Göz Makyajı Kaşlarım çok fazla!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

esradarlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
11
0
Merhaba

Benim sorunum ortadaki kaşlarım çok fazla ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin. Tüy dökücü krem kullansam bir zararı olurmu birde hemen ortadaki kaşları yokedermi ve fiyatları nedir bayanlar

Cımbız denedim ancak küçük küçük kalıyor birde hergün uğraşmak istemiyorum canım

bu arada tüy dökücü kremler işe yararmı

Bnce kaşın zararı olmaz canım.Benim de alınmamış hali çok fazla.Kaş göz gerisi söz demişler.Bence kaşlarınla oynama yazık edersin.Bak herkez kaş,kirpik çıkarmaya çalışıyor.Kimisi de senin gibi eksiltmeye.Ama yapma yazık olur derim ben.

sakın ne tüy dökücüsü..... çok çirkin olur tüy dökücü kırıyor kılları...git bi kuaföre güzelce aldır...

canım krem kullanırsan ertesi gün yeniden çıkar ama cımbızla alırsan kökten alındıkları için daha uzun süre gider.kuaföre niye gitmiyosun onlar iple ve cımbızla şekillendirirler sende bikaç günde bir çıkanları alırsın sadece.

o yüzden sonuçlarını bilmiyorsdun...tüy dökücü kullandıktan snra kıllar hemen dökülüyor tamam....ama pürüzsüz olmuyr bu birr....ertesi gün hemen çıkmaya başlıyor bu da iki....eğer etkisini çok merak ediyorsan vücudunn görünmeyen bi yerinde dene...ondan snra bu işten vazgeçeceğine eminim...

tüy dökücü tüyü kökünden dökmüyo
şöyle anlatıyım bi nevi jilet
nasıl jileti kaşa vuramazsın o da aynı
kökünden al
sonra belki yüz azaltıcı serumlardan kullanabilirsin
faydası olur mu bilmem ama bioder gibi falan

Tüy dökücü zararlı.. kullanmayın yüzün hiçbir yerine.. kuaföre aldırın tertemiz..

peki yüzde ağda olurmu? bir eczaneye gittim ve bana yüz bölgesine tüy dökücü krem diye birşey bilmiyorum dedi bayanlar. ve bana ağdayı önerdi 1 hafta çıkmaz kıl veya tüyler dedi

ne yapayım şimdi

birde tüy dökücü kremler jilet gibimi yani kremi sürünce küçük küçük kıllar kalıyormu

Son düzenleme:
tüy dökücünün jiletten farkı yok. ertesi gün çıkar yine. en iyisi hazır ağdalardan al, kaşının ortasını kaplayacak kadar kes ve çek. hepsini alır.

X