Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

kızlar siz doğuma giderken normal kıyafetle gitmeyeceksiniz belli ama annemler felan normal kıyafetle gidicen demişti:uhm:
pijaman çok şekermiş dee yedek al kız kan man olabiliyomuş bi de gecelik lazım
ilk başta sürekli açıp bakıyolarmış bi de sonrasında da pansuman için açıyolarmış ama tabi bu normal deoğum için geçerlii
bu arada tabiki de normal kıyafetle gitcez kız doğuma orda beklerken değiştiririz gecelik giyeriz heraldee yani ben öle yapcam en azından gecelikle yolalrda ne işim var -tatlicadiarzu-

kızlar siz doğuma giderken normal kıyafetle gitmeyeceksiniz belli ama annemler felan normal kıyafetle gidicen demişti:uhm:

canim pijaman ok güzelmis iyi günlerde giy...
bende doguma giderken normal kiyafetlerimi giyip öyle gidicem....hatta doktorum sanci baslayinca hemen panik olmayin enaz iki saate yakin birsüreniz var daha demisti..bu arada ilik dus alin rahatlayin öyle gelin demisti..insallah dogumum normal olursa öyle yapmayi düsünüyorum zaten evim hastaneye cok yakin

sağolun kızlar çok teşekkür ederim evet yedek alıyım alınca eklerim hepinize çok teşekkür ederim sağolun

ben doğuma giderken bi jile giymeyi düşünüyorum daha kolay üstümü değiştiririm hastanede.
varsa bol pant da olabilir ama bana pant.lar dar geliyor artık en rahatı etek heralde:)
eşofman da tercih edilebilir
orda gecelik giycez zati dr açılmayı kontrol edecek zırt pırt istesen de normal kıyafetle oturulmaz sanırım
hast.ye giderken ne giydiysem çıkarken de onu giyem diyorum ben
yedek elbise koymucam yani

kızlar bu çantamız takım aslında bebiş taşıma çantamızda var ama çekmedim

Son düzenleme:
bende hastaneye giderken giymek için rahat alt üst esofman takımım vardı onu hazırladım cıkarkende giyer cıkarım dedim

Ayy çok tatlı cicileriniz sağlıkla kullanmak nasip olsun inşallah..Hem fıstık annelere hemde tatlı bebeklerimize a.s. a.s. a.s.

027cl.jpg

ebiscem çok şirinler canım
kız şekerleri renklimi aldın
ben beyaz aldıydım
birde hepsini yaptıysan bir poşete sar canım
şeker bayatlarmış ben öle yaptım çünkü
ayy bide loğusa şerbeti için bardakları süslemek lazımmış
şimdide aklım onda kaldı ne etcez kızzzz siz bişey hazırladınız mı

ebişiimm çok cici olmuş şekerlerrr :lepi:
sepettimizide biliyom zaten Arda kardeşiyle Elif teyzesinin oğluma hediyesinin aynısııı ŞenizŞeniz

X