Göz Makyajı Kaşlarım yok olacak nerdeyse:(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Evet sanırım sarımsak iyi gelmedi cildime.onu kullanmaya başladıktan sonra soyulmalar başladı zaten.peki normal sarımsak yerine sarımsak yapı kullansam nasıl olur, nemlendirir belki? Ya da tatlı badem yağı?

kaş bölgende egzama tarzı bi hastalık çıkmış galiba...cildiyeye gitmen gerek....iyileştikten sonra arifoğlu nun kaş bakım yağı var ondan kullanabilirsin....

Evet sanırım sarımsak iyi gelmedi cildime.onu kullanmaya başladıktan sonra soyulmalar başladı zaten.peki normal sarımsak yerine sarımsak yapı kullansam nasıl olur, nemlendirir belki? Ya da tatlı badem yağı?

onları da denedim cnm badem susam çörekotu sarımsak... bademi deneyebilirsin ama sarımsak çok kötü normal sarımsağın kendisi gibi yağı da aynı öyle yakıyor kaşı yandı bnmki iz bile duruyor hala gtmiyorr... Badem ile yılan yağını karşılaştırırsak yılan yağı daha etkili cnm benm tavsiyem yılan yağı..

Peki çok sağol deneyeceğim :) bu arada şu buluşmak istediğin kişiyle ilgili konunu okudum.benim de buna benzer bir durumum var.özel mesaj atmak istiyorum ama atamıyorum şuan özel mesaj atmak için kaç yorum yapmalıyım konulara biliyormusun?

100 msj dan sonr aözel msj tabilirsin..ben herşeyi denedim kaş kirpik serumu var secret..... buraya tam yazamıyorum onu dene kesin sonuç alcaksın...

biliyo musun onla 20 gündür konuşmuyoduk hoşçakal fln demştik bi daha konuşmicaktık yarım ssaat önce fn beni aradı:)))))DDD ama halimi hatrımı sormak için aramış...ama yine de mutlu oldum :/ bu arada bildigim kadarıyla 25 cnm yazb iyerlere msj dolsun sonra msjlaşalım :))))))))))))

yılan yağı çok iyi geliyor fakat küçük şişede olan iyi büyük şişe aldım marka farklı hiçbir işe yaramadı üstüne bide döktü

Hemen cildiyeye gidin
Kardeşimin de benzer sorunu vardı merhem verdiler onu kullanıyor
azıcık aksatsın yeniden dökülmeye başlıyor
o yüzden bir an evvel gidin derim...

sarımsak iyi geliyor ben denedım 3 ay sabah akasm kullandım cok sabır lazım coook... ama sarımsak daha soyar derinizi benım bı ara alerji yapmıstı

Bu dert bende de var, kurförlerimin aziziliğine uğradığım için kaşlarım çıkmıyordu. Yaklaşık 15 gündür düzenli olarak yılan yağı sürüyorum, geceleri de yatmadan evvel vazelin sürüyorum kaşlarıma.
Hızımı alamadım ve kaşımın olmayam yerlerini de bir güzel jiletledim
Sol kaşımda belirgin şekilde kaşlar çıkmasına rağmen sağ kaşımda tık yok

Bir de geceleri sarımsağı saf yetinyağıyla karıştırıp onu da sürüyorum yıkadıktan sonra da vazelinimi sürüyom. Valla faydasını görürsem neyin iyi geldiğini de bilemicem çünkü Allah ne verdiyse kaşımda

Kaşların gürleşmesine vazelin çok iyi geliyor kızlar. Gün içinde evde olduğunuz zaman sürebilirsiniz. İsterseniz akşam yatarken de sürüp o şekilde bırakabilirsiniz, tabii hemen yatmayın yastığa bulaşabilir =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…