Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

mrb incisu .canım Allah sağlıkla doğurup bu cicileri giydirmeyi nasip etsin. bu tulumlara bayıldım. çok güzeller. ben d eocak annesi olucam inşallah. nereden aldığını sormamaın bi sakıncası var mı?

kıslar kıyafetlerini falan sonra ekliycem önce bunu göstermek istedim.sizce nasıl?dün aldım.hemde çok ucuza.kapanacak bir mağazaya denk geldim kadiköyde.adam 175 tl lik beşiği 70tl ye verdi.süper dedim aldım hemen.
beik.png

ayy çokk tatlı gule gule kullan tatlım o dukkanda neler var daha yaaa bunun pembesi falan varmıydı yada neler satıyo hepsi uygun mu ay gelürün valla kadıköye bacııı bi tarif et ve bilgi ver bakem acilen sana zahmettttt :jeyyar:

bunlarıda yine annanemiz almıs
battaniyemiz ve altımız

Eklentiler

• $DSC02448.jpg
    $DSC02448.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 47
  • $DSC02449.jpg
    $DSC02449.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 39
bende ocak annesi olucam inşallah dolanırken gördüm hepsi çok güzel inşallah sağlıkla bebeiş lerinizi kucağınıza alıp güle güle giydirin cicilerinizi
ama bunları çok beğendim nereden aldığınızı söyleyebilirimsiniz

canım ben o hastane çıkışlarının biri hediye izmirden,biri burdan marmaristen,çıtçıtlı badilerimde weniceden ve sena bebe var izmirde ordan aldım

ayy çokk tatlı gule gule kullan tatlım o dukkanda neler var daha yaaa bunun pembesi falan varmıydı yada neler satıyo hepsi uygun mu ay gelürün valla kadıköye bacııı bi tarif et ve bilgi ver bakem acilen sana zahmettttt :jeyyar:

evet canım zaten iki tane vardı pembe mavi ben erkek olma ihtimali yüksek dendiği için mavisini aldım.pembe ordaydı.satılmadıysa bi gidip gör istersen.
kadiköyde vergi dairesinin sokağından yürüyosun.ilerde sağda civil bebe var.onuda geçiyosun sağa dönen ilk sokağa girer girmez soldaki dükkan.zararına satış diye yazıyo zaten boşalmış dükkan.kalanları ucuza veriyolar.uyku setiyle nevresim beğendim bakalım belki kapamadan onlarıda alırım.

bunlarıda yine annanemiz almıs
battaniyemiz ve altımız
altına bayıldım.çok cici bişeymiş.
canım ben o hastane çıkışlarının biri hediye izmirden,biri burdan marmaristen,çıtçıtlı badilerimde weniceden ve sena bebe var izmirde ordan aldım

mureda marmaris deme kıs.içim gidiyo heee.çok özledim orayı :sinifsinif:
benim için havasını çek şöle içine .deniz kenarında yürürsen akşamları benim içinde bak.
of offff :a015:

çoksağol canım ben istanbuldayımmmbenneyaptımki
arada wenice i kontrol ediyim çok şekerler güle güle kullanın

bunlarda oğlumun ayakkabıları teyzelerii

71927lw.jpg
[/URL][/IMG]

bebekayakkabisiingitere.jpg
[/URL][/IMG]opuyorumnanaktan

evet canm 1kız 1 erkek:kedi:
allah ikisinide sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. sezeryan olucaksın dimi?bazıları ikizlerde normalde yapıyoda merak ettim.
inş. bu cicileri üstlerinde goruruz :Saruboceq:
inşallah canım
bunlarda oğlumun ayakkabıları teyzelerii

71927lw.jpg
[/URL][/IMG]

bebekayakkabisiingitere.jpg
[/URL][/IMG]opuyorumnanaktan

çok tatlılar.bende alıcam bir kaç tane daha beğendim.minik minik ne şeker oluyo bebiş giyimleri

allah ikisinide sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. sezeryan olucaksın dimi?bazıları ikizlerde normalde yapıyoda merak ettim.

inşallah canım

çok tatlılar.bende alıcam bir kaç tane daha beğendim.minik minik ne şeker oluyo bebiş giyimleri

kendimde bir ayakkabı manyağı olarak oğluma ilk ayakkbılarını aldım herşeyin küçüğübaşka güzel yaaaaaaaaaaopuyorumnanaktan

yenı tpık mı actınız gıııııı ben cok uzak kaldım sızlerden
ne cıcıler aldım kızıma varya ohhhhh hepsını eklerım eve dönünce...

:lepi:
ne iyi yapmışsın gı
ayakkabılarda hem beşiktaş hem galatasay hemi de fenerbahçe var uyanık senikaydirigubbakcemile3
tercih oğlunun olcek desene
güsel günlerde giysin canım

güzel bir bakış açısı haaa :):lepi:

teşekkürderim canımcımmmmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

funda72, nehriver, kenya, incisu canlarım bütün miniklerin cicişleri bi harika
güle güle iyi günlarinde giyerler inşallah darısı daha güzellerine olsun

gel kızz olur beraber gideriz ne güzel olur
ben şuanda osmaniyede oturuyorum ama aslen adanalıyım
benimde üniv. ev arkadaşım ve teyzemler iskenderunda oturuyoo

buraya yolun düşerse beklerimm bakkkopuyorumnanaktan

funda72, nehriver, kenya, incisu canlarım bütün miniklerin cicişleri bi harika
güle güle iyi günlarinde giyerler inşallah darısı daha güzellerine olsun