmm

ne kaa becerüklü hatınlasınız hee zavallı benim özgem yaa anası bi moktan annamıyy :1no2:

ayyy cicikuş ben sana da yaparımm... teyzesinden hediye olsun özgeme opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bebenin saçını bilem tarayamam diysinn gııı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ne fimo hamuruuuuu :roflol::roflol:

bu park yatagımız daha düzenlemesini yapmadık yapınca gene koyarım

dsc02708.jpg
[/URL][/IMG]

uyku setimiz acınca gene cekerim arkadaslar
dsc02708.jpg
[/URL][/IMG]

babamızın aldıgı ayakkabılar
dsc02712f.jpg
[/URL][/IMG]

kızımın arkadasının polar hırkası
dsc02715s.jpg
[/URL][/IMG]

buda kızımınki

dsc02716z.jpg
[/URL][/IMG]

buda kızımın arkadasının battaniyesiii

dsc02717z.jpg
[/URL][/IMG]

canımm kenyacım hepsini güzel günlerde kullanınn :Saruboceq:
şu bebiş ayakkabılarına bitiyom yaaa kaydirigubbakcemile3 bide o battaniye süpermişş inek desenlii kaydirigubbakcemile3

ayyy kenyacımmm hepsi çok güzelll....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
allah sağlıkla kullanmak nasip etsin canımmmm....

aminnn kızlarrrr
eee arkadasım besiktaslı bende besiktaslı battaniye aldım kaydirigubbakcemile3:roflol:
ayakkabılar benimde favorim ayy cok büyümeleri lazım giyebilmeleri için valla

kızlar herkeze iyi geceler size bişey sormak istiyorum aklıma takılan bişey var. doktor bana beklenen doğum tarihi 25 ekim dedi ama bu tarih doğum sürecinin başlayacağı tarihmi yoksa doğumun gerçekleşmesi gereken son tarihmi? bi bilgisi olan varsa cevap bekliyorum lütfen????

kızlar herkeze iyi geceler size bişey sormak istiyorum aklıma takılan bişey var. doktor bana beklenen doğum tarihi 25 ekim dedi ama bu tarih doğum sürecinin başlayacağı tarihmi yoksa doğumun gerçekleşmesi gereken son tarihmi? bi bilgisi olan varsa cevap bekliyorum lütfen????

canım dr muhtemelen 40 haftanın dolduğu tarihi söylemiştir.... ondan önce de sonra da olabilir ...

son adet tarihin ne zamandı ?

bu da şekerimiz daha nazar boncuğu da takcass
028b.jpg
oyy çok güseller tatlım çok hoş olmuşlarrr bayıldım...
bu park yatagımız daha düzenlemesini yapmadık yapınca gene koyarım

dsc02708.jpg
[/URL][/IMG]

uyku setimiz acınca gene cekerim arkadaslar
dsc02708.jpg
[/URL][/IMG]

babamızın aldıgı ayakkabılar
dsc02712f.jpg
[/URL][/IMG]

kızımın arkadasının polar hırkası
dsc02715s.jpg
[/URL][/IMG]

buda kızımınki

dsc02716z.jpg
[/URL][/IMG]

buda kızımın arkadasının battaniyesiii

dsc02717z.jpg
[/URL][/IMG]

uyku setimizi yanlıs koymusum işte buu

dsc02711.jpg
[/URL][/IMG]

kenyam çok güseller yaa maşallahhh canım ya bende park yatak aldım daha açmadık bu buruşuklukları nasıl gidercez yaa bi fikrin var mı tatlım...buarada uyku setini nekadar aldın bende alıcamda bakalım bi fiyat öğreneyım ayıp olmazsa.Pembiş pembiş bayıldım valla....:nazar:
buarada zeytınımmm bardak süsleme demiş o nasıl olcek yaa anammmm kafayı yıcem dah ben başlayamadım hiçbişeye haftaya inşş alışverişe başlıcam bu sefer yetti canıma...

o zaman 40 haftanın dolduğu günü söylemiş canım...
eğer sezeryan olucaksa sana daha erken bi tarih vericek muhtemelen...

normal olursa da bu tarihten daha erken ya da daha geç olma ihtimali var... yavaş yavaş hazırla artık kendini bence ...:))) pek bişey kalmamış .....

oyy çok güseller tatlım çok hoş olmuşlarrr bayıldım...

kenyam çok güseller yaa maşallahhh canım ya bende park yatak aldım daha açmadık bu buruşuklukları nasıl gidercez yaa bi fikrin var mı tatlım...buarada uyku setini nekadar aldın bende alıcamda bakalım bi fiyat öğreneyım ayıp olmazsa.Pembiş pembiş bayıldım valla....:nazar:
buarada zeytınımmm bardak süsleme demiş o nasıl olcek yaa anammmm kafayı yıcem dah ben başlayamadım hiçbişeye haftaya inşş alışverişe başlıcam bu sefer yetti canıma...

bende burusuklukları gider belki diye actım canım bayada düzeldi ama buhar tutmayı denicem
uyku setleri boy boy canım fiyatları
park yatak için olanları yani 70 e 130 ölcüsünde olanlar diger normal besiklerin uyku setlerine gore daha pahalı
biz pazarlıkla 130 dedi 90 a aldık uyku setini
ama 40 tan baslıyodu 400 e kadar var dedi bakmadım bile

ebiiiişşşşş bayıldım sepeteeeee opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayyy bunlar şeker malzemeleri satan yerlerde mi var... ayyy cumt.ye kadar azcık düzelse bari belim yaa.... mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

zeytin sen allah aşkına konuşma daha ...ne zaman ağzını açsan kendimi bişey yaparken buluyorum kaydirigubbakcemile şimdi de bardak süslememe mi çıkardııınnnnnnnnn :eek:klava:

:dance::dance::dance:
ayy kız benim bir günüm boş geçince kendimi kötü hissediyom
sankim doğurduktan sonra hiç bir şey yapamayacakmışım gibi geliyor
o yüzden aklıma gelen her bişeyi yapam deyom
bugünde gittim fimo hamuru aldım bakalım bita deneycem
yaa ekim anaları lahusa şerbeti için hazırlıklar yapıylar
eve gelenlere ikram edeceymişim herhalde ama eşimin tarafında böle bişey varsa yapacam
yoksa yapmama gerek yok
hatta hastaneye gelenlere bilem ikram ediyorlarmış
bu arada unecim sen kapı süsü yaptınmıydı

X