Göz Makyajı Kaslarim kökünden koptu cok fena durumdayim yardim :((

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Carpeediemm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2012
6
1
Bana lutfen yardim edin 15 gunluk parcali kirpiklerden taktirdm cok sertlesince gozlerime batmaya basladi bende cikardim ama kendi kirpiklerim kökünden koptu nerdeyse bos kaldi, kalanlari da ben kestim onlar uzar ama kökünden kopanlar cikar mi, basindan gecrn biri bana yardim etsin nolur

Kirpiklerin nasıl kökten koptu yaa??
Benim de kirpiklerim bikaç gün önce kırıldı çoğu ama kökünden değil tabi.Araştırdım ne sürersem tekrar çıkar diye?vee cevebını buldum...Hint yağı ve badem yağını aktardan al birbirine karıştır bir kısmını ve boş bir rimel kutusuna koy..Her akşam maskarayla bu yağdan kirpiklerine sür diplerine sür ya da..Hem çıkarıyomuş hem de gürleştiriyomuş..Ben de daha denemedim yakında alıp deniycem inş..Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Muhtemelen şimdiye çıkmıştır kirpiklerin ama ben de başımdan geçen bir olayı anlataym. benim de bir keresinde kuaförde kirpiğime ağda damladı. kız bıyıklarımı alırken dikkat etmedi, gözüme damladı. gözüme gelmedi, gözümü kapattım ama açamadım tekrar. yarısını kesti, kalanını sıcak suyla yıkadım filan, hatta bir yerini de çekince ağdayla birlikte kirpiklerim koptu geldi. kirpiğimin bir kısmı boş kaldı, öyle dolaştım epey süre. o kısma kalem sürerek o boşluğu kapattım. Bir aya yeni kirpiklerim çıkmaya başlamıştı. Hatta ucundan kesilen alt kirpiklerim de uzamıştı biraz. Şimdi kirpiklerim normal haline döndü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…