Göz Makyajı Kaşlarım :-(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Tam olarak kaşla ilgili olmasa da saçlarınızı kahkül kesebilirsiniz çok az kişide var ve kaşlarınızın çoğunluğu altında kalmış oluyor kaşlarınız uzayasıya pek görünmemiş olurlar :)
Teşekkürler ama kahkül bana hiç yakısmıyor :-(
Bir dönem bende Ebru Gündeş kaşı olsun diye o acayip kavisli ve ince kaş şeklinde aldırdım.
Kuaförüm 2 şey söylemişti artık normal kaşlar istediğimde: 1 . sarımsak sür 2. kaşın alındıktan sonra cımbızı kaşın o alınan kısmına sür (metal etkisi) demişti. ben ikisini de yaptım kaşlarım baya baya kendisine geldi ama bu arada çok uzun aralıklarla sadece göz kapağımda çıkan ve alına doğru yayılan ince tüyleri aldırdım. Kaşlar bir süre çarppuk çurpuk çıkıyor. Sonra düzeliyor.
Şimdi birisi yanlış alacak diye aklım çıkıyor.
Dipnot: Sarımsağı güneş yanıgı yüzüme sürünce hoplanmıştı.
Bende sarmısağı deneyeceğim kesinlikle. İnşallah işe yarar,teşekkür ederim. Bir çıksa ah bir toparlasa kaşlarım kimseyi elletmeyeceğim

Bi şey daha ekliyim.. tahriş edecek kadar bastırmayın dememin sebebi sarımsak hafiften yakıcak zaten.. tahriş olursa canınız çok yanar o yüzden dikkatli olun
aaa peki uyardığınız için sağolun
bu konularda vur dedi mi öldürmecilik vardır bende de :)

Sadece hint yağı sürmek gürleştirir mi acaba?
hintyağını sürsek sadece sarımsak yerine gözenekleri açıp etkili olur mu ki?
Evet besler ama süre uzar.. onun yerine sarımsak yağı ve tatlı badem yağı alın.. 1 çay kaşığı sarımsak yağı 1 tatlı kaşığı badem yağına karıştırın.. bunu temiz kulak çöpüyle temizlenmiş kaş ve kirpik diplerinize sürün.. düzenli kullanımda kirpikler uzar kaşlar gürleşir.. sabah akşam günde 2 defa yapıcaksınız bunu.. ibrahim saraçoğlu nun tarifidir..

Ablam 5-6 ay boyunca sarımsak kürünü kullandı, hiçbir işe yaramadı maalesef.. Her insanda değişiyor sanırım bu yararı.. İnşaallah probleminiz ortadan kalkar.
Umarım.Teşekkürler
Sarımsak kokar şimdi ben kokusuna dayanamıyorum
Aslında şampuana katanlar sanirım sütle biraz pişirip ekliyorlardı sarmısagi,fazla kokmazmış,kuaförüm saçım için onermişti cesaret edememiştim ama kaşada pişirip surmenin bir faydası olmaz sanirım

Ben kaşlarıma her türlü yağı denedim ama devamını getiremedim kaşlarımda durmuyor ki yağ gözlerime akıyor resmen:KK45:
Gece yatarken sürünce de yastığa bulaşıyor pes ettim :KK51:
Çok mu bol sürdün acaba canım? Bende kullandım ama öyle bi sıkıntı olmadı.. yine de en kısa sürede sonuç vereni sarımsağı bölüp sürmek :)) kokar mokar tok tutar hesabı :))

Umarım.Teşekkürler

Aslında şampuana katanlar sanirım sütle biraz pişirip ekliyorlardı sarmısagi,fazla kokmazmış,kuaförüm saçım için onermişti cesaret edememiştim ama kaşada pişirip surmenin bir faydası olmaz sanirım

Ben Saçım içim sarımsak yağı çam terabantin badem yağlı karışım gördüm yaptım bi ara 2 günde bir sarımsak kokuyordu On kere de yıkasam çıkmadı kokusu sanki artık kullanamiyorum sarımsak

Çok mu bol sürdün acaba canım? Bende kullandım ama öyle bi sıkıntı olmadı.. yine de en kısa sürede sonuç vereni sarımsağı bölüp sürmek :)) kokar mokar tok tutar hesabı :))
Çok sürüyorum galiba ya :110:
Kaşımı kaplıyorum resmen yetmiceğini düşünüyorum bana anca iyi gelir kafasında oluyorum o an:KK45:
Göz çevrem yağlı benim oda etken sanırım
Sarımsak denedim bi ara yaktı baya sonra geçti ama her yüzümü yıkadığımda sarımsak etkisi oluyor buram buram missss :KK70:
Kışa doğru başlayayım ben sarımsağa bu aylar da çoh tehlükelü :KK8:

Ben Saçım içim sarımsak yağı çam terabantin badem yağlı karışım gördüm yaptım bi ara 2 günde bir sarımsak kokuyordu On kere de yıkasam çıkmadı kokusu sanki artık kullanamiyorum sarımsak
Bende yaptım onu,banyoya giremiyordu ev ahalisi kokusundan,yoğun tepki aldım :-) Zaten terleyincede kokuyordu bur buram. Ama kaş o kadar kokmaz bence ya.

Eosse serum kullanıp memnun kalan var mı peki? Hani sürekli reklamları dönüyordu bir ara. Yazın sarmısağı deneyeceģim ama kokarsa rahatsizlik verirse mecburen kışa erteleyeceģim bu kürü.

Çok sürüyorum galiba ya :110:
Kaşımı kaplıyorum resmen yetmiceğini düşünüyorum bana anca iyi gelir kafasında oluyorum o an:KK45:
Göz çevrem yağlı benim oda etken sanırım
Sarımsak denedim bi ara yaktı baya sonra geçti ama her yüzümü yıkadığımda sarımsak etkisi oluyor buram buram missss :KK70:
Kışa doğru başlayayım ben sarımsağa bu aylar da çoh tehlükelü :KK8:
:KK70: aynen kuruyken bi sıkıntı yok ama ıslandığında kokuyo :)) en güzeli yazın boyamak kışın asıl tedaviye geçmek.. gözünü sevdiğimin kışı her haliyle güzel..

Eosse serum kullanıp memnun kalan var mı peki? Hani sürekli reklamları dönüyordu bir ara. Yazın sarmısağı deneyeceģim ama kokarsa rahatsizlik verirse mecburen kışa erteleyeceģim bu kürü.
Sarımsak kadar etkili değil ne yazık ki hem de epey pahalı gelmişti bana.. bundan 2 yıl önce minicik seruma 250 lira dediler.. eczacı kız kullanıyomuş etkisini görürsen bende alayım dedim ama çok da faydasını görmemiş.. o paraya bu etki az kalır yani

:KK70: aynen kuruyken bi sıkıntı yok ama ıslandığında kokuyo :)) en güzeli yazın boyamak kışın asıl tedaviye geçmek.. gözünü sevdiğimin kışı her haliyle güzel..
Kaş farı kullanıyorum flormarın kahverengisini ama biraz fazla süreyim çok yapay duruyor. Sürüp üstünden 25 kere pamukla siliyorum ki hafif dursun diye. Allahtan kaş farı akmıyor kaşımdan :KK70: Aynen tedavi için kış en ideal :süslü:

X