Göz Makyajı Kaşlarım dökülüyor

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

merileyn

Guru
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
168
31
Arkadaşlar iki gündür kaşlarımda bi dökülme mevcut boşalıyo yer yer... kaş ve kirpik bakım yağı kullanmaya başladım bugün inşallah işe yarar daha önce deneyen arkadaşlarım var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

bendede böyle bı sorun vardı
kaşlarım çok azdı zaten sonra bırde dökülmeye başladı sankı çok varmış gıbı,
her akşam yatmadan önce düzenlı olarak badem yağı sürüyorum 2 aydır acayıp ıyı geldı
eskısınden bıle daha fazla kaş çıkmaya başladı, kırpıklerımde uzadı
tavsıye ederım

bundan 7-8 sene önceydi kaslarim birden dökülmeye basladi,ama bu arada cok fazla yaglanmisiti

hemen doktora gittim kendisi mevsimsel oldugunu bos yere ilac vermeyi istemedigini söyledi

ama bu durum devam etti,cilt doktoruna gittim,kendisi ne hikmetse kasimla ilgilenmedi sivilce var dedi

bende tamam ama kasim dedim ok dedi ilac yazi,kasim resmen mahvolmustu sonra baska bir doktora gittim ilacida götürdüm

ilaci görünce bu sivilce ilaci ilaci dedi nasil böyle birseyi verir bir doktor diye kizdi,sonra dirseklerime,kollarima bakti

sedef mi diye, o bana bi losyon gibi birsey verdi kortizonluydu o kasimi dindirdi ve cikmayan yerlerden kas cikti..

ama o neydi ne icin olmustu hic anlamdim..bu arada sarimsak iyi gelir dediler sarimsak sürdüm iyidi ama yinede kokusu cekilir gibi degiildi

Annem dökülen saçlarına bile sarımsak sürüyor da kökü kalmamış yerden saç çıkıyor Deneyin derim. Bana da lazım da çalışınca olmuor.

Annem dökülen saçlarına bile sarımsak sürüyor da kökü kalmamış yerden saç çıkıyor Deneyin derim. Bana da lazım da çalışınca olmuor.

evet arkadaşım kaşlarına sürüyordu sarmısağı ve baya faydasını gördü gürleşti resmenonunkide dökülüyordu.

Bunun dışında başka bir arkadaşımdan yılan yağını ve Suna Dumankaya'dan fındık yağının iyi geldiğini duydum ama nasıl olduğunu bilemem.

Benimde çok sık ve gür kaşlarım vardı şu an o kadar azaldı ki o yüzden panikledim o eski halimden eser yok şimdi bakım yağını deniyorum bakalım neler olacak inşallah işe yarayacak bildiririm burdan

sarımsak sür çok iyi gelir kokusu kötü ama çekiceksin .ben azalınca kaşım öle yaparım .

bitkisel yağlar kirpikten çok kaşta işe yarıyo özellikle badem yağı ama dikkatli sürmelisin.Çokta bekletme yüzüne bulaşıyo sivilce ya da yağ bezesi yapabilir.Boş olan yere sürüp beklemelisin sonra yıka zaten yıkasanda dibinde kalır oda bişey.Sarımsak sürmekte işe yarıyo bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…