Göz Makyajı Kaşlarima kontör yaptırSam mi kararsızim.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Suna2222

sensizliğim bir çığlıktı hepiniz mi sağırdınız.
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2014
3.145
2.436
39
Merhaba kızlar kaşlarima memnun değilim. Kontör yaptırmayı düşünüyorum yaptıran var mı memnun musunuz.

Merhaba kızlar kaşlarima memnun değilim. Kontör yaptırmayı düşünüyorum yaptıran var mı memnun musunuz.
Yaptırmadım, yaptıranların da hiç beğenmiyorum. Bence ßen de yaptırma ya :S En basiti saç rengini değiştirdikçe kaş kaleminle gerekeni yaparsın. Böyle kalıcı bişey yapmayı doğru bulmuyorum, hoş daha değil bence :S

Yaptırmadım, yaptıranların da hiç beğenmiyorum. Bence ßen de yaptırma ya :S En basiti saç rengini değiştirdikçe kaş kaleminle gerekeni yaparsın. Böyle kalıcı bişey yapmayı doğru bulmuyorum, hoş daha değil bence :S
Arada boşluklar var canım ya kalem geçici çözüm sağlıyor ama doggaliktan yanayım bende tabii

Benim cnm ufak boşluklar olduğundan düşünüyordum aslinda
gayet guzel bnce....bnde kastan yana sanssizim aslinda cok kalin olan kaslarimi bn kusturdum..simdi farla dolduruyorum dogalda duruyo..far sizin isinizi gorur diye düşünüyorum,cunku kontr cok yapay duruyo gerçekten.

gayet guzel bnce....bnde kastan yana sanssizim aslinda cok kalin olan kaslarimi bn kusturdum..simdi farla dolduruyorum dogalda duruyo..far sizin isinizi gorur diye düşünüyorum,cunku kontr cok yapay duruyo gerçekten.
Aynı sorun cnm

Kas konturu kadar itici birsey yok ya. Cok yapay gorunuyor bir kere ve guzellesmek icin yapildigi halde kisiyi cirkinlestiren bir islem.

Kıl tekniğiyle kaşlarımı doldurttum, hem çok doğal görünüyor, hem de kendimi bu şekilde daha çok beğeniyorum. Ama sizin çok ihtiyacınız yok gibi geldi açıkçası. Bence kaşlarınız gayet güzel.

Kendim yaptirmadim ama yaptiran bir tanidigim var, ve samimi fikrim cok itici durdugundan yana. Nasil desem, kizin yüzünün nuru gitti sanki, yakismadi yüzüne. Ama kaslar kendi basina kusursuz duruyor, ama yüzüne yakistirmadim. hic tavsiye etmiyorum ben.

X