Göz Makyajı Kaşlarım :-(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Çok şükür iyi bari benim de güneş lekelerim var.. yazın ayrı kışın ayrı bakım.. kaşıma ayrı kirpiğime ayrı yılıyorum bazen.. hele eşim hep kendine sürüyon azcık bana da sür diyo

Ben de görücek miyim acaba sadece nemlendirici sürdüğüm günleri aahh ah

Teşekkürler, o zaman abartılmış belliki.
Yabancı bir markanın tatlı badem yağını kullandım ben, günde 2,3 kez kaşlarıma sürüyordum. Bir haftada farketti. Badem yağını tavsiye ederim.
Markasi nedir peki? Ben bu tip yağlarda her markaya güvenemiyorum.
Teşekkürler

canım kaşlarını boyamagı ogren sakın yaptırma ben yaptırdım çok pısmanım. sımdı açılmasını beklıyorum kakul kestırdım

Bende aynı durumdayım benimde kaşlarım çok incedir ve seyrek ama aşırı da seyrek değil ,herkes çok ince alıyorsun diyor ki hayatımda hiç almadım . kaş kontürünü bende araştırdım bir ara bazılarında gerçekten çok hoş oluyor bazılarınınsa yüzüne gitmiyor ifadesi aşırı değişiyor bu yüzden cesaret edip de yapamadım zaten ben memnunum bu halinden kaş alma derdi yok :) kaş için eczanelerde satılan serumlardan kullabilirsin hint yağı sarımsak yağı kullabilirsin .

Bu gün hepiniz toplandınız benim taktığım yerlerden konu açıyorsunuz sırayla.
Önce benim gibi saçları olan sonra kaşları dert olan arkadaşım....
Benimde öyle hafif far sürerek geçici bir çözüm buldum tavsiye ederim.
Kaş kontürünü bende cesaret edemiyorum çünkü..

Keşke benim de kaşım ince olsa.haftada bir gidiyorum kuaföre. Kalın siyah bir kaş da başa bela.sekli hemen bozuluyor.cunku kalın kası gören kuaförler aldıkça alıyorlar. Şeklini bozuyorlar.

Benim arkadaşım yaz tatilinde sarımsakla ve jiletle işi çözmüştu. Çok da güzel kasları var şimdi. Tabi jilet bütün kasın değil kavis yerinin sonrasına yapmış çok da dikkat etmiş yaparken.10 seneyi geçti yapali. Ama şimdi yağlar kas besleyici serumlar var tabi.

Ne kadar doğru bilmiyorum ama bu karakalem yaptığımız HB kalemlerin kaş çıkardığını duyduğumdan beri kaşımı onunla boyuyorum. Simsiyah olmuyor. Sırıtmıyor da galiba kimse bir şey demedi henüz. Ciddi anlamda her gün yeni yeni kıllar çıkıyor yetişemiyorum. Bırakıcam artık bi dene istersen belki küsen kıllar geri gelir

Dogal sahip oldugum ve nefret ettigim firlama kaslarimi bu moda sayesinde sevmeye basladim
Evet bazi yapma kaslar cok kotu duruyor ama merkez arastirip yaptirabilirsin onun disinda kas serumlari falan var sanirim

arkadaşım sarımsak sürüyordu.
badem yağı ve hint yağıydı sanırım hindistan cevizi yağı da olabilir karıştırıp her akşam sürüyordu aksatmadan. gürleştirdiğini söylemişti.

canım kaşlarını boyamagı ogren sakın yaptırma ben yaptırdım çok pısmanım. sımdı açılmasını beklıyorum kakul kestırdım
Yok zaten eledim o ihtimali. Kuaförde kadının kaşı çok doğaldı oda yaptırmış ama ciddi risk. Ya olmazsa,açık olur,koyu olur,kalın olur güvenemem asla. Bu halimden daha kötü olursa evden çıkamam herhalde. Boyuyorum ama benim yüzümde boya durmuyor alin bölgem yağlı baya,elimide süruyorum bozuluyor,dağıliyor.
bell's almond oil

Teşekkürler
Teşekkürler. Cesaret edemem kontür yaptırmaya.
Bugün kk fiziksel ozelliklerden dert yanma günü olsun o halde
Bana kadinın kaşları ciddi doğal göründü,kendide yaptırmış ,hiç belli olmuyor ama ben cesaret edemedim ya. Aklıma gelen başıma gelir benim kesin kötü olur. Sonra olmazsa onu sildirmek dert. Birde bilemiyorum ki 2 sene sonra ne hale gelecek,birde o var.
sarımsak sürüyorum ben de
Teşekkür ederim, önerdiler arkadaşlar. Kokmazsa yapabilirim.
Şanslisinız o halde. Kapkalın kaş istemiyorum,moda diye de istemiyorum sadece biraz daha iyi görünsün istiyorum ama çok seyrek ya,iyice inceldi.
Benim saçım sarı kaşlarımda bal rengi doğal durmaz sanırım bende ama kaş çıkartıyor olması tuhaf. Nerden aklınıza geldi o kalemi denemek?

Dogal sahip oldugum ve nefret ettigim firlama kaslarimi bu moda sayesinde sevmeye basladim
Evet bazi yapma kaslar cok kotu duruyor ama merkez arastirip yaptirabilirsin onun disinda kas serumlari falan var sanirim
Bana gösterilen kaşta muazzamdı ama ya olmazsa. Silip kurtulamıyorsun. Birde kadın yaptıralı 2 sene olmuş,ilk baştaki halini bilmiyorum tabi bu sebeple cesaret edemedim.
Serum olarak Mavala önerdiler,yorumlar iyiydi genel anlamda. Bakalım onu denerim belki.
Kaş serumu kullan, kontür de iyi oluyor.
Serum deneyecegım. Kontüre cesaretim yok,güvenemiyorum.
arkadaşım sarımsak sürüyordu.
badem yağı ve hint yağıydı sanırım hindistan cevizi yağı da olabilir karıştırıp her akşam sürüyordu aksatmadan. gürleştirdiğini söylemişti.
Teşekkürler, öneriler bu yönde. Deneyeceğim artık hepsini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…