Göz Makyajı Kaşlara vazelin...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar yapmayın ya yararı olacak derken daha zararı olursa
ben badem yağı kullanıyorum kaşlarım için

bende denicem mutlaka :KK1: :KK1: biara bademyağı ve hint yağı karışımı uyguladım kaş ve kirpiklerime düzenli kullanıldığında epey uzamışlardı ama bıraktm şimdi yeniden başladım ama ertelicem vazelin denicem etkisini merak ettim...:KK24:

badem yağ ile sarımsak kullanmayı düşünüyordum bide vazelin kullansam çok mu olur acaba.
vazelinin yan etkisi var mı acaba hiç yüze kullanmadım

Merhaba bende sı sık vazelin kullanırım makyaj temizlemek için kullanıyordum ama aynı zamanda kirpiklerimdede hoş bir görüntü olduğu için sıksık kullanıyordum ve gerçektende kaşları uzatır mı bilmem ama elimde kalan vazelinle kaşlarımı düzelttiğimde daha koyu ve gür göründüğünü söyleyebilirim. Ayrıca kullanmaktan zarar geleceğinide sanmam.

Ben de yeni başladım sürmeye.
Kaş derimin pul pul dökülmesinden şikayetçiyken akıl edebilseydim keşke sürmeyi.
Neyse:)
Ben ayrıca sarımsak+z.yağı karışımından da sürüyorum.
Onun sonrasında mı uygulayayım?
Yoksa bir gece sarımsak+z.yağı, bir gece vazelin şeklinde mi gideyim?
Valla ne yalan söyleyeyim vazelin daha hoşuma gitti, hem açıp kutuyu direkt sürüyorsun hem de misler gibi kokuyor :)
Ama sarımsaksız olmaz işte n'apalım.
Bir de benim vazelinimin markası johnson's baby aleo veralı.
Mis gibi kokuyor ama iyi midir sizce?

Kizlar denedim test ettim ve inanilmaz ama gercekten kas ve kirpikleri costuruyor vazelin. ben vazelin markasinin uzerinde bebek resimli olanini kullaniyorum yaklasik iki hafta ya oldu ya olmadi sanirim ger gece duzenli olarak kas ve kirpiklerime uyguladim kaslarim oyle parlak oldu ve sıklastı ki yeni cikan kaslarim bile turnak boyunda neredeyse bu gun alirken fark ettim arti kirpuklerim rimele ragmen kivrilmazdi ufacikti simdi nerdeyse kaslarima degecek kadar uzun:) tavsiye ederim.

X